MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 I dripped,fell down...

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

I dripped,fell down... Empty
22022010
PostitamineI dripped,fell down...

Laul:Billy Talent-Try Honestly
Tuju: Embarassed I love you

Pole nii kaua kirjutanud,aga kuna tahtsin Kääriku-reisi üles kirjutada siis võtan ennast kokku ja kirjutan kõik üles.

Käärikul oli päris tore. Suusatasime u.10 kilta koos Oksaga ja siis logelesime tubades. Vahepeal oli asi suhteliselt kahtlane-meil ei olnud toas midagi teha,seega tahtsime teiste tubadesse külla minna,aga ainsad kes said lasta/lubasid meid oma tuppa,oli mu crushi tuba I love you Mina ja mu sõbranna siis veits rääkisime tema ja teiste poistega ja siis ta hakkas särki meie ees vahetama. Vaatasin sõbrannale otsa ja tegin oma tavalist kulm-kõrgele-nägu-muigvele nägu. Rääkisime veel veidi ja siis hakkas üks tüüp pükse jalast võtma ja me tegime vehkat.Very Happy Siis passisime veel oma toas,vahepeal käisime söömas ja siis tuli saalis rahvakas. Muidu oli suht lahe,me Henriettega ajasime midagi manalistest ja me-sureme-koos värgist(me mõlemad oleme rahvakas kobad) . Ja siis tuli jalka ja ma tahtsin talt(I love you) palli ära võtta(ta oli vastaste kapten) ,aga ta läks kuidagi eest,ma läksin vist paar sammu tahapoole ja sattusin täpselt pallile ette ja enne kui ma aru sain,olin ma temalt palliga otse makku saanud. Suht valus oli ja ma ei jõudnud ennast ära needa,et olin ¹kolaadikomme söönud,sest need ajasid mind veel rohkem iiveldama. Siis läksime tubadesse,õhtul veel kooserdasime teiste juures ringi,kuulujutud väitsid et paar tüdrukt ja I love you tuba mängisid stripp-pokkerit- Pärast muidugi kuulsin,et tegu oli vaid tavalise pokkeriga. Õhtul läksime magama u. kell 2,me mängisime toakaaslastega Imagot ja Kenti. Peale öörahu pidid paar t¹ikki veel tulema,aga tulid just siis tubadest välja kui Oks tuli,niiet me olime neljakesi. Siis järgmine päev käisin snowtube`imas,kus mu snowtube trossist lahti tuli ja ma selg ees mäest alla kihutasin,mööda maas lebavast labidast,mis tundus tol hetkel kirvena ning kuusetihnikust. Lõpuks maandusin siiski lumehunnikus:D

Siis meil jäi tegelt juba üle-eelmine nädal üks üheksandik kanepi müümisega vahele (ja siis imestatakse,miks meie lõputestid nii head on) ja loomulikult oli see,vähemalt minu arvates,kooli kõige kenam poiss. Kõikide teiste arvates on küll 2 kihvana tunduvat huuleneeti ja tukk nõme,aga minul teeb jalad nõrgaks. Very Happy I`ve got weird taste,I now that.

Ja siis homme on meil kelgutamine ja arvake ära,kellele mina kelku laenan. Very Happy Ta küll küsis mu pinginaabrilt,kes kohe seal lähedal elab,aga see ei viitsinud tuua ja ma olin nõus,aga pärast mu pinginaaber hakkas nõmetsema,kadr oli ta sest ta on Temasse juba mingi teisest klassist armunud. Very Happy Miks ta siis talle ei laenanud,ma ei tea.

Emma I love you
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

I dripped,fell down... :: Comments

No Comment.
 

I dripped,fell down...

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: