MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Naughty list"

Go down 
+2
P2nta.
Stiina
6 posters
AutorTeade
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime22/12/2009, 19:06

Ma tundsin ennast kogu sellest jõulu teemast lihtsalt natuke.. kaasa haaratuna.
Ja igakord, kui ma juhtusin kuskil linnas nägema mõnda pisikest last, kes ema käest sikutas ning endale mõnda mänguasja nõudis, tekkis mulle paratamatult mõte, et tema küll see aasta Heas Listis pole. Ja see sigitaski selle pisikese mõtte. Ei tulnud just midagi erilist välja.. kuid siiski.
Enjoy!

"Naughty list"

Tere härra Kringel!

Nendeks jõuludeks sooviksin ma uusi suuski, punaseid poksikindaid, ralliautot, mida igapäev telekast reklaamib, mp3-me, ilusaid tosse - veel ilusamaid, kui on sellel idioodist Sandril, lumelauda, seitset erinevat arvutimängu, mida reklaamib telekast kohe peale ägedat ralliautot, punast võidusõidu jalgratast ja veel ühte paberilehte. Emme andis vaid selle pisikese tüki ja siia ei mahu kõik ära.

Toomas.


Ülejärgmise päeva hommikul potsatab uksematile raske valge ümbrik, kuhu on punase pastakaga kirjutatud suurelt TOOMAS. Üheksa aastane heledapäine poiss rebib selle ahnelt lahti. Talle potsatab sülle pisike karp ning kiri. Kirjas seisab:

Toomas,

Mul on sulle väga kurb teatada, kuid see aasta oled sa sattunud Musta Nimekirja koos teiste Pahade Lastega. Oma eelmised suusad peksid sa viha hoos vastu enda vana jalgratast katki. Milleks sulle poksikindad, kui su poksikotiks on su klassikaaslased? Ralliauto, lumelaud, mp3 - kas sul ikka tõesti on neid vaja? Arvutimängud? Muust tänapäeva lapsed enam ei mõtlegi? Need vaid süvendaksid sulle veelgi rohkem vägivalda ning vääraid arusaamaid maailmast. Kallis Toomas, palun proovi järgmine aasta olla parem poiss ja äkki sa tõesti saad endale ilusamad tossud, kui Sandril. Ära nimeta teda idioodiks ning juba oledki parem laps.

Kris Kringel, Jõuluvana.

PS. Ühe sinu soovidest otsustasin ma siiski täita.


Toomas luges kirja ning tundis, kuidas ta nägu kramplikult mossi tõmbus, kuid nähes viimast rida, naeratas ta säravalt ning vaatas nüüd peenikest karpi enda süles. Millise soovi jõuluvana täitnud oli? Ahnelt rebis ta ilusa lumememmedega paberi katki ning avas pappkarbi. Tema suu jäi totakalt paokile. Karbis oli lumivalge paberileht.
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime22/12/2009, 20:28

Mulle meeldis.
See oli hästi kirjutatud.
Ja eks, paljudel kogu see jant selline ju olegi.. : D
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime22/12/2009, 21:39

Täitsa mõnus jutt oli Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime22/12/2009, 23:42

Haha, Very Happy
Täiega hea oli ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pump
Võlur
Pump


Female Postituste arv : 59
Age : 28
Asukoht : Aruküla.

"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime23/12/2009, 12:20

Oiiii.. Jälle üks super hea jutt Teddy poolt. xD
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime23/12/2009, 15:40

Daa, niii geniaalne ju xD
Eii, tegelikkuses.. Jah, ma ei tea ise kaa Very Happy On tunduvalt paremaid ^^ *muigab*
Enesekriitika ruulib, kuid ma ei taha end maha tegema hakata.. (;
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Külaline
Külaline




"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime29/12/2009, 21:39

Oh, *hakkab naerma*
Kuidagi tuttav... Millegipärast kujutasin ma Tooma asemele end/Raiti/Indrekut, kes on kõik tobedad ja ahned. Very Happy R on klassivend ja I on hea sõbranna suur vend. XD
Minu päkapikul oli ka totakas nimi - Benno. Miks nii, seda ei tea. Aga ta saatis mulle alati kirju arvutitrükis. Eks ikka selleks, et ma jutust paremini aru saaks. Very Happy
Aga enam mul päkapikke ei käi. Kinke saan, aga seda ainult jõululaupäeval.

Jutust. Paar kokkulahkukirjutamisviga leidsin, aga need on sinu puhul tavalised - vabandab välja. Mõned komavead ka. Kellel neid ei oleks.

Muud pole öelda. Kiitos. :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime29/12/2009, 22:37

Väga mõnus jutt Very Happy
Selle peaks oma väiksele vennale lausa ette lugema homme Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Naughty list" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naughty list"   "Naughty list" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Naughty list"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Stiina looming-
Hüppa: