MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 OTT VÕITIS!!!

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

OTT VÕITIS!!! Empty
21122009
PostitamineOTT VÕITIS!!!

OTT VÕITIS!! OTT VÕITIS!! OTT VÕITIS!! OTT VÕITIS!! OTT VÕITIS!! OTT VÕITIS!! OTT VÕITIS!! Very Happy cheers
Nagu näha olen ma suur Oti fänn.^^ Very Happy

Tegelikult meeldisid mulle ka Birgit,Kene,Ania ja Marten aga Ott oli ikka kõige parem vokaalselt.

Esinemisest. See oli KATASTROOF. Esimene osa vähemalt. Ma ajasin kaks kohta sassi ja hakkan just Teele ja Marise poole vaatama,kui näen,et Marise sall on talle juustesse ja kaela ümber kinni jäänud ja Teele (tema õde) läheb teda aitama ja mitte keegi ei tea kuidas edasi tantsida,kaasa arvatud mina ja nii me seal seisamegi,Teele ja Maris killersalliga võideldes ja ülejäänud abitut nägu tehes ja üritades tantsu meenutada. Lõpuks tegimegi ainult äramineku. Suht feil oli,aga enamus publikust oli juba klaasi või paar veini võtnud,nii et kedagi see eriti ei kottinud. Pärast veel naersime lava kõrval,saamata aru,kuidas me poole aasta materjali nii äkitselt ära unustasime.

Teine poolaeg esinemisrühmaga läks hästi,tantsisime suurte esinemisrühmaga ja puha ja pärast sõime lava taga jäämasina kõrval riidekapisuuruses esinejateruumis kommi. Ehk siis üritus oli fun,kuradi hea tunne oli esinemisrühma liikmena värisevaid esimese aasta õpilasi vaadata( king ),kes muideks on enamuses minust 25-30 aastat vanemad,ja üldse oli tore selliste vampiirilike (jalustrabav välimus,sõbralik iseloom ja tohutu tantsuanne) imeinimeste keskel viibida.

Pea valutab ja nüüd ma lähen OTTi kuulama.

Emma santa

Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

OTT VÕITIS!!! :: Comments

No Comment.
 

OTT VÕITIS!!!

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: