MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Superstaarisaade :D

Go down 
+14
Karolin
Emma
Murtagh
black
White Wolf
Helen
Bluebelli
Keku
Keiti
Taylor
Maiu Laaneoja
Espada
Diana.
Audrey
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime20/12/2009, 22:36

*Karjub ahastusest*
MIKSMIKSMIKS?!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime20/12/2009, 22:46

OTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!
Appi, ma pigistasin Inesel käe puruks kui nad seal jamasid selle nime ütlemisega.
Lõpuks On Eesti saand endale Tõelise Superstaaaaariiiii ! Very Happy
tõsiselt naguuu
ma ei suuda oma rõõmu siin väljendada Very Happy:D
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime20/12/2009, 22:48

See oli lihtsal niiiiiiiiiii nunnnnnu, kui Ott oli võitjaks kuulutatud ja ta pidi viimast korda laulma hakkama ja Birgit pidi ära minema ja siis Ott küsis: "kuhu sa lähed?" Nagu ei oleks tahtnud, et ta minema peab. Nunnu xD ! Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime20/12/2009, 22:49

Jaaaaaaaaaa ! Very Happy *ma juba tsätis vastasin sellele Very Happy*
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime20/12/2009, 22:57

*naerab* *naerab* *naerab*
Ma ei oska midagi öelda.
Mina olen endale superstaari juba ammu leidnud ja see nüüd küll mingi probleem ei ole, et ta välja hääledati.
Pealegi arvata võib, et nii Birgit kui Ott mõlemad annavad plaadi välja, sest nad mõlemad on erakordsed lauljad. Kuigi pole raske arvata kumb mulle rohkem meeldib..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 14:33

no mu fave'sid olid Kene ja Marten, aga no kuidas ei saa siis Edi ja Pauli tädipoja võidu üle õnnelik olla? Me vaatasime eile ÕOV'ga seda ja kõik karjusid ja plaksutasid ja olid õnnelikud, et hiidlased see aasta nii edukad on (Hea eeskuju 2009 on hiidlane, Eesti seksikaim mees on hiidlane, Superstaar 2009 on Hiiumaa juurtega).
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 14:52

Kui Oti nimi hüüti, siis mina hakkasin vist samal ajal nutma kui Ott.
1- Sellepärast et Ott võitis
2- Pinge kadus.

MA olen tema üle nii nii ÕNNELIK!!!
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 16:21

Lahe on vaadata fänne. Ma ise ei ole juba kaua midagi südamest fännanud. Vahepeal oli selleks Jake Twist, kunagi oli HP ja kunagi oli McFly, mis on siiani mu lemmik bänd aga ma ei ole enam hull Very Happy

Tahaks leida uuesti midagi, mille järgi hull olla Very Happy


Ja veelkord, Ott on lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 18:26

OTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!
I KNEW IT ALL THE TIME! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mm, ma olen ines (juhuks kui ma vales arvutis olen).
aga.. mida paska nagu, tal on juba singel väljas !?!?!? sky'st kuulsin. Very Happy Aga no.. kammoon - ta alles eile võitis ju xd.
aga no SUPEERRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tõesti, te ei kujuta ETTEGI, kui õnnelik ma olen. ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:09

Miks kõik seda lugu kuulevad ja mina ei kuule!??????????????????????
*maailm on nii fucking ebaõiglane*

Kuidas lugu oli, Ines???
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:17

Mina ka ei kuule midagi. Nojah, aga ma olin ka mingi eluõnnelik, kui see nimi öeldi. Ma olin tegelt suht kindel, et Ott võidab, aga ikkagi, kui selle nimega mökerdati, siis mu süda millegipärast räigelt tuksus, niiet mul oli tõesti selline tunne, et seda oli igale poole kuulda. Very Happy

See oli niiiiiii armas lihtsalt, kui ta nutma hakkas ja ta ema vist oli õnnelikum, kui poiss ise. Suht mingi kargas seal. Mul oli selline tunne, et Otil oli kõrgete nootide peal hääl veits ära, sest esimese laulu ajal oli sealt laest ikka nii mööda, et ma kartsin, et ta ei võidagi. Aga muidu oli kõik tip-top. Väga ilus oli.

No igatahes ma olen väga-väga-väga-väga-väga-väga-väga (janii 100x veel) õnnelik. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Külaline
Külaline




Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:23

Hah, isegi siis, et ma eriti superstaari ei vaadanud, oli Otiga kohtumine feil. Very Happy

"Ott? OTT!" *mees pöördub 'möh?' näoga ümber* "Me hoiame sulle pöialt!" *üks tuttav täiesti sulab lääge naeratusega näol, missest, et tal oma poiss kõrval on*
"Ee, jah, okei." *Ott läheb ruttu lifti*
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:35

Appi kui lahe! Very Happy
kuigi.. suht feil vastus võinii Very Happy
aga ikkagi lahe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:42

Kus te teda trehvasite!?
Nii nummi... *mu klassivenna lemmiklause*
Ausalt noh! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:49

Ma peaks Pauliga hakkama hullult hästi läbi saama, veel parem, käima hakkama, pääseksin Otile ligi, HAHAHAHAHAHA Very Happy (nali oli, naerge palun:D)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:55

Audrey - Ma nägin teda mingis hotellis, no see Viru juures. Läks vist sinna EMT jõulupeole või midagi. Lähed nüüd sinna luurama? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:57

Sokos Hotell Viru perhaps? Very Happy Ma pakun, ma täpselt ei tea Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 19:59

Patrullin kambaga ringi, jaaah..
Ei, ma eelistan oma lemmikud rahule jätta, mitte pole pöörane fänn Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 20:06

Viru ei olnud kindlasti, vist mingi Foorum oli või... *eimäleta*
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime21/12/2009, 20:07

Foorum või Nordic Hotel asi..
aga.. OTT FOR LAIFFF! :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Superstaarisaade :D - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Superstaarisaade :D   Superstaarisaade :D - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Superstaarisaade :D
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: