MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+23
Karolin
Emma
Lammas
TheBoY
dodge
Espada
GossipGirl
nasicc
3linaa
black
EITC.
Tricia
Keiti
Tuki
Kärolyn
swessu
Tärru.
Pingu
padjanägu, [h]
Maiu Laaneoja
kcissy
Pizza
Audrey
27 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:02

pff, kunas ma inglise keeles lugema hakkasin....? ei mäleta. aga üheksandas lugesin darren shan'i ja siis, ma mäletan, läksin inglise keele õpetaja juurde oma viimase triloogiaga, et küsida, miks on UKs nõnda, et kui keegi peab üle mitme lõigu monoloogi, siis ei panda lõigu lõppu jutumärke, aga järgmise algusesse pannakse. ta ei teadnud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:04

kusjuures mul on tekkinud sama küsimus ja see kohati häiris alguses, aga pärast tundus tavaline Very Happy aga selle peale ma ei tulnud, et õpetajalt küsida Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:18

see on, ma arvan, üks inglise keele grammatikareegel või värki Very Happy nagu tegelikult pole seal " selliseid jutumärke, vaid '. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:23

jep Very Happy

seda oleks pidanud küsima inglismaal selle õpetaja käest Very Happy aga äkki ma leian ta kontaktandmed Razz
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:27

inglismaal selle õpetaja käest??? define, now Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:30

ma käisin suvel kolm nädalat inglismaal ühes pisikeses kohas (exmouth) õppimas inglise keelt (keeltekoolis) ja seal olid lahedad õpetajad, kes kindlasti oleks osanud vastata Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:31

aaaaaaaa, kuradi kade olen su peale praegu! Very Happy muidugi võinuks küsida Very Happy aga kuidas sa sinna sattusid? Very Happy muidugi, ama rvan, et sul on koolis muidu ka head õpetajad, küsi neilt ka Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:35

ega meie inka õps nii hea ka pole Very Happy

tglt, ma käisin oma vanematele juba mitu aastat pinda, et tahan minna, aga nad ei lubanud (kord olin liiga väike, kord polnud piisavalt raha) ja siis eelmisel kevadel ma võtsim ennast kokku, kauplesin isa elukaaslase nõusse (kes siis rääkis isa nõusse Wink ) ja siis küsisin vanavanematelt, kas nad tahaks ka toetada ja voilaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:36

wow, awesome Very Happy palju sul plekkima läks see? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:50

ääää... Very Happy 30 tuhat, ma arvan. aga lennupiletid sain ma mingite punktide eest, nii et ma sain nagu odavamalt Very Happy

aga ma läksin kah selle kaudu: www.sprachcaffe.com ja ma olin ainuke eestlane Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:55

pffff, ma lähen 10ks päevaks londonisse, lennupiletid alla 1000.-, koos pagasi ja bussipiletitega mingi poolteist umbes. ehk transpordi peale on see kõik kokku. elamise eest ka ei maksa, sest kui veab, saame tuttavate juurde, kui mtite, otsime suvakad läbi couchsurfingu Very Happy ehk on sigapalju raha nö üle raamatute ja sallide ostmiseks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 22:58

Very Happy
tahaks nii õudselt tagasi inglismaale Very Happy


aga top gear hakkas :) nii lahe Very Happy ma alati naeran ennast surnuks Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 23:00

õudselt? mineeeeeee, ma pole kedagi peale ühe eesti keele õpetaja ja oma õe kuulnud ütlemas õudselt, õudsa asemel. niiiiiiiiiii ilus! you just made my day! :)


oeh. kell on palju Very Happy saa vaata top gear'i, ma lähen tuttu. Very Happy ehk homseni! :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 23:03

ma kuskilt kunagi jäi meelde, et sõna on nii õudne, et a (kui tähestiku esimene täht) ei taha sinna minna Razz ja nüüd vist igavesti meeles Very Happy

aga ööd Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime13/1/2010, 23:06

pff, lihtsam on võtta lihtsalt sõna -ne lõpuga, õudne->õudse, ei lähe kuidagi a sinna asemele Very Happy nagu lilleline->lillelise, ei ole ju lillelisa Very Happy

aga jah. ööd Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 19:14

oioioioi... Very Happy kõik nii vaiksed Very Happy

õhtust siis Razz
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 20:34

yeah. nagu keegi polekski 24h siin käinud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 20:44

just Very Happy ja meile alutame jälle Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 20:52

Tere :)

Me suusatasime täna koolis ja arvake ära kes EI kukkunud, ega kaotanud kordagi tasakaalu Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 20:54

gee, i really wonder Very Happy

uhh, ma loen veidi. saan kohekohe eedeni jumalatega läbi.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 20:55

Ahahaaa :)

Üldse ei viitsi homme kooli minna. Kokku on 8 tundi aga viimane tund jääb ära ja neljas ka
-.- ja pealegi reede
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 20:57

sa tõesti pole ainukene, Very Happy aga sul nagu vähe veab või? jääks meil ka mõni tund ära Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 21:00

Ma annaks oma elu, et homme kodus tududa
*mõtleb*

Ma ei saa ju oma elu anda, siis ma ei saa ju magada ka. Ebalogish.

Ah, ok, vahet pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 21:07

homme 3ks tunniks, 5 tundi :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime14/1/2010, 21:16

Urr Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: