MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Võistlus 2010

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime4/1/2010, 20:24

Siia siis tulevad minu loetud raamatud sellel aastal Razz
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime5/1/2010, 15:26

1.


Samarkandi amulett
Bartimaeuse triloogia I raamat
Jonathan Stroud
Lehekülgi: 475

Võistlus 2010 Samarkandi_amulett_235049

Sisu: Kui noor võluriõpilane Nathaniel 5000-aastase džinni Bartimaeuse maa peale kutsub, arvab too, et tal ei tule teha midagi, mis oleks kurnavam paarist silmamoonutusest. Kuid Nathaniel on oma vanuse kohta erakordselt nutikas ning tema peas mõlgub midagi hoopis ohtlikumat: kättemaks. Vastu tahtmist saadetakse Bartimaeus ennekuulmatult halastamatu ja auahne vanemvõluri Simon Lovelace’i käest varastama kurikuulsat Samarkandi amuletti. Enne kui džinn ja õpipoiss arugi saavad, leiavad nad end võluintriigide, mõrvade ja vastuhaku virrvarrist.

Aeg: 2. - 5. jaanuar

Minu arvamus: Väga hea, humoorikas raamat. Paar aastat tagasi sai loetud ning nüüd lihtsalt kiskus uuesti lugema. Kõige rohkem armastan Bartimaeuse joonealuseid kommentaare Very Happy

Hinnang: 10/10


Viimati muutis seda kcissy (11/1/2010, 20:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime6/1/2010, 19:57

2.


Toomas Nipernaadi
August Gailit
Lehekülgi: 480

Võistlus 2010 1525

Sisu: Eesti kirjaniku klassikaks saanud romaan lüürilisest rännumehest ja tema juhtumistest kevadisel, suvisel ja sügisesel Eestimaal.

Aeg: 6. jaanuar - ei mäleta Very Happy (aga see oli millalgi veebruari kuus)

Minu arvamus: Nipernaadi on kõige nõmedam inimene maamunal, kes üldse olemas on olnud. Ja raamat oli lihtsalt väga-väga igav ja mõttetu. See oli esimene raamat, mida ma lihtsalt niimoodi vihkasin. NÕME NÕME kohustuslik kirjandus. Ja Nipernaadi suutis lõpmatult palju rääkida ja tal oli mingi tuhat viga.

Hinnang: 1/10 (ja see 1 punkt tuleb ka ainult suurepäraste kirjelduste eest, mida ma tegelikult nagu kõike muudki selles raamatus vihkasin.


Viimati muutis seda kcissy (8/3/2010, 22:37). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime11/1/2010, 20:01

3.


Kuninglikult untsus
Niki Burnham
Lehekülgi: 160

Võistlus 2010 895

Sisu: Valeriel läheb päris hästi. Kuigi ta pole koolis kõige popim tüdruk, on tal head hinded ja sõbrad ning isegi potentsiaalne «boyfriend». Mida enamat võiks üks tüdruk soovida?
Kuid ootamatult teatab Valerie ema, et ta jätab pere maha ja hakkab elama ühe naisega. Nagu sellest poleks veel küllalt, saab Valeria isast tundmatu Euroopa kuningakoja protokolliülem. Valeriel on kaks valikuvõimalust: kas jääda oma ema ja tolle imeliku tüdruksõbra juurde taimetoitu nosima või sõita isaga riiki, millest ta midagi ei tea.
Valerie otsustab sõita välismaale ja pettub – kuni kohtub printsiga.

Aeg: 9. jaanuar

Minu arvamus: Nii juhtub, kui kohustuslikku kirjandust ei viitsi lugeda Wink Igatahes, olen seda raamatut juba tuhandeid kordi lugenud. Ja nii kahju, et Eestis pole järgmiseid osasid saada (järelikult tuleb tellida), aga igatahes on nunnu raamat. Ja see prints... Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime12/1/2010, 15:56

Sellel on järgmised osad ka?! Vau.. kust tead? Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime12/1/2010, 18:32

Tekkis huvi, kui ma selle mingi eelmine kord lõpetasin Very Happy See lõppes täpselt nii nagu tal on veel mõni osa Razz ja oligi Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime4/2/2010, 23:20

lõppes jah kusjuures Very Happy tahaks lugeda..
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime8/3/2010, 22:42

4.

Nimed marmortahvlil
Albert Kivikas
Lehekülgi: 345

Võistlus 2010 705

Sisu: Romaan «Nimed marmortahvlil» kujutab kooliõpilaste-vabatahtlike sõjameheteed Vabadussõja aastail. Teose keskse tegelase Henn Ahase kaudu on näidatud ka tolleaegse noorsoo ideelisi otsinguid, nende kõikumist kahe vastandliku ideoloogia, rahvusluse ja sotsialismi vahel.

Aeg: 28. veebruar - 4. märts

Minu arvamus: Alguses oli kohutavalt igav raamat, siis läks põnevamaks ja jälle igavaks ja jälle põnevaks jne Very Happy Ning kohati oli seda lugeda lausa piin, kuid tegelikult oli tõesti huvitav selle ajastu kohta lugeda. Ning isegi neid kirjeldusi ei olnud liiga palju (v.a mõned kohad, mida ka raamatus palju kippus olema).

Hinnang: 5/10


Viimati muutis seda kcissy (9/3/2010, 16:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime9/3/2010, 16:44

4


The Awakening (The Vampire Diaries)
L. J. Smith
Lehekülgi: 320

Võistlus 2010 9780061990755

Sisu: Elena is a high school golden girl who's used to getting what she wants. When she meets handsome, haunted Stefan, he struggles to resist her for fear that his dark secret is too much for her to handle. He's torn by guilt over his past, and mindful of the threat that his vengeful brother, Damon, poses to anyone Stefan gets close to. Soon Elena finds herself torn between two brothers, and in terrible danger.

Aeg: 6. märts - 9. märts

Minu arvamus: viimaks ometi sain raamatu Very Happy tegelikult olid mu ootused kõvasti kõrgemad, kuid tegelased jäid kohati natukene pealiskaudseks. muidu oli super-super-super raamat. (kuigi mind häiris, et ma pidevalt pidin seda videvikuga võrdlema. ometi mingid võrdlust tegelikult ei saa olla, sest The Awakening kõvasti varem kirjutatud).

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime10/3/2010, 17:31

5


The Struggle (The Vampire Diaries)

L. J. Smith
Lehekülgi: 304

Võistlus 2010 Tvd_book2

Sisu: Elena quickly realizes that the only thing more dangerous that being in love with a vampire is being desired by two. As Stefan struggles to suppress his instinctive thirst, Damon persists in his quest for Elena's heart. A dark turn of events forces Elena to risk her mortality to save one of her immortal suitors.

Aeg: 9. märts - 10. märts

Minu arvamus: Ma olen vist tõepoolest hullumas, sest see oli lihtsalt super Very Happy Ja kui ma seda seriaali vaadates ei suutnud otsustada, kumba venda ma pooldan, siis nüüd ma olen täiesti kindel - Damon. Ta on nii teistsugune, siis paha, kohutavalt naljakas ja nii hooliv Very Happy Ja muide, respect kõigile neile tuttavatele, kes mind siiani talunud on (kui ma järsku keset tundi olen naerma hakanud, sest raamatus on mõni super koht, või kui ma neile olen terve päeva suutnud jahvatada ainult vampiiridest ja Elenast ja Damonist Very Happy).

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime11/3/2010, 16:41

6.


The Fury (The Vampire Diaries)
L. J. Smith
Lehekülgi: 304

Võistlus 2010 Tvd_book3

Sisu: As Elena comes to grips with the consequences of her devotion to Stefan, a vampire hunter descends on the town, determined to eradicate its immortal infestation. Soon, the hunters become the hunted. Stefan, Elena, and Damon must work together to trace the new evil that's befallen Fell's Church back to its mysterious origin.

Aeg: 10. märts - 11. märts

Minu arvamus: Miks? Miks? Miks? *täielikus meeleheites* See ei tohtinud niimoodi lõppeda.. Ma lihtsalt armastan kõiki neid tegelasi ja eriti Katherine'i (ma tean, et ma olen nii väga pahade poolt Very Happy), aga miks pidi see Elenaga juhtuma?
Igatahes istusin ma oma toas, lugesin ja siis astus mu vend tuppa sisse ja ütles midagi ning ma pidin tõepoolest südameataki saama - raamatus oli liiga põnev koht. Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime13/3/2010, 16:26

7.


Dark Reunion (The Vampire Diaries)
L. J. Smith
Lehekülgi: 310

Võistlus 2010 Tvd_book4

Sisu: Elena tries to warn her friends that they're in danger, but she's powerless to save them from the tragedy in store for Fell's Church. When a twist of fate reunites Elena and her true love, she may be granted a second chance at the life she's always dreamed of.

Aeg: 11. märts - 12. märts

Minu arvamus: Minu lemmikraamat siiani sellest sarjast. Very Happy Lõppus ma pidin isegi nutma hakkama, lihtsalt ma ei kujuta ette, et keegi saab kedagi nii väga armastada. see oleks nagu võimatu, kuid... miks keegi mind nii palju ei armasta? Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime23/3/2010, 21:37

8.


Nightfall (Vampire Diaries: The Return)
L. J. Smith
Lehekülgi: 592

Võistlus 2010 51QjeW%2BhEIL._SL500_AA240_

Sisu: Now much more than human, Elena returns with powers and gifts that were bestowed on her in the afterlife. What's more, her blood makes her irresistible to any vampire. Stefan struggles to keep Elena safe, but Damon's insatiable desire for power includes making Elena his princess of darkness. When Stefan is lured away from Fell's Church, Elena is left to choose for herself.

Aeg: 12. märts - 22. märts

Minu arvamus: Kuidagi väga ära pööras see raamat. Kõigepealt oli Damon normaalne, siis muutus imelikuks ja Elenaga oli täpselt vastupidi. Ja sellest Elenast, keda mina armastasin, on nii vähe alles jäänud. Aga lõpuks ma mõtlesin küll, et miks ei võiks ta hoopis olla koos Damoniga. Nad oleks nii armas paar.

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime9/4/2010, 20:03

9.




The Last Song
Nicholas Sparks
Lehekülgi: 551

Võistlus 2010 200px-TheLastSonghardcover

Sisu: Seventeen year old Veronica "Ronnie" Miller's life was turned upside-down when her parents divorced and her father moved from New York City to Wilmington, North Carolina. Three years later, she remains angry and alientated from her parents, especially her father...until her mother decides it would be in everyone's best interest if she spent the summer in Wilmington with him. Ronnie's father, a former concert pianist and teacher, is living a quiet life in the beach town, immersed in creating a work of art that will become the centerpiece of a local church.

Aeg: 7. aprill - 9. aprill

Minu arvamus: Ma ei suutnud ära oodata, millal ma seda filmi näen ning siis leidsin internetist selle raamatu ja otsustasin siis läbi lugeda. Ning ma ei kahetse. Ma ei tea, milline raamat on suutnud mind terve päeva järjest lugemas hoida (isegi nii, et mul polnud aega kordagi süüa). Lisaks oli raamatu esimene pool nii armas ja ma naersin, kuid teine pool... Ma arvan, et ma ei ole ühtegi raamatut lugedes niimoodi nutnud. See oli lihtsalt kohutavalt kurb. Ning Ronnie oli nii paljuski mõttes justkui mina - vanemad elavad lahus, tüütu väike vend, keda ma vaatamata kõigele siiski armastan jne.
Kokkuvõtteks - see on mu LEMMIKRAAMAT.

Hinnang: 10/10 (mida te veel lemmikraamatult ootasite?)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime9/4/2010, 22:58

laena! Very Happy ma tahan kaaaa! Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime10/4/2010, 20:14

selle "The Last Songi" ma tõmbasin netist. põhimõtteliselt võin ma selle sulle saata, aga sul on vaja mingit microsoft readerit. Razz
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime27/4/2010, 10:48

10.


The Lightning Thief
Percy Jackson & the Olympians

Rick Riordan
Lehekülgi: 375

Võistlus 2010 220px-The_Lightning_Thief-3

Sisu: Twelve-year-old Percy Jackson is about to be kicked out of boarding school...again. No matter how hard he tries, he can't seem to stay out of trouble. But can he really be expected to stand by and watch while a bully picks on his scrawny best friend? Or not defend himself against his pre-algebra teacher when she turns into a monster and tries to kill him? Of course, no one believes Percy about the monster incident; he’s not even sure he believes himself.

Until the Minotaur chases him to summer camp.

Suddenly, mythical creatures seem to be walking straight out of the pages of Percy’s Greek mythology textbook and into his life. The gods of Mount Olympus, he’s coming to realize, are very much alive in the twenty-first century. And worse, he’s angered a few of them: Zeus’s master lightning bolt has been stolen, and Percy is the prime suspect.

Now Percy has just ten days to find and return Zeus’s stolen property, and bring peace to a warring Mount Olympus. On a daring...

Aeg: .... - 26. aprill

Minu arvamus: Alguses oli nii harjumatu seda lugeda ja film kuidagi ikka jooksis silme ees. Ja siis, kui ma sain lõpuks filmist üle ja sain keskenduda raamatule, siis sai see läbi Very Happy Ma vist ei suuda ära oodata, et issi mulle uue osa ostaks ja ma vist pean selle isegi tõmbama Rolling Eyes

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime30/4/2010, 20:17

11.


Shadow Souls
Vampire Diaries: The Return Series

L. J. Smith
Lehekülgi: 599

Võistlus 2010 56525253

Sisu: Elena's vampire love, Stefan, has been imprisoned by the demonic spirits wreaking havoc in Fell's Church. While her friends Bonnie and Meredith explore the evil that has taken over their town, Elena goes in search of Stefan. In order to find him, she must entrust her life to another vampire who wants her body and soul, Stefan's brother, Damon.

Aeg: 28. - 30. aprill

Minu arvamus: Kindlasti minu lemmik siiani sellest sarjast. Damonist ja Elenast kui paarist ei saa mul küll kunagi piisavalt. Ma lausa vihkasin seda, kui lõpus olid mõned momendid, kui Stefan ja Elena olid koos. Aga see oli küll šokk, et Damon tagasi inimeseks muutus. Damon oli lihtsalt kogu raamatu jooksul nii hell ja armas. Ta tegi kõike, et Elenat kaitsta. Ma olen nüüd küll vist armunud. (Koolis oli isegi raske mingit luuletust lugeda, sest ma ei suutnud keskenduda.)

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime2/5/2010, 13:39

12.


The Other Boy
Hailey Abbott
Lehekülgi: 272

Võistlus 2010 The+Other+Boy

Sisu: Maddy's Boy Pros & Cons . . .

Brian—Super cute / hangs with my friends / goes to my high school / my boyfriend!

David—Says I'm a spoiled princess / hates my friends / has amazing blue eyes / cooked me an unbelievable dinner / annoyingly irresistible!

Summer for Maddy Sinclaire starts as a blur of house parties and dips in the pool—until she's caught throwing an unauthorized beachside bash. As punishment, her parents send her off to Napa Valley, where she'll spend her free time working on the family vineyard. Even with her boyfriend, Brian, miles away, Maddy's about to discover that the vineyard is a very romantic place. It's vast, sunny, magical . . . and there's another boy just waiting to steal her heart.

Aeg: 1. - 2. mai

Minu arvamus: Väga kerge lugemine. Ma just vajasin sellist laksu korralikku suvetunnet (ja võib-olla ka natukene seda suvearmastust Wink). David on uskumatult suurepärane ja Maddy muutub kahe kuu jooksul ikka märgatavalt. Väga armas raamat, mida oleks suurepärane kuskil basseini ääres lugeda. Ja ma suutsin seda lugeda ka pool kaks öösel oma uniste silmadega, seega väga kergelt kirjutatud. Võib-olla oli see ainult natukene tüüpiline, kuid absoluutselt ei huvita Very Happy. Vähemalt täitis ta kõik minu ootused ja ehk isegi purustas need.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime2/6/2010, 13:57

13.

Otsetee paradiisi
Allan Keian
Lehekülgi: 221

Võistlus 2010 N386925928368_6309

Sisu: «Otsetee paradiisi» on lugu 16-aastasest imekaunist väikealevi tüdrukust Maarjast, kes ilmsüütult põhikooli viimasest klassist välja heidetakse, seejärel pole noore neiu elus aga enam miski endine. Pealinna elukeerisesse sattunud, seisab tüdruk silmitsi maailmaga, milleks vast ükski teismeline valmis ei ole. Esialgu nii ahvatlevana tunduva töökoha taga stiilses vanalinna-lounge'is peitub aga lõks, tubli ettekandjaameti asemel tuleb tegelikult kliente hoopis teistmoodi teenindada. Juba esimesel sumedal pealinnaööl tehakse aga neiule pakkumine, mida kaaluks ehk nii mõnigi teine temaealine. Kõigest üheainsa reisiga on võimalik teenida rahahunnik, mille kokku ajamiseks mõnel teisel noorukil kuluks pikki väsitavaid kuid. See saatuslik reis muudab Maarja jaoks sõna otseses mõttes kõik. Ühel ilusal pühapäevahommikul Milanos Itaalia mainekama modelliagentuuri esindajaga esimesele fotosessioonile sõites ning hilisõhtul Monacost luksuslaeva pardale maailmakuulsate mannekeenide keskele pidutsema minnes tundub tüdrukule, et ta seisabki paradiisi ukselävel.

Tegelikkusele otsa vaadates aga selgub, et see pealtnäha glamuuri täis küllusest ja jõukusest pakatav unistusteelu on põrgust enesestki jubedam. Põnev ja kaasahaarav romaan viib lugeja inimeste keskele, kellest me kõik oleme kuulnud, teame, et nad on siinsamas meie keskel, kuid ometigi suudavad nad endi pahupoolt ühiskonnas väga hästi peita. Olgu nendeks siis alatud sutenöörid, julmad narkoärikad või silmakirjalikud supermodellid.

Aeg: hmm... Very Happy

Minu arvamus: Minu maitse jaoks oli kohati natukene liiga ropp ja noortekas, aga samas ma võrdleksin seda nagu mingi muinasjutuga, millel on õnnelik lõpp. Ja enne seda on siis tuhandeid kordi, mil peategelane ämbrisse astub. Samas ma lugesin seda kui kohustuslikku kirjandust ja seega oli tegemist väga normaalse raamatuga, mille sai läbi lugeda väga kiiresti.

Hinnang: 6/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime2/6/2010, 14:07

14.

Jessica's Guide to Dating on the Dark Side
Beth Fantaskey
Lehekülgi: 368

Võistlus 2010 Jessica_guide_to_dating_on_the_dark_side_beth_cubierta

Sisu: The undead can really screw up your senior year . . .

Marrying a vampire definitely doesn't fit into Jessica Packwood's senior year "get-a-life" plan. But then a bizarre (and incredibly hot) new exchange student named Lucius Vladescu shows up, claiming that Jessica is a Romanian vampire princess by birth - and he's her long-lost fiancé. Armed with newfound confidence and a copy of Growing Up Undead: A Teen Vampire's Guide to Dating, Health, and Emotions, Jessica makes a dramatic transition from average American teenager to glam European vampire princess.
But when a devious cheerleader sets her sights on Lucius, Jess finds herself fighting to win back her wayward prince, stop a global vampire war - and save Lucius's soul from eternal destruction


Aeg: 21.-22. mai

Minu arvamus: See algus tundus kuidagi väga kahtlane ja väga otsekohene. Samas mida edasi raamat läks, seda enam ma armusin sellesse ja selle tegelastesse. Ja kõik need tunded olid tõeliselt hästi edasi antud, nii et kui raamatus Lucius puudutas Jessicat, siis ma tõesti tundsin seda. Mulle kohutavalt meeldis lõpp ja ka see lisaosa, mis kirjaniku kodulehel üleval on.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime9/10/2010, 11:29

Vahelduseks tuleks üles panna kõik, mida ma suve jooksul lugeda olen jõudnud Very Happy:D

15.

The Pale Assassin
Pimpernelles

Patricia Elliott
Lehekülgi: 424

Võistlus 2010 PaleAssassin160x240

Sisu: Spoiled, beautiful, fourteen-year-old Eugenie de Boncoeur is accustomed to outrageous privilege. The French Revolution may rage around her, but Eugenie's luxurious lifestyle is only improved by visits from her brother, Armand, who is especially doting since the two were orphaned. What Eugenie doesn't know is that their guardian has promised her in marriage to the wealthy, vengeful Le Fantome, a revolutionary who is nursing a secret grudge against her family. As the Revolution becomes increasingly violent, Eugenie is shipped off to convent school. Finally, there is no place in France that is safe for her. Eugenie dusts off her lightly used brains and rises to the challenge of survival. Soon she is in the thick of turmoil and romance, confronting spies, secret agents, and double-crossing suitors in her quest to get out of France alive. Sympathies shift, and every choice can change--or end--a life

Aeg: suvi 2010 Razz

Minu arvamus: Ma kunagi alustasin selle raamatu lugemist, kuid jätsin peaaegu koheselt pooleli, sest see tundus liiga keeruline ja imelik. Ning ma isegi jõudsin kahetseda, et selle peale oma raha raiskasin. AGA sel suvel hakkasin ma seda uuesti lugema. Ning muidugi ei suutnud ma seda käest ära panna. Ma isegi seisin rannas jalgupidi vees (sest kogu rand oli jubedaid suuri sipelgaid täis) ja lugesin. Ja koju jõudes oli pettumus eriti suur, kui tuli välja, et järgmine osa tuleb alles novembris. Aga ma armastasin Eugénie'i, kuigi mulle käis pinda, et ta nii laps oli, ja ma armastasin vihata seda Le Fantome'i. Ja ma ei tea, kui lugematutel kordadel ma naersin :)

Hinnang: 9,5/10 (lapsikuse pärast :))
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime9/10/2010, 13:54

15.

The Shadow Girl of Birch Grove
Marta Acosta
Lehekülgi: 269

Võistlus 2010 Shadow+Girl+Cover

Sisu: When foster teen Jane Williams is invited to attend elite Birch Grove Academy for Girls, she thinks the offer is too good to be true. It is.
Soon she starts receiving threatening messages from an unknown enemy. She's also beginning to suspect that the pale elegant headmistress and her gorgeous sons are hiding secrets. Lucky is the sunny, golden son who is especially attentive to Jane, and Jack is the dark, quirky older brother, who constantly puzzles her.
The longer she stays at Birch Grove, the more questions she has about the disappearance of another scholarship girl and the headmistress and her family.
What will she give up and what risks will she take to stay in this privileged world and be bound to Birch Grove forever? What's Jane willing to sacrifice for this once in a lifetime opportunity?

Aeg: suvi 2010 Razz

Minu arvamus: Seda oli tõeliselt huvitav lugeda, kuid ometi ei saa ma seda pidada kuigi heaks raamatuks. Võib-olla see oli isegi täiesti normaalne, kuid see lihtsalt ei jätnud sügavat muljet. Vampiirid valmistasid tõelise pettumuse (kuigi nende olemust oli tõeliselt hästi seletatud) ja Lucky tundus lihtsalt jube vastik (*külmavärinad*). Jack seevastu aga nunnu. Seega sobis raamatu lõpp imehästi, aga nende vahelisi suhteid oleks võinud rohkem näidata. Ja mulle tõeliselt meeldis Jacki naljatlev olemus :) Nunnukas Wink

Hinnang: 5/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime20/12/2010, 19:11

Üritan siis kiiruga ära täita nii palju tühje kohti kui võimalik, kuigi arvatavasti ma kõiki siiski meelde ei suuda tuletada :/ järgmine aasta peaks vist tõesti korralikult täitma Very Happy:D

16.

Aurelia
Anne Osterlund
Lehekülgi:

Võistlus 2010 Aurelia

Sisu:

Aeg: 2010

Minu arvamus:

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime20/12/2010, 19:13

17.

Going Too Far
Jennifer Echols
Lehekülgi:

Võistlus 2010 Going-Too-Far

Sisu:

Aeg: 2010

Minu arvamus:

Hinnang: 10/10 (saaks, paneks kohe 11 ära Very Happy)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võistlus 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlus 2010   Võistlus 2010 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Võistlus 2010
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Kcissy-
Hüppa: