MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 juhhuu...

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

juhhuu... Empty
13022010
Postitaminejuhhuu...

juhhhuuuu ! nädalavahetus :) ja mul on täna esimene inglise keele eratund Very Happy

aga terve hommiku olen ma olnud nii pahane, sest mitte ükski lahedatest riidepoodidest ei saada oma asju eestisse (nt. forever 21, american eagle, urban outfitters, new look jne). Ja nüüd ma tahan ameerikasse! (või siis Londonisse (aga kuna american eagle on ainult ameerikas, siis oleks usa parem)) Lihtsalt, miks eestis nii lahedaid riideid ei müüda? ma loodan, et isa plaanib kevadel või suvel (see oleks veel parem) ameerikasse kah minna Razz siis sokutaks ennast lapsehoidjana kaasa ja shoppaks ennast hulluks Very Happy

eile oli koolis mingi hullem pidu Razz söökla juures lauldi karaoket ja puha Razz
aga tegelikult oli see nädal üsna mõttetu (jälle).. meil ei olnud vist ühtegi tööd...

ja ma olen niiiiiiiiiiiiiiiiii tüdinud sellest lumest.. :/ tahaks juba suve - saaks õhemaid riideid kanda ja plätudega väljas käia ning saaks normaalselt õues päikese käes olla (ning migi jube lumi ei tuiskaks kogu aeg näkku).

OMG... vanaema praegu helistas, ütles, et on kristiines õpilasfirmade laadal nind kui ma praegu sinna kihutan, siis saan endale kuni tuhande krooni eest saapad valida ja ta teeb välja Razz nii et ma nüüd kiiresti riidesse ja minema Very Happy


tsauuu.. :)
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

juhhuu... :: Comments

No Comment.
 

juhhuu...

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: