MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Audrey 2010

Go down 
2 posters
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime8/1/2010, 21:00

1. Ene Sepp "Medaljon"

Lehekülgi: 200

Algus ja lõpp: 3-6 jaanuar

Sisu: Heidi on 15-aastane tüdruk, kelle elu muutub pärast võõra poisiga kohtumist (kes päästab ta jõkke kukkumast). Sealt hakkavad siis asjad edasi kulgema ja ta seob end selle poisiga, Taneliga, rohkem. hakkavad käima jne... Raamatu lõpu poole jäi Heidi rasedaks ja Tanel sai surma.

Arvamus: Ausalt- ma lootsin sellest raamatust midagi rohkemat. Ma avastasin selle kohalikust raamatukogust ja hakkasin kohe lugema, sest olin kuskil ajalehes lugenud arvustust selle teose kohta. Arvustus kiitis raamatut taevani. Aga see lugu oli kuidagi liiga tüüpiline või nii. Ma lootsin, et "elumuutev sõnum" on tõesti elumuutev sõnum, kuid et see on selline sõnum... Hmmm...

Mis siis veel..? Minu jaoks on tegelikult kummaline lugeda sellist raamatut kus 15-aastane jääb rasedaks ja armastab oma poissi rohkem kui midagi muud siin maailmas. Jah, ma olen ka armunud olnud, kuid ma ei mõtle iial nii, et nüüd kohe leidsin oma elu armastuse.

Nii, et minu jaoks jäi midagi selles puudu. Mis- täpselt ei oska ma öelda. Minu jaoks on head raamatud need, mida ma ei suuda peale läbilugemist veel käest panna vaid sirvin lemmikumad kohad veel läbi ja kui raamat on laenutatud hoian seda veel enda käes, et kasvõi ükskord veel läbi lugeda. Aga see polnud selline raamat, mis mind kummitama oleks jäänud. Kuid siiski noore autori esikteos Wink

Hinne: 5/10


Viimati muutis seda Audrey (22/8/2010, 11:12). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime11/1/2010, 20:23

2. Stephenie Meyer "Videvik"

Lehekülgi: 464

Algus ja lõpp: 7.jaanuar- 9.jaanuar

Sisu: No kas ma peaksin sellest kirjutama? Bella kolib ema juurest oma isa juurde väga rohelisse ja pilvisesse Forksi ja ta kohtub seal Edwardiga ning tema õdede-vendadega, kes on vampiirid. Bella saab Edwardi 'saladusele' et ta on vampiir, jälile. Ja sealt siis need sündmused arenevad hakkavad. Nad armuvad ja mingil hetkel ilmuvad Forksi vampiirid, kellest üks on eriti huvitatud Bella nahkapistmisest. Lõpus päästetakse Bella ja James killitakse ka ära :)

Arvamus: Mulle meeldis see raamat.
Ma ei arvanud iial, et loen midagi sellist, kus on libahundid ja vampiirid ja muu sellised asjad mängus, kuid Videviku saaga on/oli suhteliselt huvitav Wink Võibolla loeb see point ka, et sinna on armastust sisse toodud. Et siis seetõttu väga paljudele nii hullult hästi peale lähebki.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime21/2/2010, 12:25

3. Stephenie Meyer "Koidukuma"

Lehekülgi: 704

Algus ja lõpp: 11. veebruar- 16. veebruar

Sisu: I raamat: Bella ja Edward abielluvad, lähevad mesinädalatele Esme saarele ja siis varsti hakkab Bella end halvasti tundma. Varsti saavad nad teada, et Bella ootab last ja Edward hakkab Bella elu pärast muretsema.
II raamat: Jacobi vaatepilt asjadest. Kuidas Bella sünnitas jne.
III raamat: Jälle Bella vaatevinklist, kuid nüüd oli ta juba vampiir. Tulevad Volturid ja tahavad Cullenid maatasa teha, kuid põhimõtteliselt tänu Bella andele pääsevad nad :)

Arvamus: Mulle meeldis see Edwardi hoolivus, kui ta Bella pärast muretses. That was just so cute... Mulle ei meeldinud eriti see hundi-värk, kuid kannatasin ära. Lõppu kujutasin teistsugusena ette. Nüüd jäi nagu mulje, et Bella oli tõeline kangelane, kelle abil oleksid Cullenid lihtsalt surnud või nii. Aga muidu täitsa hea.

Hinne: 9/10



4. Jeff Belanger "Kummituslood"

Lehekülgi: 184

Algus ja lõpp: 17. veebruar- 18. veebruar

Sisu: Veebilehekülje Ghostvillage.com asutaja Jeff Belanger toob lugejani “Kummituslood”, mis pakuvad põnevaid tõendeid ja elavat arutelu ühes inimkonna suurimas ja saladuslikemas küsimuses: mis juhtub pärast surma. Kirjutatakse muuhulgas ajaloolistest kummitustest, surmalähedastest kogemustest, meediumitest, spiritismist, kummituseküttidest ja paljudest salapärastest juhtumistest.
1999. aastal loodud veebilehe Ghostvillage.com ülesandeks on üleloomulike nähtuste ja kummituste valdkonnas tehtud uute avastuste edastamine ja avalik arutelu. Võrguväljaanne sisaldab nüüdseks enam kui 100 000 lehekülge isiklike kogemuste kirjeldusi, artikleid ning intervjuusid erinevate ekspertidega.

Arvamus: Mul oli see raamat juba ammu raamatukogust laenutatud aga ma ei julgenud seda lugema hakata Very Happy Aga võtsin end kätte ja noh... ei kahtse. See oli hästi huvitav. Eriti need juhtumid. Näiteks see kui ühe õpetaja juures käis poiss, kes paar tundi varem oli autoõnnetuses surma saanud. Küsis oma hinnete kohta või nii. Freaky...

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime9/3/2010, 19:12

5. Michelle Douglas "Jõuluingel"

Lehekülgi: 216

Algus ja lõpp: 28. veebruar

Sisu: Jõuludeks koju. Kord olid Sol Adams ja Cassie Campbell lahutamatud ning hoidsid rasketel aegadel kokku. Cassie üritas kümme aastat tollasest suhtest üle saada ja oma eluga edasi liikuda, kuid nüüd tuli Sol jõuludeks koju, nägusam kui eales varem ja naine ei suuda mehest eemale hoida— või unustada oma mälestusi.
Noorik uueks aastaks? Sol näeb, et Cassie on muutunud— naine on nüüd lesk ja hoolitseb väsimatult teiste eest. Kuid ta tunneb naist liiga hästi— mees näeb valu ja igatsust Cassie rõõmsa naeratuse taga. Kas ta suudab tungida naise hingevalu allikani ja teha sellest jõuluinglist oma armastatud abikaasa?

Arvamus: Mulle hakkasid nende nimed meeldima, eriti Soli oma :) Aga mul oli Cassiest tegelikult kahju. Et ta lapsi ei saanud (samas see teema oli nii segaseks ka aetud et vahepeal ei saanud ma üleüldse aru, kas ta saab lapsi või ei saa siis..). Vahel viskas nii üle, kui Sol Cassiest unistama hakkas ja üritas ..*köhatab*.. mnjahh Very Happy
Aga mida ühelt laavstoorilt ikka oodata?


Hinne: 6/10

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime29/4/2010, 20:11

6. Milvi Lembe "Käed eemale Õnnest"

Lehekülgi:160

Algus ja lõpp: 28. aprill

Sisu: Appi, ma unustasin totaalselt ära, et ma peaks siia sellest midagi kirjutama...Very Happy
Niisiis, proovime...
Eem, Õnne satub isa otsingul kuhugi äärelinna sarnasesse kohta, kus ta kohtub peagi ühe poisiga. Nad hakkavad suhtlema jne. ja varsti taipab tüdruk, et poiss tegeleb mingi kahtlase asjaga. Nimelt on mingi kamba ninamees, mis tegeleb varastamisega. Varsti jääb Õnne tüübist rasedaks. Siis on veel igasugust jama ning lõpuks laseb tüüp lihtsalt jalga. Õnnele tuleb peagi appi tema kasuema (oli vist kasuema...) kellega ta alguses eriti läbi ei saanud ja lubab tal aidata last kasvatada.

Arvamus: Päris huvitav oli tegelikult, kuigi minu meelest on 'teismeline ja rase' nii äranämmutatud teema, et hakkab lihtsalt ühel hetkel pinda käima. Siiski meeldis mulle raamatus see, et poiss kadus, jättes Õnne üksi. See on nagu... Hea õppetund, et iga hea asi saab ükskord otsa.

Hinne: 8/10


Viimati muutis seda Audrey (3/1/2011, 13:45). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime29/4/2010, 20:21

7. Karen Bokram, Alexis Sinex "Tüdrukute elu teejuht täiskasvanuks saamisel"

Lehekülgi: 264

Algus ja lõpp: 12.-17. aprill

Sisu: Igasuguseid näpunäited elust enesest, a'la esimesed armumised, lein, kehaga seotud stuff, kui parim sõber kolib ära, kuidas tulla toime klatsiga ja nii edasi...

Arvamus: Mulle tõesti meeldis see raamat. Ma olen seda peale läbilugemist ikka ja jälle sirvinud. Selline mõnusalt kirjutatud raamat. Mulle ei meeldinud eriti see, et neid n-ö näpunäiteid jagasid u. 11-14 (muidugi oli vanemaid ka natuke, kuid üldiselt olid kõik minust nooremad...) vanused tüdrukud, kuid samas who cares? Sellegi poolest oli see hea ja kindlasti on sellest igaühele midagi vajalikku :)

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime11/5/2010, 19:09

8. Silvia Rannamaa "Kadri"

Lehekülgi: 164

Algus ja lõpp: 2.-4. mai

Sisu: südamlik lugu ilma vanemateta jäänud väikesest tüdrukust, kes vaatamata sellele, et elu vahel raske ja ebaõiglane tundub, siiski vapralt ise oma asjadega hakkama saab. Kadri elab koos oma üsna range vanaemaga üsna kitsastes oludes.

Arvamus: Miljon korda läbi loetud raamat aga see mind ei heiduta. I like that book. A lot. vahel mulle ei meeldinud Kadri ja Urmas. Enrico oli vastik :)

Hinne: 9/10


9. Silvia Rannamaa "Kasuema"

Lehekülgi: 342

Algus ja lõpp: 5.-9. mai

Sisu: Kadri on leidnud oma isa, kes on nüüd koos uue naisega ja said lapse. Kadri saadetakse internaati, kus ta kohtub Enricoga, keda ta pole juba paar aastat näinud.
Enrico hakkab loomulikult Kadrit piinama ja Kadri hakkab meeldima ka ühele teisele poisile, Svenile. Peale õpilaste omavaheliste suhete, kajastatakse raamatus ka internaatkoolis toimuvat.

Arvamus: Ai, kui kahju mul on lõpus Enricost. ma nii oleks soovinud, et tema ja kadri vahel oleks midagi tõsisemat juhtunud, kuid samas see, et ta kadri päästis jne. oli ka armas, kuid sädemeid oleks võinud ikka rohkem olla. Neid sõnelusi oli ka natsa liiga vähe. Oleks võinud ikka rohkem olla ja palju tõsisemat laadi :) Aga ei, meeldis.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime6/6/2010, 11:42

10. Marc Levy "Ja kui see oleks tõsi..."

Lehekülgi: 220

Algus ja lõpp: 6.juuni- 8. juuni

Sisu: Lauren'il on autoavarii ja ta langeb koomasse. samal ajal kui ta viibib haiglas, kus ta töötas, koomas, kolib tema majja Arthur. Laureni hing aga pöördub oma koju tagasi ning Arthur on ainuke, kes teda kuuleb ja näeb. Lauren räägin talle oma loo ja esialgu on mehel seda raske uskuda, kuid lõpuks ta jääb naist uskuma ning vaikselt tekivad nende vahele tunded. Muidugi paneb Arthuri käitumine tema sõpra pauli ja teisi uskuma, et mehe mõistusega pole kõik päris korras. Kuidas seletada mehe pidevat omette rääkimist. Kellegile ukse lahti tegemist. Kätt, mis justkui hoiaks kellegi ümbert kinni jne... Very Happy

Arvamus: Mulle meeldis. Mõni koht oli selline nika-naka ja vahel tahtsin tsipa rohkem mõtteid ja emotsioone aga muidu oli hea. Selle raamatu järgi on tehtud film ka, muide- "Just Like Heaven".

Hinne:
8/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime21/6/2010, 11:31

11. Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega

Lehekülgi: 384

Algus ja lõpp: 17-19. juuni

Sisu: nagu pealkiri ütleb. Igasugused kogemused, kokkupuuted, äraviimised, kehalised uuringud, isegi tulnukatega magamine...

Arvamus: Ma tean nüüd, mida ma lugema pean, kui mul on vaja jälle paar ööpäeva paaniliselt mööda saata. Nagu, et... Ma ei julgenud isegi vetsu minna!!! Ja see oli juba probleem! Very Happy kartsin, et mingi pisike hõbedane mehike püüab mu kinni... Rolling Eyes

Hinne: 7/10
(See raamat oleks saanud 10/10 aga no... see hirm mida see tekitas minus vist seletab lahti ka 7 punkti?)


12. Laurie Lykken "Oh, tõota mulle!"

Lehekülgi: 156

Algus ja lõpp: 21. juuni

Sisu: Meredithi kõige vanem õde hakkab abielluma ja pulmasaginas hakkab ta uudust tundma romantikast. Ta poiss Zak läheb tööle pitsarestosse, et autoostuks raha koguma hakata ning tal pole enam Mer'i jaoks väga palju aega. Mer üritab teda siis teise tüübiga natsa kadedaks teha (see teine tüüp on tema õe tulevase mehe vend John). Korra see isegi õnnestub. Lõpus, pulmas, lepivad Zak ja Mer ära :)

Arvamus: Aww.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime21/6/2010, 11:55

13. Linda Goodman "Päikesemärgid: Jäär-neitsi"

Lehekülgi: 253

Algus ja lõpp: ma olen seda raamatut üsna vahelduva eduga lugenud. Täpseid kuupäevi ei mäletagi aga kaua.

Sisu: Millised tähemärgid on (nende iseloomust, kommetest jne.)

Arvamus: mulle meeldib selliseid asju täiega lugeda, sest ma hakkasin tihti mõtlema sugulaste-sõprade peale, kes mingist tähemärgist on ja no nii täppi läheb lihtsalt. Minu kohta läks ka jube hästi täpp :)

Hinne: 9/10



14. Linda Goodman "Päikesemärgid: Kaalud-kalad"

Lehekülgi: 255

Algus ja lõpp: sama mis esimese osa puhul.

Sisu: Millised tähemärgid on (nende iseloomust, kommetest jne.)

Arvamus: Avastasin teist osa lugedes, et üks sõber kes on naissoost skorpion ei vasta üldse selle kirjeldusele Very Happy Meessoost sõber aga vastab küll kirjeldustele... Very Happy

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime21/6/2010, 12:03

-


Viimati muutis seda Audrey (5/12/2010, 09:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime4/7/2010, 10:29

15. Ketlin Priilinn "Sefiirist loss"

Lehekülgi: 155

Algus ja lõpp: 29-30 juuni

Sisu: Inga-Kerstin vahetab kooli ja satub ühte klassi, kus on üks nõme kamp a'la Viisik, kes kiusavad kõiki, kes kuidagi neile ette jäävad. Inga ees istub lühikest kasvu poiss Jakob, kes varjab saladust, millele Inga varsti jälile saab, kui on Jakobiga sõbraks saanud. Inga ainuke normaalne sõbranna klassist arvab, et jakob on lihtsalt Ingast huvitatud, kui tüdruk usub, et ta ei paku endast peajagu lühemale poisile sellist huvi...
Peagi saavad Jakobi saladusest teada ka Viisiku ninamehed ja kuid kestev kiusamine lõpeb tragöödiaga...

Arvamus: Täitsa hea, kuigi Jakobi saladus üllatas mind. Korra mõtlesin, et OK, üüd jätan raaamtu pooleli, kuid ei suutnud lihtsalt. Mind huvitas, mis edasi saama hakkab ja ma olen rahul, et ma ikka lõpuni lugesin selle.

Hinne:
9/10


Viimati muutis seda Audrey (3/1/2011, 13:44). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime11/7/2010, 12:25

16. Dorothy Koomson "Vahukommid hommikusöögiks"

Lehekülgi:392

Algus ja lõpp: 1-10 juuli (kuidagi jupiti lugesin...)

Sisu: Kendra Tamale naaseb Austraaliast oma kodumaale, Inglismaale. Seal üürib ta korteri üksikisalt (kelle maja on kohe seal kõrval) Kyle'lt, kel on kaksikud Summer ja Jaxon. Varjates oma minevikust üht saladust, muutub ta Kyle'i lastega lähedaseks ning ka Kyle'l endal tekivad kendra vastu tunded, kuid Kendra tahab olla koos Williga, kes jäi Austraaliasse.

Arvamus: Ma hakkasin seda raamatut lugedes täiega Summerit jumaldama. Ta tundus no nii armas, kui üks kuueaastane üldse olla annab. Ja... mulle meeldis tegelikult Kendra iseloom, kuigi vahel oli paar situatsiooni, kus ta oleks võinud tesitmoodi käituda. Aga see, kuidas ta Summeri ja Jaxoniga läbi sai ja üleüldse aitas igatmoodi seda peret ja Kyle'i peaaegu lahutatud ja alkohooli küüsis vaevlevat naist Ashlyni, oli lihtsalt väga hea.

Hinne: emmm... ma arvan, et 10/10 Very Happy


Viimati muutis seda Audrey (3/1/2011, 13:43). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime22/9/2010, 16:30

17. Alyson Noel "Evermore"

Lehekülgi: 320

Algus ja lõpp: 21.sept-22.sept.

Sisu: Ever Bloom kaotas autoõnnetuses oma ema, isa, õe Riley ja koera Tulika. Peale seda õnnetust hakkab ta nägema inimeste aurasid ja puudutades teab nende elulugu. Enne avariid oli Ever tavaline tüdruk, kes nüüd aga on sõber Milesi ja Haveniga ning tänu sellele on ka lohvakaid kapuutsidega pusasid kandev Ever teiste meelest luuser jne. Varsti aga tuleb kooli uus poiss Damen, kelle aurat Ever ei näe...

Minu arvamus: Täiesti tahtmatult mõtlesin raamatu esimesi lehekülgi lugedes, et see meenutab natsa Videvikku. Kuigi põhimõtteliselt täiesti teine teema. On kuidas on, aga see raamat meeldib mulle Very Happy

Hinne: 9/10




Viimati muutis seda Audrey (5/12/2010, 09:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime12/10/2010, 17:42

18. William Shakespeare "Romeo ja Julia"

Lehekülgi: 136

Algus ja lõpp: 30. sept.

Sisu: Romeo ja Julia näevad üksteist ühel peol, armuvad aga ei saa koos olla sest nende perekonnad on vaenujalal ja... te teate nagunii...

Arvamus: Film on parem... Kohustuslik kirjandus ja koolis me kõik seda ka lugesime :)

Hinne: 4/10


Viimati muutis seda Audrey (5/12/2010, 09:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime12/10/2010, 18:19

Meil on ka see kohustuslik Very Happy
Ei taha kuidagi see lugemine sujuda Very Happy
Aga film on tõesti sada korda parem.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime12/10/2010, 18:26

See on jube lihtsalt.
Lapseahistamine (nagu pinginaaber ütles. Sõber rääkis, et neil klassis oldi ka selle faktiga välja tuldud Very Happy)- Julia on ju seal kõigest 14 saanud ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime31/10/2010, 11:41

19. Delfi Sünnituslood 2004-2005

LK: 272

Algus ja lõpp: 1-3 okt.

Sisu: Kuidas keegi siis sünnitas ja muljed jne. Päris armas oli lugeda tegelikult aga kujutada ette, et mind midagi sellist ees ootab... üsna freaky.

Arvamus: PRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR! Emme, Issi... Minu poolest te veel vanavanemateks NII PEA ei saa... Very Happy

Hinne: 9/10


20. Margus Karu "Nullpunkt"

LK: 367

Algus ja lõpp: 5-11 okt

Sisu: „Nullpunkt” on aus ja ilustamata romaan 21. sajandi algusaastate Eesti koolinoorte elust. Peategelasel, probleemsest kodust ja halvast koolist pärit Johannesel õnnestub end ühte Tallinna eliitkooli sisse rääkida, kuid peagi avastab eluterve ja hea huumorimeelega poiss eneselegi üllatuseks, et erinevate kokkusattumuste tõttu on ta klassikaaslaste poolt jõuliselt heidikustaatusse tagandatud ning tema ees seisab vankumatu sotsiaalne blokaad. Esialgu proovib Johannes küll enda mainet päästa, kuid nagu rabalaukas üksinda rappides vajub üha sügavamale ja sügavamale, kuni põhja enam pole ja lootust ei paista. Kui tema elupüramiidi kolm peamist tahku – kodu, sõbrad ja kool – kokku vajuvad, avastab poiss, et elu ei ole sellisena enam elamist väärt ning nurkasurutuna, emotsionaalselt ja füüsiliselt läbiklobituna mõistab, et tal ei ole enam midagi kaotada. Ta jõuab nullpunkti. Ta ei taha enam elada, kuid leiab end kogudes enesetapule alternatiivse lahenduse: ta hakkab enda elu looma selliseks nagu ise tahab. Johannes ei proovi muuta tingimusi enda ümber, vaid kohandab ennast just selliseks, nagu vaja. Ta töötab välja skeemi, kuidas saavutada populaarsus ja aktsepteeritus ning hakkab seda mineviku survest ja oleviku löökidest hoolimata jõuliselt rakendama.
(Apollo.ee)

Arvamus: Mulle meeldis see ja SEE, kuidas Johannes selle tüdruku (Oli vist Paula) P***i saatis. Üldiselt väga meeldis. VÄGA! Very Happy

Hinne: 9/10


21. Marianne Harju "Talvehullus"

LK: 164

Algus ja lõpp: 27-30 okt.

Sisu: Maribel ja Meelis on paar. Kati on Maribeli parim sõber. Meelise sõbrad on Erik, Robert, Kris ehk Kristofer.
Kuigi Melli ja Maribeli suhe on üsna OK, taipab tüdruk, et talle meeldib siiski keegi teine ja see keegi on melli sõber Robert, kellele tüdruk samuti meeldib.

Arvamus: Algus oli kuidagi nii raske ja ei kutsunud lugema, kuid ühel hetkel tundus see lugu kuidagi nii tuttav ja mul kulus mitu tundi, et taibata, mis point on. Varsti oli kuidagi nii põnev lugeda, ootasin, mis järgmisel leheküljel juhtub jne. Ja selle ühe asja pärast ka maksimum. Kuigi esialgu viskas mul üle korrutamine "Ma nii armastan sind" and so on. Ja kui peost lugema hakkasin tundus asi nii tüüpiline aga EI. See oli ikkagi VÄGA hea. Ma olen endaga nii rahul, et läbi lugesin selle.

Hinne: 10/10



Viimati muutis seda Audrey (3/1/2011, 13:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime5/12/2010, 11:38

22. Mare Sabolotny "Kirjaklambritest vöö"

LK: 176

Algus ja lõpp: 3-10 november

Sisu: Kati on kergelt mässuline teismeline, kes magab oma sõbra Juhaniga ja põhimõtteliselt ei teagi, mida tahab. Talle ei meeldi, et teda peetakse korralikuks ja et seda muuta, hakkab selle nimel tegutsema.

Arvamus: Mulle meeldis.

Hinne: 9/10


23. Mai Raet "Surnud liblikad"

LK: 164

Sisu: Raamatu kangelanna on 15-aastane Pilleriin, kes elab koos endast mõni aasta vanema venna Mattiasega omaette korteris. Noored naudivad neile ema poolt antud vabadust täiel rinnal. Nad pidutsevad ohjeldamatult, voolab alkohol, tõmmatakse suitsu, flirditakse igasuguste piirideta jne. Erinevalt traditsioonilistest noortekatest ei ole selles raamatus peategelaseks vaikne, klassikaaslaste poolt tagakiusatud neiu, asi on pigem vastupidi. Pilleriin on üks klassi liidreid, kes narrib ja kiusab koolis teisi. Ta on osav valetaja, kes peidab oma malbe pealispinna all kurjust ning õelust.

Ühel sügisel hakkab aga kõik vaikselt muutuma. Pilleriin jääb ilma oma parimast sõbrannast, vend võõrandub temast üha enam, vanaisa sureb, mingid kahtlased tüübid püüavad korterisse tungida ja paljastuvad mitmed saladused.

Arvamus: Mulle tegelikult meeldis Pilleriini iseloom. Et ta polnud selline trampige-minu-peal-tüüp :) Ja see millega mattias lõpuks lagedale tuli oli lihtsalt V-A-U. Tegi asja põnevamaks.

Hinne: 10/10


24. Jay Arsher "Th1rteen r3asons why"

Lk: 280

Sisu: Clay Jensen jõuab koolist koju ning avastab, et talle on saabunud postipakk, milles on kassetilindid. Need on salvestanud Hannah Baker, tema klassiõde ja kiindumuse objekt. Kaks nädalat tagasi tegi Hannah enesetapu.
Hannahi hääl räägib lintidel, et on kolmteist põhjust, miks ta otsustas end tappa. Üks neist põhjustest on Clay. Kui ta lindi lõpuni kuulab, saab ta teada, miks. Clay kuulab, mida Hannahil on öelda, ning see muudab tema elu igaveseks.

Arvamus: Mulle meeldis-meeldis-meeldis. Isegi kunagi mõtlesin hakata selliseid lindistusi tegema, kuid mitte just sellisel eesmärgil. Väga hea oli. Ja Clayst oli NII kahju Sad

Hinne: 10/10

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime3/1/2011, 13:59

KOKKUVÕTE:

Laisk olen olnud :)

24 raamatut ja kokku 6392 lehekülge jõudsin läbi lugeda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Audrey 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2010   Audrey 2010 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Audrey 2010
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Audrey 2011
» 20 . 02. 2010
» 2010
» 2010
» 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Audrey-
Hüppa: