MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mõistatus rollimänguks (CC welcome)

Go down 
AutorTeade
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

Mõistatus rollimänguks (CC welcome) Empty
PostitaminePealkiri: Mõistatus rollimänguks (CC welcome)   Mõistatus rollimänguks (CC welcome) Icon_minitime3/6/2010, 02:59

Igaljuhul mul on üks jahmatavalt religioosseks muutunud MSNi rollimäng, mis on saamas läbi. Lühidalt juhtis mu tegelane inimkonna lahingusse kurjuse jõudude vastu...kus me saime haledalt tappa. Viimases hädas sattus ta silmitsi Vanatühja endaga, ja mitte meie klassikalise kolmharki kandva sarvikuga, vaid kehatu kurjuse, valu ja pimeduse kehastusena kelle ainus pilk on küllalt et nõrgemad hinged olematusse hirmutada. Ning mida ta tegi? ,,Kas sulle mängud meeldivad?'' ,,Hm, mis sul mulle pakkuda on, tüdruk?''
Ning nii ma siis mõtlesin ja tegin rollimängu pausi...kuidas võita Saatanat? The Game oleks muidugi kõige kergem, aga kahjuks ei eksisteeri see rpg-siseselt.

Seega võtab mu tore pühak-tegelane Haldora järgmise mängusessiooni ajal südame rindu, ristab käed seljataga ja esitab Saatanale järgneva mõistatuse:

Siin-seal, kuhu palud, aga vahel ei ole
Mõni otsib, kuid püüda võimalik pole
Paljud on hoomand vaid tasastes kutsetes
Leidnud oma armsama südametuksetes
Vihma sees tundnud või pilvedes näinud
Vaid kaks sõna eal jõu poolest üle on käinud


Ning käsib Saatanal selle vastuse valjul häälel välja kuulutada.

1. On vastus enesestmõistetav või kergesti ära arvatav arvestades kes seda kellele esitab?
2. On seda võimalik kuidagi...teemakohasemaks teha? Mõtteid sõnamängudeks? Ussiauke lappida et seda Haldora vastu ei saaks kasutada? Üldist kriitikat?
3. Kuidas teie arust Saatanast jagu saada?

Mul on aega seda täiustada ja parandada kuni järgmise mängusessioonini, mis toimub kes-teab-millal, seega püüan sellest viimast võtta. Very Happy Mõtlesin kuhu seda panna, aga kuna see riimub ja on luulevormis siis torkan antud mõttetüki luuletuste alla.

(Muidugi võiksin ma lasta oma mängujuhil ohjad enda kätte võtta aga ma südamest naudin tema plaanide kihva keeramist.)

Osa autoriõigustest läheb ka Mineale, kes minuteada siin ei käi, aga tema oli see, kes soovitas mul mõistatus väga umbuluuks teha, vältida sõnu nagu tema-seda-see-too jne. mis tegija ära annaksid, andis mulle ideid ja algse skeleti mille ma ära muutsin ning riimi panin ja üleüldse oli igati abivalmis nagu alati.
Tagasi üles Go down
 
Mõistatus rollimänguks (CC welcome)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Luuletused-
Hüppa: