MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ***

Go down 
AutorTeade
Mia
Naerupall
Mia


Female Postituste arv : 10
Age : 30

*** Empty
07112010
Postitamine***

*** 0618986012f3d2

Tänane päev on möödunud väga kiiresti ja üksluiselt. Laua taga istudes, ühte laulu järjekindlalt uuesti ja uuesti kuulates ning oma aju faktidega piinates teisisõnu õppides. Seda lugu armastan ma väga kindlal põhjusel, ükskõik kui mitmendat korda ma seda ka ei kuulaks, tekitab see minus külmavärinaid. Kuulan seda hetkelgi, aga selle nime ma ei kirjuta, sest see on ohtlikult sõltuvust tekitav, ma pigem säästan teid sellest. Selline lihtsalt istumine ja ajude ragistamine ei mõju mulle sugugi hästi, mingil hetkel viskab vedru välja ja enam ei taha midagi teha, sellel hetkel tuleb hoog peale. Sellise hooga kaasneb tavaliselt üsna banaalne jutt ja toretsev käitumine, umbes sama mis juhtub keskpärase inimesega peale alkoholi tarbimist. Vot just sellistel hetkedel leian ma ennast tegelevat kõiksugu veidrustega. Ehe näide tänasest on järgnev tekst- Pane kalkulaatorile 10 000 000, lahuta 2 292 630, keera kalkulaator tagurpidi ja loe. Lahuta 7 356 000 ja loe jälle. Lahuta 314 357 ja loe veel. Nüüd liida 9 962 987 ja alusta otsast peale kuni mõistus pähe tuleb. Loomulikult tegin ma selle kõik ka läbi. Kõik, kes praegu kalkulaatori järele haaravad, tundke häbi. That is what I like to call idiocracy. Enda õigustuseks ei oska ma muud midagi öelda, kui seda, et peale selliste hoogude üleelamist hakkab alati kuidagi kergem, eks loll on ikka lihtne olla. Vahel tuleb see kõik lihsalt välja lasta. Ja sellega mu tänane sissekanne ka lõppeb, lubasin pikki kirjutisi aga praegu tõesti midagi kirjutamistväärt pähe ei tule.
Ole tubli ja kui veel huvi on, heida mõne päeva pärast uuesti pilk peale, loodetavasti olen selleks ajaks siia midagi korralikku ka üles pannud.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

*** :: Comments

No Comment.
 

***

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Mia blogi-
Hüppa: