MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Yello :3

Go down 
AutorTeade
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Yello :3 Empty
14032010
PostitamineYello :3

Päeva laul: Ur Al Talk - NeverShoutNever (Laav <3)
Päeva raamat: Man VS Beast - Robert Muchamore (Gaah, tahtsin eile osta, aga no ei leidnud ülesse. Kõik raamatud enne seda, ja kõik pärast seda olid olemas, aga seda ei olnud.. Nii et siis ostsin hoopis 'Along For the Ride' - Sarah Dessen. A üldse ei peaks praegu raamatuid ostma.. Mingi viis tükki praegu korraga käsil.. :/ )

Nüüd siis mul ka oma blogi. Enne vist kaks korda proovinud blogi. Loodame et see kord läheb õnneks :)
Praegu vaatan Treasure Planetit Youtubeist. Enda DVD on vist kas ära kaotatud või katki läinud :/ Kurb. Jube hea film on minu arust! Disney üldse ruulib Razz
Praegu oli kõige huvitavam koht cheers

Igatahes.. Eile käisin Dundrumis. (Ostukeskus) Mina, Sarah ja Jess(ica). Sarah õde ja tema sõbrad olid kaa, aga nemad.. Did their own thing alien Vaatasime Percy Jackson and the Lightning Thiefi. Mulle meeldis. Sarahle mitte. Tema oli raamatut enne lugenud, ja ta ütles et liiga palju oli välja jäetud või muudetud.. Ah well. Ma ostsin endale veel ühe uue märkmiku oma luuletuste jaoks. Eelmine on juba peaaegu täis. Väga lahe Razz Selles poes kus ma selle ostsin, oli nii palju lahedat kola, aga kõik olid päris kallid :'(

Sarah rääkis mulle, et ta kutsub Seda Poissi 'Peaches'.. Pakistanis olevat mingi asi et nad kutsuvad Neid puu- / juurviljade järgi.. Razz Ta ütles et Minu Austraallane oleks 'Cucumber', sest ta on pikk Razz (Üks vähestest kes minust pikkem on!)
Haha.. enivei.. ma lähen nüüd tagasi filmivaatamise juurde.

Kuulake kõik Ur Al Talki ja olge tervemad kui mina! Mul on siin kurk valus ja aevastan terve maja täis.. Tüütus ruudus.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Yello :3 :: Comments

No Comment.
 

Yello :3

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: NamNami blogi-
Hüppa: