MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Aprillinaljad.

Go down 
2 posters
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Aprillinaljad. Empty
PostitaminePealkiri: Aprillinaljad.   Aprillinaljad. Icon_minitime1/4/2010, 22:03

Parimad, mis teile tehtud on? Mis ise teind olete? Teete tihti (aprilli)nalja? Õpsidele olete käru keerand? ja nii edasi.

Tahaks kuulda siis.. endal pole väga midagi erilist olnd. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aprillinaljad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprillinaljad.   Aprillinaljad. Icon_minitime1/4/2010, 22:14

Vanu ei mäleta, tänaseid küll. Very Happy

Esimese krihvi keeras meile inglise keele õpetaja. Ütles, et töö tuleb. Ei tulnud. xD
Mina vastu, et mul kodune töö tegemata. Tegelikult unustasin lihtsalt vihiku koju.
Kunst. Ütlesin, et pean arsti juurde minema, st lä'en poole tunni pealt ära. Aprill. Razz
Ma pidasin aprillinaljaks sedagi, kui klassijuhataja kupatas minu ja paar klassiõde pärast kunstitundi aulasse, sest me oleme Kuu Tegijad. *naerab* Olimegi.
Pärast saksa keelt (klassijussiga Very Happy ) ütlesin, et vaja arsti juurde minna. Ta oleks äärepealt mulle äärepealt äralaskmistõendigi kirjutanud, aga APRILL tuli viimasel hetkel välja. HA!
Matemaatikatunni ajal (viimane) ütlesin ühele klassivennale, et tal kapuutsis midagi. Jäi uskuma. Ta väitis vastu, et mul on nägu millegagi koos. Mul oli niigi nina pastakaga koos, ega ma ei uskunud. Very Happy
Pärast kooli helistasin emale, kurtsin et kaotasin rahakoti ära. April.
Maale jõudes õnnestus veel vanaisale poetada, et tal on pealagi roheline.

Üks õnnestunumaid Kõikide lollide päeva, mis mul olnud on. xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Aprillinaljad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprillinaljad.   Aprillinaljad. Icon_minitime1/4/2010, 22:15

Minule tehakse nalja. Ma jään uskuma ka tavaliselt, sest ma suudan 1.aprilli mõtte aeg-ajalt unustada Very Happy Ei tee tihti, sest need on suht läbikukkunud sel juhul Very Happy
Sõbrannale tehti eelmisel aastal kohvrinalja a'la me lähme reisile :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Aprillinaljad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprillinaljad.   Aprillinaljad. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Aprillinaljad.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: