MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kasutajakirjeldused..

Go down 
+8
Pizza
Tärru.
Pingu
nasicc
Prince Kirameki
padjanägu, [h]
black
Audrey
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 19:01

Mis foorum sul on? Very Happy

Aga jah... kui nii võtta, ss küll. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 19:03

http://blessedgriffins.darkbb.com

See ei ole reklaam - nasicc küsis foorumi kohta Very Happy

Pingu liigutas, yays! Uued kirjeldused ja ma olen nyappi, sest läbisin juba ühe enda pakutu Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 19:06

Haha. Very Happy
Be happy. Very Happy
Mm... tuleb vist see kasutajakirjelduste haterite koht üles otsida. Very Happy
*tahab ka* Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 19:08

Nasicc, sa ise tahtsid! Very Happy
Ja kui ma selle ka ära võtaksin sult, oleksid sa ülioriginaalselt Kirjutamise jumala jumal, sest see tuleb 3000 postitusega. Praegu on 1350 vist..
Uus rank tuleb peale 25 postitust. Alguses tulevad tihedamini.
Nii, et mõelge edasi. Tehke pikem nimekiri ja siis panen juurde Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 19:12

Pingu... mai saanud mitte midagi aru su jutust. XD
Aga lasse olla kirjutamise jumala jumal. Very Happy palun pane tagasi. Very Happy *angelface* Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 19:17

panen tagasi. Very Happy Ja ma seletan nüüd lahti. Very Happy
Kirjutamise jumala jumala jaoks on vaja vähemalt 3000 postitust Very Happy
Praegu on mul tehtud rankid kuni 1350 postituseni Very Happy Siis tuleb hüpersuur auk ja 3000 peal taas kirjutamise jumala jumal Very Happy
Uus rank tuleb peale 25 postitust. Alguses on mingi iga viie või kümne tagant. Et uutel huvi tekiks.
Ja mõelge veel neid kirjeldusi, sest siis saab ehk kolme tuhandeni täis kunagi Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 19:21

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Very Happy
No mul on 3000 kõigest 900 postitust.. XD
Ja aitäh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime3/1/2010, 20:48

Takuya Kenzo kirjutas:
Audrey, kas need viimased su postis olid kasutajakirjelduste variandid? Very Happy

nasicc: pole mõtet jah, sest uut staatust oodata on siis nii igav. Ma ka alles nüüd märkasin, et minu foorumis on mingi 1000 posti vahet kahel kirjeldusel. Üks kasutaja eile küsis, millal ta juba uue ranki saab.
Muide, minu soovitatud kirjeldustest läksid mõned juba minu foorumis käiku ka Very Happy

Jah, olid küll Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 14:11

Veel...

Näiteks: Toitlustaja?
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 14:12

viiuldaja katuselt? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 14:15

Hea ju Wink

Fänn esireast?

Edit: Muhuga kaamel?

*kummalised mõtted*
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime4/1/2010, 14:55

Ööhaldjas? Very Happy Must võlur? Very Happy Lipu? (Sõnas liblikas, mitte liputaja XD)
Ah, ma ei tea, ma ei ole sellistes asjades väga hea.. vähemalt hetkel mitte. Very Happy Nagu välja tuleb, olen ma kunagi millegi väga geniaalse peale tulnud XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 16:39

te rohkem ei mõtlegi? ;o
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 16:42

Küll on tore, aga mina nende rankide nimel ei ole kunagi postitanud.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 16:52

vääga hea :)
Lihtsalt, varsti tuleb külarahvas kirikuukse taha prõmmima, et miks nende nimi enam ei muutu Very Happy
Ennetagem seda. Kuigi inimesed, kes ei postita, et järgmist ranki saada on toredad ;D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 17:06

Ei, mul on lihtsalt jumala suva, kelleks mind on pühitsetud pärast 25. postitust. Ma ei vaatagi selle poole ning tean isegi, et 3000 postini läheb mul veel kaua aega, sest nagu mul kombeks on - ma kaon alati äkki ära ja ei tule tagasi kui on möödunud mitu nädalat, võimalik, et isegi kuud.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 17:21

no ja võibolla kedagi teist need huvitavad?
Kui sa tahad võin ma su loomulikult "Kasutajaks" muuta,aga see ei ole üldse õige teema oma arvamuse avaldamiseks. See teema on kas abis või uudiste all. Ma ei mäleta peast. Siia pakuvad need, kes kasutajakirjeldusi tahavad enda ideid.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 17:27

Lisa Vampiiristunud kirjanik sinna. Või midagi Videviku kohta. Siin on palju neid, kes seda saagat armastavad. Ilmselt hakkavad nad pürgima selle nimel.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 17:33

kusjuures, ma jätan välja kõik vampiiridega seostuva Very Happy Very Happy
Neid on kõik kohad täis ja just sellepärast jäi ka eelmise satsi "Sädelev vampiir" välja. Sest kamoon. Vampiirid ei sädele. Very Happy
Vampiiristunud? Mind see natuke solvaks. Very Happy Ma saan aru, kui keegi ei taha naljatila olla, aga see on ohutu. Vampiirid on äärmuseks muutunud Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 17:57

Hambutu libahunt? Very Happy Siis ee... roosa karvapall, word'i valitseja, juhtmete peale astuja, kirjatempli noviits. Thot'i õpilane ka.
Minu poolt siis paar tükki pakutud :p
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 18:04

Muhuke näiteks?

Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime25/1/2010, 11:48

Oijah Wink Mul tuli hetkel pähe "Ramses II" xD
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 19:40

Kuidas oleks, kui lisaks ka väga vähe postitanud kasutajatele mõne uue staatuse? Mulle tuli näiteks pähe "Süütu kõrvalseisja" Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 21:59

Mul pole ilmselt palju pakkuda... kui ööhaldjas ametlike rankide juurde lisatakse, siis pürgiksin ma rõõmuga selle poole. XD

Minu poolt Sanity Drop või Sanity Dropper, Nõulaifer, Tolmujänku...rohkem ei tule hetkel pähe.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 22:35

'tuus Meduusa' ja 'noaga kirvemõrtsukas' <- väga lampi mõtlesin väja praegu Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutajakirjeldused..   Kasutajakirjeldused.. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kasutajakirjeldused..
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: