MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kas elu on ilus? [lühijutt]

Go down 
3 posters
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 19:57

Väga vana lühijutt!

Kas elu on ilus?

On täiesti tavaline päev.Ilm on päikseline ning elus ei tohiks olla mitte midagi halba.Ometi juhtub koguaeg kuskil midagi, kes jääb auto alla või kes mõrvatakse, kes kaotab kassi või kes läheb kellegiga riidu.Õnnetusi juhtub iga viie minuti tagant.
Täiesti tavaline neljakümnendates mees oli kaotanud just naise.Naine suri tänu poja hulljulgusele ja lollusele.Kahekümne aastane poiss pidi oma ema arsti juurde viima, aga sõitis teelt välja vastu puud.Poiss ise jäi elama ega saanud ühtegi vigastust.
Mees kõndis mööda linna ringi ja vaatas mööduvaid inimesi.Ta nägi lastega emasi ja tavalisi noori.Mees võttis suuna noortekamba juurde.Ta jäi nende ees seisma ning vaatas neid.
"Noh, papi mis on?" Küsis üks poistest.Mees ei vastanud, vaid vaatas lihtsalt poissi.
"Ütle, kas sinu jaoks on elu ilus?" Küsis ta poisilt.Poiss ei saanud tõenäoliselt küsimusest aru ja jõllitas vanameest.
Üks tagumisetest poistest hüüdis "Elu on väga ilus." Sellepeale võttis mees taskust noa ja lõi selle enda ees seisvale poisile rindu ning tõmbas välja tagasi, mees kordas seda nii kaua, kuni poiss surnult maha langes.
Mees vaatas teisi poisse, kelle näost peegeldus paanika ja hirm ning lausus "Kas elu on nüüd ka ilus?"


Viimati muutis seda Keiti (25/1/2010, 17:07). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 20:56

ma olen seda enne ka lugenud vist...
Päris õudne see lõpp
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 21:10

Mulle tohutult meeldis selle loo mõte. =) Vähemalt see, mille mina sellest välja noppisin...
Kuid samas... kas sellel mehel oli õigust nii teha? Ei saa ju nõuda, et kõik oleksid õnnetud, kui sina seda oled... On inimesi, keda sa ei tea, kuid kes on õnnetud...
Kuid samas... ei tohiks ju ära unustada teisi, kellel on raske...

Aeh. Very Happy Sry, ma hakkan alati peale kirjutamist sellist juttu ajama. Very Happy
(Ma ei võta neid sõnu tagasi. See on tõsi. SAga tavaliselt vaadatakse mu peale imelikult lihtsalt... Very Happy )

Super!
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 22:09

Aitäh , muidu Laughing
Ma tegelikult mõtlesin, et ei pane seda juttu siia, sest tõesti see on veidike ebareaalne, aga siis ikkagi panin Laughing
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 22:11

Väga hea, et panid. Wink
Väike ¹okk on tihti see, mida vaja, et asi kohale jõuaks. Wink
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 22:14

Su kommentaar ajas mind praegu naerma Laughing
Tegelikult on see jah nii Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 22:17

Mis ma naljakat ütlesin? Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime17/2/2009, 22:27

See oli naljakas : Väike ¹okk on tihti see, mida vaja, et asi kohale jõuaks.

Ma hakkasin kohe igasuguseid asju ette kujutama (mingile lollile seletatakse midagi, siis ta saab elektrilöögi - endal on juuksed püsti ja ütleb "aa, saan aru)
Ma sain aru küll, mida sa mõtlesid, aga mul on alati nii, et hakkan teisi asju ette kujutama.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime18/2/2009, 17:02

Selge... xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas elu on ilus? [lühijutt] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas elu on ilus? [lühijutt]   Kas elu on ilus? [lühijutt] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas elu on ilus? [lühijutt]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Keiti looming-
Hüppa: