MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nägijatüdruk

Go down 
3 posters
AutorTeade
dodge
Kojamees
dodge


Female Postituste arv : 39
Age : 30

Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime30/1/2010, 23:38

Veel üks algus. Lugege ja kommenteerige, kas pakub huvi ja kas on mõtet edasi kirjutada.

Sissejuhatus


Ma pole kunagi arvanud, et olen normaalne. Kaugel sellest - kuna kõik pidasid mind friigiks ja arvasid, et ma peaks hoopiski hullumajas olema, siis ei saanudki mul ju sellist arvamust tekkida. Iseenesest näen ma täiesti tavaline välja: õlekarva poolpikad sirged juuksed, hallid silmad, 169 cm pikk, kaalun 56 kilo. Ühesõnaga - täiesti OK. Või noh...see oli nüüd kaks sõna. Mul pole mingeid piercings'e (välja arvatud kõrvaaugud, aga c'mon - need on igal teisel naissoost isikul) ega tattoo'sid. Mul pole isegi mingisuguseid arme. Ma pole ühe jala või käega. Nii et välimuses ei saa asi olla.
Mida veel...Ma pole mingi süvausklik, samuti pole ma satanist. Poliitikast ei tea ma suurt midagi. Taimetoitlasest keskkonnaaktivist pole ma ka. Ma ei ole hipi, neonats ega kuulu Na¹isse. Olen nagu üks tavaline 16-aastane tüdruk olema peab.
Ahjaa...Ma näen tulevikku. Selle pisiasja ma unustasin. Ja kui ma olin kaheksane ning ütlesin emale, et kass lõhub täna ta kalleima portselanvaasi ära, siis ta muidugi ei uskunud. Mitte keegi ei uskunud mind: ei mu isa, kaks vanemat õde ning naabripoiss. Kuni selle saatusliku hetkeni, kui Micky tõesti riiulile hüppas ja emme vaasi maha kukutas. Elav tõestus mu võimest - aga ema arvas ikka, et see on mingi minu lollus. Jäin kuuks ajaks koduaresti. Lihtsalt sellepärast, et ma NÄGIN...
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime30/1/2010, 23:40

*naerab*
Oijah.. see on hea.. ma arvan.
Või noh.. ma ei oska üldse midagi öelda.
Olen kergelt pahviks löödud tegelt.. Isiklikel põhjustel.
aga mind huvitab muidu küll.
Tagasi üles Go down
dodge
Kojamees
dodge


Female Postituste arv : 39
Age : 30

Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime30/1/2010, 23:41

Kas ma saan need põhjused ka kunagi teada? Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime30/1/2010, 23:43

Very Happy
See pole tegelikult üldse oluline.. Wink
Aga ma lihtsalt olen enam-vähem need kõik asjad, mida siin jutus mainitud on.. Very Happy (Noh, muidugi on ka mõni erand)
Nägijavõimet on küll kõige vähem.. aga mingil määral on sedagi. xD Lihtsalt pani muigama.
Aga jutt on hea :)
Tagasi üles Go down
dodge
Kojamees
dodge


Female Postituste arv : 39
Age : 30

Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime30/1/2010, 23:46

Aaa Very Happy Funny, isn't it? :)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime30/1/2010, 23:48

vist küll :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime30/1/2010, 23:51

Mina tahaks küll edasi lugeda Very Happy

Pärast sellist pisikest juppi on midagi enamat raske öelda Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nägijatüdruk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nägijatüdruk   Nägijatüdruk Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nägijatüdruk
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Ulme (vanemad)-
Hüppa: