MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hallooo :)

Go down 
AutorTeade
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Hallooo :) Empty
23032010
PostitamineHallooo :)

Päeva laul: Maybe - Yiruma (Hahaa! Ma kirjutasin Yiruma õieti. Ma nagu üldse ei suuda ta nime meeles pidada. Alati tean et algab Yi'ga, aga ülejäänud on hägune Razz)
Päeva raamat: Truckers - Terry Pratchett

Ämm.. Ma eile kuulasin 'River Flows In You' Yirumalt, ja tuli mingi hoog peale ja ostsin kohe albumi, iTunes Store'ist :) Väga meeldib. Aga mul pole olnud võimalust seda päriselt kuulata. Nii et kohe kui ma arvutist lahti saan, ja 'classical studies' testiks ära õpin, kuulan Very Happy
Mulle nii meeldib mu kooli raamatukogu. Seal on oakotti (? Kas see on üldse sõna? Razz) toolid, ja seal on nii palju häid raamatuid, ja seal on nii vaikne Razz Kui pärast raamatukogus olemist välja lähed, on kõik nii lärmakas Very Happy Ja arvuteid on kaa mõnus kasutada. Eriti kui ma seda lehte vaatan, ja keegi ei saa aru mis siin kirjutatud on :3 1-0 eestile!
Numbritest rääkides, me võitsime täna korvpallis, 30-12 xD We ruule!

Eeeeee.. praegu vist ei viitsigi rohkem kirjutada. Eile lugesin City of Bones'i läbi. Mu sõber peaks mulle homme järgmise osa tooma nii et ma saan edasi lugeda :) Ma olen viimasel ajal kõvasti Pratchett'it ka lugenud. Super kirjanik ikka Razz Ma proovin Florat (Seda sama sõpra) harjutada teda lugema xD Aga praegu pistsin talle Hitchiker's Guide to the Galaxy nina alla. Üks meistriteos korraga Razz Mul on interneti kaudu üks sõber kes ei ole Harry Potteritki lugenud... No tõesti Very Happy Ma proovin teda seda lugema saada. Tõesti proovin.

Nii. Nüüd lähen magama. Üks nädal veel ja siis mul on kahe nädalane vaheaeg. Ei jõua oodata Razz Ja homme ja reede on poolikud päevad, ja kolmapäev on alati poolik päev, nii et väga hull ei ole..

Igatahes,
Head ööd :)
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Hallooo :) :: Comments

No Comment.
 

Hallooo :)

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: NamNami blogi-
Hüppa: