MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ämmm..

Go down 
AutorTeade
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Ämmm.. Empty
16032010
PostitamineÄmmm..

Päeva laul: The Day I Died - Just Jack
Päeva raamat: Wyrd Sisters - Terry Pratchett

Täna läksin siis kooli. Kaks testi, ja inka keeles lugesin siis selle asja välja. See asi oli Pratchetti Color of Magicu kohta. Õpetaja küsis mult pärast seda kas ma Wyrd Sistersit olen lugenud. Ma vist ütlesin et ma olen, (Aga tegelt ma ei ole) sest ma ei saanud täpselt aru mis ta küsis, aga järele mõeldes küsis ta vist kas ma seda lugenud olen.. enivei, siis ma läksin raamatukokku ja võtsin selle sealt välja. Mulle meeldib kui ma käin ringi, ninapidi raamatus ja inimesed kommenteerivad midagi Pratchetti kohta Razz Igatahes, super raamat, siiani :)
Ee..ja õpetaja ütles pärast meile kõigile meie praegused tulemused (Siis kui ta neid loeb tulevad päris tulemused) ja ta ütles et ma sain 85%..ja Tema sai 90% :S Aa, ja siis Ta on olnud ühes Wii reklaamis, ja ta näitas mulle seda täna. Ta oli seal nii pisike Razz Ja see oli ainult mingi kaks aastat tagasi..

Eee..ma olen hakkanud oma iPodist igast lahedaid laule leidma Razz Mul on Now 74 CD seal peal, ja ma ei ole neid kõike tegelt kuulanud. Ja mul on Now 70 CD esimene pool kah. Ja siis ma leian igast lahedaid laule..nagu Cops & Robbers ja The Day I Died :3

Mm.. Mul on 7 lehte oma praegusest luuletuste märkmikust alles, nii et ma praegu kirjutan neid kõvasti. Aga mulle üldse ei meeldi, kui ma kirjutan luuletuse, mis on rohkem pikk lause kui luuletus :/
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Ämmm.. :: Comments

No Comment.
 

Ämmm..

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: NamNami blogi-
Hüppa: