MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime26/10/2009, 18:22

et ma nagu ei peagi tervet juttu sinna postitama??? Shocked
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime26/10/2009, 18:24

Ja, ma pean hakkama oma s6nu yle lugema???? WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_eek WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_eek
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime26/10/2009, 18:25

minu meelest ei pea sinnam idagi kirjtuama.

seal on see mingi word count mu meelest olemas.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime26/10/2009, 18:26

aga, kui ma sinna oma juttu ei postita, kuidas nad siis seal teavad palju s6nu mul on. ?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime26/10/2009, 18:27

njah, et seega on asi ainult sinu enda aususes...
Ma pole iial word counti teinud ja ausalt öelda, hetkel puudub ka see võimalus.... Officeit pole praegu arvutis ja vend tobu ka ei ole toonud :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime26/10/2009, 19:06

See on nii armas, et k6ik on nii nuubid :'D

alates esimesest uuendad oma s6nade arvu numbri kujul. Sisse logides n2ed oma kasutajanime k6rval kasti, milles kykitab yks 0. Hiljem muudad ainult seda nojah, kuni 25-ndani. Siis saab juba v6itja
tiitlit katsetada.

Audrey, soovitatav on valida endale teema, milles oled kindel, et suudad seda kuu aega k2sitleda. Kas just blogid on hea m6te... See pole eriti loominguline Very Happy

oma proosatekst kirjuta, kuhu tahad. Jah, see aasta proovin ma k2sitsi valmis kirjutada ja siis sisse trykkida. S6nad saan ka paberilt kokku lugeda.

Kui on veel kysimusi, siis esitage need, pyyan oma teadmiste p6hjal vastata. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime26/10/2009, 19:08

ei... ma mõtlen kirjutada midagi tõsielulist või nii :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 11:49

Oeh, tegin lõpuks kasutaja ära - Schwert. Lisage siis Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 12:20

woo Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 14:09

Nii, tänu selle foorumi teisele andunud Charlie armastajale ( minu rivaalile Very Happy) sain sellest teada ja otsustasin ka regada. Äge on proovida, et kas suudan sellega hakkama saada Very Happy
Et, võite mind ka julgelt lisada - BloodyDiana :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 14:10

hea, et DirtyDiana ei olnud Very Happy või noh, ma ei tea, kas see "hea" seal päriselt midagi ees tähendab Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 18:08

Lisasin kõiki uusi (PK, CIEL!!! [LLL]).

Audrey: jap, seda võib. ma isegi lähen see aasta tõsielu peale.

Diana: tere tulemast klubisse. enesetestijate klubisse. :3
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 18:09

ma loodan, et ma saan hakkama... s.t., et mul ikka piisavalt aega oleks!!!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 18:37

noh, seda kardan ka mina. aga ma proovin ette kirjutada, arvestades, et kenad õpetajad ja samuti kenad Asashio liikmed on mitmed üritused just novembrisse pannud. ja kuna ma olen Asashio liige, siis võiks ma üritustest osa võtta.

mm.. mul on üks kalendritaoline asi, kus on kirjas, kui mitu sõna peaks iga päeva lõpuks kirjas olema. välja arvutatud, algab 1667'ga ja lõpeb 50,000'ga. Selle leiab siit. See on küll 2008 oma, aga sobib väga hästi ka muudeks aastateks. (on ilusti 1024x768, saab ka bg'ks panna =) )

*salvestab omale nanolase badge*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:02

see kalendrivärk on hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:04

ma printisin selle mustvalgelt välja ja värvisin ära XD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:09

muidugi päevas 2000 sõna kirjutada võib päris raskeks minna :) Ehk saan ikka hakkama...
Tore oleks küll kuuga 50 000 sõna täis saada.

Aga mnjahh, kui ma end vabaks lasen peaks hakkama saama.
Kirjeldan tundeid nii hästi kui suudan... Sest tegelikult ma pole siiani seda teinud. Aga nüüd peaks asi teistsugune olema, sest ma ju hakkan kirjutama oma isiklikest tunnetest :)
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:11

Kas mul jäi kahesilma vahele, aga millisel 30? selle oktoobri oma?
Kui nii, siis on vist mõttetu registreeruda.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:12

ei, november! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:12

deja vu much, sama siin!

päevas 2000? *naerab* ma kirjutasin viimase nädalaga 40k. :3 ja ühel päeval kirjutasin 7k ja teisel 8k Very Happy aga ma vaakusin peale seda hinge ka, (kofeiinimürgitus jne XD)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:16

Hahaa..
Lihtsalt ma ei kujuta ette kui mul inspiratsiooni pole siis ei tule see sugugi välja.
Aga üldiselt tõsielu ongi seepärast hea kirjutada, sest ma ju mäletan kuidas kõik oli ja.... *ohkab*

küll ma hakkama saan... *kortsutab kulmu*

ei... 2ooo ei peaks olema probleem... aga mul jääb aega puudu...
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:18

Siis saan ma ilmselt kergemini hingata... 2000 sõna või lauset? Ma ei lugenud päris korralikult Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:18

2000 sõna ikka...ma arvan Very Happy

Minu umbes kahe kuuga kribatud kirjatükk, mille ma romaanivõistluse jaoks kirjutasin, oli ainult 67000 sõna Very Happy Paistab, et ma pean hakkama kirjutamismaratoni tegema, et kuu ajaga 5000 täis saada, eriti kui ma veel iga päev kirjutada ei jõua Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:19

Lisaks DLi sinna? LOL Very Happy See ületaks ilmselt päris palju. XD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime27/10/2009, 19:20

sõna ikka.

ma pean vaatama om juttude word counti...

Ja tegelikult- äkki ma muudan ikka teema ära. Aega on ju!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: