MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Truu kaaslane

Go down 
4 posters
AutorTeade
3linaa
Kojamees
3linaa


Female Postituste arv : 35
Age : 28
Asukoht : Raplamaa

Truu kaaslane Empty
PostitaminePealkiri: Truu kaaslane   Truu kaaslane Icon_minitime27/12/2009, 18:00

Ma pole siin foorumis väga ammu käinud. Eks ma nüüd üritan korralikum olla ja tihedamini seda teha. Very Happy
Aga üks väike lugu siis ka, mis on suhteliselt kiiresti valminud ja ma pole kindel, kui hea see on...Kriitika ja kommentaarid on igati oodatud. Very Happy
..................................................

Ma paitan õrnalt su pead. Sa vaatad mulle oma tumepruunide malbete silmadega otsa. Vaadates su silmadesse meenub mulle hunnikutes mälestusi. Mulle meenub päev, mil sind esmakordselt nägin. Sa seisid mu ees ja vaatasid mind uudishimulikult. Me olime tol hetkel mõlemad veel väga noored. Su silmad olid täis kelmikat sära. Mina olin sinust täielikus vaimustuses. Ma teadsin, et sinust saab minu ustav kaaslane.
Aastad möödusid. Sina olid ikka mu kõrval. Sa kuulasid ära kõik mu mured ja rõõmud. Me olime lahutamatud. Sa olid mu kalju, millele ma võisin alati toetuda. Ülekõige armastasin ma õhtuti su kõrval istuda ja lihtsalt vaikida. Sinu juures sain ma olla mina ise. Sa ei omanud eelarvamusi ja ma olen sulle selle eest siiani tänulik.
Nüüd ma näen, kuidas sära su silmis iga hetkega aina väiksemaks jääb. See teeb mulle tohutult haiget. Ma ei suuda uskuda, et aeg on nii kiiresti läinud. Sa oled väsinud ning sulged silmad. Sinu teekond on jõudmas lõpule. Ma kummardun ja suudlen sind õrnalt laubale. Sa ohkad veel viimast korda ja oledki läinud...Minu südant läbib valus torge. Ma kaotasin oma kõige truuma kaaslase. Mälestused sinust ei kustu mu hingest iial. Ma tõusen su kõrvalt püsti ja vaatan sind läbi pisarate viimast korda, ise mõeldes: "Mu kallis koer on igaveseks läinud..."
Tagasi üles Go down
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Truu kaaslane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Truu kaaslane   Truu kaaslane Icon_minitime29/12/2009, 20:40

See oli midagi tõsiselt head!
Mulle meeldis see.
Ma ei teagi miks, aga mulle meeldivad hetkel sellised kergelt kurvad jutud. n_n (okei, see polnud eriti teemasse) xd
Aga see jutt meeeldis mulle tohutult.
Nunnu! ^^
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Truu kaaslane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Truu kaaslane   Truu kaaslane Icon_minitime29/12/2009, 21:09

Väga armas , kuid kurb lugu. Mulle tegelikult ei meeldi selliseid jutte lugeda, kuna ma hakkan alati selliste asjade peale nutma. Very Happy
nt. see lugu "Kuidas sa võisid?" mis vahepeal igal pool netis ringles, oh issand, ma nutsin ikka kõva häälega iga kord, kui seda lugesin. Ja siis läksin oma koera kallistama ja musitama ja korrutasin, et ma ei teeks ealeski midagi sellist. Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Truu kaaslane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Truu kaaslane   Truu kaaslane Icon_minitime29/12/2009, 22:34

Mulle meeldis, kogu see emotsioon ja kõik.
Ja mul siiani pisarad silmanurkades Very Happy
Tagasi üles Go down
3linaa
Kojamees
3linaa


Female Postituste arv : 35
Age : 28
Asukoht : Raplamaa

Truu kaaslane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Truu kaaslane   Truu kaaslane Icon_minitime30/12/2009, 17:03

Aitäh teile kõigile heade sõnade eest Very Happy .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Truu kaaslane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Truu kaaslane   Truu kaaslane Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Truu kaaslane
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: