MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 3:0

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

3:0 Empty
24082010
Postitamine3:0

Laul: Justin Bieber- One Love
Tuju: Rolling Eyes
Lause: "Aga mina hakkan nüüd nii tegema, et ma hakkan iga päev youtubeist Justin Bieberit vaatama, sest mina fännan Justin Bieberit!!" by y brother. Very Happy

Hei,

jah, sa näed täiesti õigesti, Justin Bieber. Ma kuulan Justin Bieberit. Jälle. Think what you want, i dont care.

Eniveis. Jõudsin eile Soomest tagasi. Seal oli sut lahe. Käisime Lapimaal, kämpisime nädal aega, mul on pikaks ajaks kämpimisest kõrini. Käisime Inari järve ääres ja Turus ja Tamperes.Ja Särkänniemis, see on lõbustuspark Tamperes. Eelmine aasta käisin ka seal, aga ikkagi, laheoli seal. Palju kenas poisse, peks ütlema. Ja siis eile oli reisi kõige parem hetk-rootsi laud!! Nämm-nämm.

Siis. Mul on ammu olnud plaanis üles kirjutaa, mis ma siissuvel tegin. Nii.

Juuni- Trennid,trennid,trennid. Hängisin Raplas ja Tondil. Oli esinemine, siis jaanilaupäevaks Rapla jälle ja siis Luxi. Seal oli nagu alati suht igav,aga soe oli ja ma käisin iga päev jalkat mängimas ja vahepeal olid seal 2 poissi ka, see noorem oli kena. Very Happy Torrese särgiga mängisin, nad kutsusidki mind Torreseks. Fun oli.

Juuli-Algus Luxis siis Eestisse,Rapla ja HISPAANIA VÕIT!! Me olime Getteriga õnnest segased. Siis veits Tondil veel passimist ja nädal aega trenne jälle. Siis vahepeal olin maal paar päeva ja siis flamenkolaagrisse Haapsalus. Aah, seal oli nii lahe. Kahju, et see nii vähe kestis, ei jõudnud alatagi,kui oli juba läbi. Õppisime ühe laheda tantsu, see muusika on lihtsalt NII lahe. Nii kahju oli lahkuda. Sad

August- Rannas ja siis Hiiumaa tantsulaager,kus oli samuti MEGAÄGE.Olin seqala koos kahe klassiõega, kuna kõik olid meist vanemad, välja arvatud paar 7 aastast, siis me olime koguaeg koos. Meie THUMBS-UP trio. Laupäeval tantsisime hoovis ja saalis ja tsillisime autoteel. Ja äritasime kirjutada laulusnu, aga kuna minul ja Krissul olid erinevad ideed, ei tulnud sellest midagi välja. Talinasse, nädal aega linnas,sai Tairiga kinos käidud ja Lapimaale. Ja nüüd tagasi.

Nagu näha, siis suht palju mõtetut passimist Tondil, aga noh, vahet pole. (Selle nädala jooksul Lapiaal,oli mu iga teine lause "vahet pole".) Suht nõme oli see, et kui mul oli vaba aega, siis mul polnd midagi lugeda, kodus olid asjad ja siis kui ma Lapimaale läksin, siis mul polnud aega eriti pakkida ja ma unustasin raamatud koju, ja iPodi ka polnud, täiesti tapvalt igav. Hästi kahju see ka, et kui mul vahepeal kodus aega oli ma vätsin Hispaania keele õpiku ja veits õppisin, aga kui oleks olnud aega ja tahtist veel õppida, siis raamatut polnud. Nõme.

Aa ja siis meil oli päev enne Lapimaale minekut esinemine, kolm tantsu oli ära ja siis tõmmati elekter ära, sest torm tuli ja äike oleks võinud lavasse lüüa. Hästi kahju, ma enne minekut täiega närvasin aga laval oli nii mõnus olla, mngit närvi polnud sees. Ja siis Fääri saare mängul käisin. Napikas võit, aga siiski-kui me FÄÄRI SAARTELE oleks kaotanud, oleks ma küll Eesti jalgpalli täiesti pointlessiks kuulutanud. Aga õnneks,õnneks me siiski võitsime.

I missed this place. :)

Ja üks kur uudis ka-Liverpool kaotas Manchesterile 3:0. Õudne. Liverpool on 17. kohal. Thats why im feeling crap.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

3:0 :: Comments

No Comment.
 

3:0

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: