MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

* Empty
19122009
Postitamine*


Laul:See tangos mille järgi me tantsime
Tuju: No affraid
Hei!!!!

Vabadussammas töötab!!! Kujutate ette!! See põlebki!! Juhhei!!! cheers

Mul on täna esinemine,aga mitte keegi ei viitsi/saa vaatama tulla. Sad Mina juba hommikust saati otsin kleite,triigin/õmblen salle,teen meiki ja siis vanaema küsib,et kuhu sa kiirustad homme on ju esinemine. Ja kui ta lõpuks teada saab,et on hoopis täna,siis ei viitsi ta kohale tulla.

Eile oli esinemisrühma peaproov ja ma täiega ajasin kõik sassi. Mul on esinemisrühmaga kaks tantsu ja oma rühmaga ka üks pluss rütmijupp ja mul on terve paigutus meelest ära. Pealegi ei saa ma oma topeltkleidiga seelikutega möllata ja mul pole õrna aimugi kuidas see välja näeb. No

Ma sain eile oma kohe kaheksaselt saavalt naabrilt sünnipäeva kutse. Tüdrukute õhtu teemaks on Hello Kitty. Very Happy Ma ei tea küll,mida ma selga panen,aga sellest tuleb hea pidu,selles ole ma kindel.

Klaveritunnis oli õps jumala pahane,et ma ei olnud harjutanud. Kuidas ma harjutan,kuin ma jõuan koju kell pool seitse-pool kaheksa,siis on mul vaja õppida,kirjanduse tööd teha,solfi õppida,flamenkot võiks ka harjutada. Ja vahepeal oleks tore ju ka süüa või midagi. Rolling Eyes

Eile oli kooli jõulupidu,aga ma ei läinud,kuna mul oli parima sõbranna sünna. Ma kõmpisin mööda Laagrit pool tundi,enne kui õige koha leidsin. Kui ma nüüd ausalt ütlen,siis oleks ma pigem läinud koolipeole,sest kogu pidu koosnes söömisest/rõdult kurkide loopimises ja nii sama lollitamises. Veits igav oli,aga elas üle.

Täna ei saanud kunstiringi minna Sad. Viimane tund oli ka.

Lähen nüüd tantsu harjutama.

Emma
elephant
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

* :: Comments

No Comment.
 

*

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: