MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kahtlane Hauatagune

Go down 
5 posters
AutorTeade
BeginnerWriter
Tasane



Female Postituste arv : 1
Age : 28

Kahtlane Hauatagune Empty
PostitaminePealkiri: Kahtlane Hauatagune   Kahtlane Hauatagune Icon_minitime8/4/2010, 15:49

Ma ei tea miks see jutt on Kahtlane hauatagune aga järsku torkas pähe...
See jutt on ilma järgedeta ja kuna ma algul mõtlesin panna selle lühijuttude alla siis ma nägin et lühijutud on kuskil 5-10 rida niiet otsustasin siia panna Very Happy






Elas kord üks naine, kes oli umbes 24 aastat vana. Tal ei olnud meest ja elas üksi väikeses majas. See naine oli tark, ilus ja väga lahke, aga teda painas üks asi.


Ühel päeval läks ta psühhiaatri juurde rääkima, kuna ta oli kuulnud pööningul käimist ja mingeid karjumisi. Vahel isegi akna taga koputamisi ja kui ta öösel akna juurde läks, siis nägi ta akna peal käejälgi, vahepeal isegi nägi, et keegi jooksis ja järsku maa-alla vajus, aga jälgi seal ei olnud.
Ta rääkis selle kõik psühhiaatrile ära, aga psühhiaater ei uskunud teda ja kirjutas talle ainult ravimid "Võta neid 3 korda päevas enne sööki, siis peaks korras olema."Naine läks hüsteeriasse ja karjus psühhiaatrile "TE PEATE MIND USKUMA, SEE KESTAB JUBA TEIST AASTAT, SEE PIINAB MIND."
Psühhiaater kutsus turvamehed ja käskis koju viia naise.
Kui naine koju jõudis, nägi ta seal mingit meest "Tere, mina olen Tõnu. Ma käisin sinuga ühes klassis! Ja ma kuulsin, et sa käisid psühhiaatri juures sellest pööningust ja aknatagusest rääkimas." "Tere Tõnu, aga kust sina seda tead?" "Emm.... ma tean seda psühhiaatrit."
Samalajal küsis psühhiaatri kabinetis üks turvamees:"Mis selle naisega oli?"
"Tal olid olnud pööningul karjumised ja sammumised ja muud sellised...."
Turvamees sattus paanikasse ja ütles:"Kas te siis ei ole kuulnud?" "Millest?" "Sellest, et kuskil aastal 1892 mees nimega Tõnu Kavarski suri sp, et ta olevat algul pööningul inimesi vägistanud põhimõtteliselt naisi.....ja siis nende verejälgi kätega akendele jätnud ja siis ohvrid oma aeda matnud. Ta elas Kirsi 7 ja see naine elab seal samas majas." Psühhiaater lasi ruttu sellel turvamehel ennast naise juurde sõidutada. Kui ta naise juurde jõudis, ei olnud seal midagi, ja lasi siis turvamehel valvata, et keegi ei läheks sisse ega tuleks välja.
Öösel kuulis naine aina hullemaid karjeid ja mõtles siis pööningule minna. Ta tõmbas siis trepi laest alla ja läks tasakesi üles. Ta nägi seal ainult palju verd ja õhte naist, kes karjus. Naine läks teise naise juurde, aga kui ta tahtis naist puudutada, siis naine kadus järsku ära.
Hommikul oli lund sadanud, psühhiaater läks turvameest kontrollima. Ta koputas auto aknale ja tema arvates mees magas, aga kui ta teisele poole autot läks, nägi ta auto aknal veriseid käejälgi ja muidugi olid turvamehe käed verised.
Ta jooksis ruttu tuppa naise juurde, aga naist ei olnudkusagil. Ainult pööningu trepp oli alla tõmmatud. Psühhiaater läks tasapisi trepist üles ja nägi seda naist, kes tema juures käis. Ta oli maas pikali. Ta läks naise juurde, naine oli surnud, vägistatud ja käed olid tal verised.
Psühhiaater jooksis ruttu politsei peakorterisse ja seletas kõik ära ja näitas, kus Kirsi 7 asub. Kui ta politseiga sinna kohale jõudis, ei olnud seal maja ega midagi, ainult üks suur loik punast verd lume peal. Politsei küsis:"Kas te teete meile siin nalja?"
"Ei tee, ma just tulin siit ja maja oli siis olemas."
"See maja lammutati 20 aastat tagasi."
"EI OLE VÕIMALIK."
Politsei otsustas panna psühhiaatri hullumajja. Psühhiaater oli seal 7 aastat, kuni tema juurde tuli jälle mingi naine, kes rääkis sedasama asja. Psühhiaater soovitas tal sealt majast ära tulla ja ta aitab tal homme asju pakkida. Hommikul avastas teine turvamees, et psühhiaater on surnud ja käed verised.
2 aastat hiljem tuli talle meelde, et ta partner on ka kadunud, ta otsis teda, aga tulutult ja samamoodi suri ka see uus naine, kes sinna elama läks. Ja niimoodi see edasi läks, kuni kõik naised seal olid. Ja asi oli veel selles, et tavaliselt kolisid sinna lesed või kes ongi ikka veel üksi.
keegi ei tea veel siiamaani, kes mida teeb, kuidas ja kus, sest tavaliselt kadus see maja ära, kui keegi politseisse teatas ja järgmine päev oli inimene surnud ja nii see edasi läkski.


See on siis minu jutt....Kritiseerige ja sorry kui lõpp oli imelik aga ma pidin midagi välja mõtlema sest juhe jooksis kokku Very Happy aga öelge kui hea siis vaata mis teen Very Happy
Tagasi üles Go down
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

Kahtlane Hauatagune Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane Hauatagune   Kahtlane Hauatagune Icon_minitime8/4/2010, 18:49

Vahepeal on Kahtlasi kohti aga muidu on hea Very Happy
Tagasi üles Go down
ayy2757
Kuri põhjapõder(???)
ayy2757


Female Postituste arv : 198
Age : 29
Asukoht : Tallinn/Tartu

Kahtlane Hauatagune Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane Hauatagune   Kahtlane Hauatagune Icon_minitime25/4/2010, 17:30

Muidu hea, aga ma ei saanud aru, kuidas need lesed ja teised said sinna majja elama minna, kui seda seal tegelikult polnud? Very Happy
Tagasi üles Go down
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

Kahtlane Hauatagune Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane Hauatagune   Kahtlane Hauatagune Icon_minitime26/4/2010, 17:24

Mina sain vähemalt muidu nii aru et iga kord kui keegi sinna majja elama läks siis ta kuidagi suri(oli vist nii?)
Aga kui prooviti kellegile teatada siis see maja kadus ära....et see oli nagu kummitustemaja või midagi sellist
Vähemalt sain mina niimoodi aru Very Happy
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Kahtlane Hauatagune Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane Hauatagune   Kahtlane Hauatagune Icon_minitime1/7/2010, 20:34

Ja mis on loo moraal? :)
Igal jutul peab olema tagamõte, mis peaks olema peidetud ridade vahele. Mina seda ei tabanud, äkki jäi kahe silma vahele, mine tea. :)
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Kahtlane Hauatagune Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane Hauatagune   Kahtlane Hauatagune Icon_minitime17/12/2010, 18:23

natuke kiire sündmustik, ei meeldinud sõnastus näiteks: Ja asi oli veel selles,

pean tunnistama, et kõigest hoolimata üksi pimedas nagu ma siin olen, ajas kerge hirmu peale küll:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kahtlane Hauatagune Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane Hauatagune   Kahtlane Hauatagune Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kahtlane Hauatagune
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Õudusjutud-
Hüppa: