MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 # Must roos.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

# Must roos. Empty
PostitaminePealkiri: # Must roos.   # Must roos. Icon_minitime13/2/2010, 19:54

Esimene pisar langeb..
Temale järgneb peaaegu kohe ka teine.
Ja kolmas. Neljaski.
Viieteistkümnes. Kahekümne kaheksas. Viiekümne teine.
Vajun põlvili peegelsiledale tumedale põrandale, sõrmed sirutumas musta roosi poole, mis otse mu ees lebab - üksikult, vaikselt, allaandlikult.
Saan selle viimaks kätte ning tõstan näo juurde, seda tegelikkuses nägemata. Mu pilk on hägune - pisarad voolavad pidurdamatult. Roosi varrel olevad okkad poevad soojalt mu pihkudes olevasse nahka. Ma ei pane seda teravat valu tähelegi. See on kõigest tühine selle kõrva, mida ma praegult tunnen. Nagu mu hing oleks lõhenenud. Kaheks, kolmeks, seitsmeks tuhandeks tükiks. Ning sinu kätte jäi üks neist tükikestest - ma andsin selle sulle, kui me olime koos õnnelikud. Toona ma uskusin, et sa ei lähe kuhugi.. Naiivne noor, nagu iga teinegi. Arvasin lollilt, et see ongi mu Õnnelikult Elu Lõpuni ja et sina oledki See Õige, minu enda Prints Võluv.
Sa tõid mulle kaksteist roosi, üksteist päris ja üks kunst. Ja ütlesid oma sügaval häälel, mis mulle hinge puges ning südame tornaado kiirusel taguma pani: "Mu armastus lõppeb, kui viimane neist roosidest on närtsinud." See sama kimp on siiani uksekõrval vaasi sees. Üksteist roosi on longu vajunud, kuid kaheteistkümnes seisab endiselt, sama kaunis, kui siis, kui sa need tõid.
Aga need ei tähenda enam midagi.. Sa oled läinud. Tagasi sa ei tule. Sa ütlesid seda mulle. Sa vandusid, et oled mu jäädavalt jätnud ning läksid, ega vaadanud enam üle õla tagasi. Kolm päeva tagasi kinnitasid sa mulle, et armastad mind elu lõpuni. Eile aga kõndisid sa minema. Ja alles täna mõistsin ma, et sa ei teinud nalja.. Et sa ei tulegi tagasi.
Aga miks? Ma ju armastan sind.. Armastan..
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

# Must roos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: # Must roos.   # Must roos. Icon_minitime13/2/2010, 21:23

Hmm... armas.
Kuigi see kirjastiil ja värv on häirivad.
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

# Must roos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: # Must roos.   # Must roos. Icon_minitime14/2/2010, 19:06

Väga selline... sügav, kurb, kui samas armas.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

# Must roos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: # Must roos.   # Must roos. Icon_minitime14/2/2010, 19:12

Btw, ma avastasin siin ühe asja...

Jutus on kirjutatud, et "armastus lõppeb".
ARMASTUS LÕPPEB.
See tüüp ei lubanud kordagi, et jääb selle tüdruku juurde.
Ta lubas, et armastus lõppeb siis, kui viimane roos närtsib.
Vohh.

Mida nutta? Very Happy
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

# Must roos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: # Must roos.   # Must roos. Icon_minitime14/2/2010, 19:16

Kui ma aus olen, siis minu enda meelest oli see kerge läbikukkumine. Mõte, mis mu peas oli, näis kuidagi palju parem, kui see, mis viimaks välja tuli. Kuid tore kuulda, et teistele meeldib. (:

Ja Murtagh.. am,um,em,er.. Selle peale ei oska ma tegelikkuses midagi öelda Very Happy Loogiline oleks ju, et kui tüüp seda tüdrukut armastab, sisi ta jääb tema juurde, mitte et kõnnib lihtsalt minema?
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Sponsored content





# Must roos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: # Must roos.   # Must roos. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
# Must roos.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Viimane roos

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Stiina looming-
Hüppa: