MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011. aasta

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime31/10/2011, 20:51

71)

Pealkiri: Kuninganna kutsel

Autor: Susan Wiggs

Lehekülgede arv: 376

Sisu: Südi orb Pippa Trueheart - või vastavalt tujule Trueblood, Trueborn ja Truebeard - elab oma mõistuse ja oskuste varal kui Londoni tänavalõbustaja, teadmata, et on tegelikult aadlik Philippa de Lacey. Aga kui tema terav keel viib ta tõsisesse hätta, annab ta end Iiri klannipealiku Aidan O’Donoghue - kes on abielus fanaatilise inglise protestandiga - suuremeelsuse hoolde. Pippa pakub Aidanile teretulnud meelelahutust, kui mees ootab audientsi Inglise kuninganna juurde, kes hoiab iiri rahva saatust oma kätes. Esialgu üksnes lõbustatud, kiindub Aidan varsti hulljulgesse kodutusse, kes vajab tema kaitset. Läbematu ja tormakas, vibreerib nende ebatõenäoline liit ihast ja tugevast ühtekuuluvustundest, mida mõlemad on alati soovinud, kuid mitte iial lootnud saavutada.

Minu arvamus: Selle raamatu lõpp venis peaaegu sama aeglaselt kui Hindrey novellid, aga Pippa on esimene selle autori kangelanna, kelle iseloom mulle tõsiselt meeldib ja seetõttu oli see osa minu jaoks parem kui eelmine. Ülesehitus oli ka veidi teistsugune, kuigi ma ei leia, et leedi päevik ja Innisfalleni annaalid selle raamatu sündmustiku jaoks eriliselt vajalikud oleks olnud. Vaevalt, et ma nüüd mõnda aega naistekaid loen, oleks juba aeg normaalse kirjanduse juurde tagasi siirduda Very Happy

Hinnang: 7/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime11/11/2011, 21:44

72)

Pealkiri: The Killing Place

Autor: Tess Gerritsen

Lehekülgede arv: 443

Sisu: Something terrible has happened in the snowbound village of Kingdom Come, Wyoming. Twelve eerily identical houses stand dark and abandoned. Meals remain untouched on dining room tables. Cars are still parked in garages. The human occupants have vanished, seemingly into thin air. This is the unsettling place where Maura Isles finds herself trapped during a snowstorm. She has joined a group of friends on a drive to an isolated ski lodge, but when a wrong turn leaves her car stranded in deep snow, she stumbles down a private road into the valley of Kingdom Come, where she takes shelter - and disappears. Days later, Jane Rizzoli flies to Wyoming to search for her missing friend. A crashed vehicle has been found with four badly burned bodies still inside. The authorities assume that one of the women is Maura. But is it? Jane Rizzoli's search for the truth leads her to Kingdom Come, where a terrifying and gruesome discovery lies buried beneath the snow.

Minu arvamus: Tess Gerritsen suutis mind ka seekord üllatada.
Spoiler:
Ma ütleksin, et ta on üks praeguse aja omapärasemaid ja huvitavamaid krimikirjanikke ja teda loeks veel ja veel Very Happy

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime15/11/2011, 21:26

73)

Pealkiri: Valgus Koordis

Autor: Hans Leberecht

Lehekülgede arv: 282

Sisu: Sotsialistliku realismi vaimus kirjutatud jutustus elust Teise maailmasõja - Suure Isamaasõja - järgses Eesti külas. Toimub maa eraldamine uusmaasajatele ning valmistutakse kolhooside asutamiseks. Peategelane, äsjane rindemees Paul Runge, naaseb kodukülla Koordisse; temast saab uue elu eest võitleja, kelle ümber koguneb koduküla vaesem rahvas, kes töötab sama visalt kui talurahvas Tammsaare teostes ning kelle suurimaks unistuseks on kolhoosi rajamine ja valguse Koordisse toomine...

Minu arvamus: Ajalugu on selles raamatus ajastule omaselt loomulikult reaalsusest erinevalt ja märksa punasemalt interpreteeritud - sakslased hävitasid Tallinna, Tartu ja Narva, eestlased asutasid suure hurraaga kolhoose, oma vara ära andmine ei valmistanud kellelegi peavalu - , kuid ei saa salata, et autor oskas haaravalt kirjutada. Ma kartsin sellest raamatust midagi märksa hullemat, aga samas ei saa öelda, et see oleks pakkunud mulle midagi uut, mida ma juba kuskilt lugenud ei ole. Leberecht võib ju olla eestlastele hästi pihta saanud, aga värskusele küll mitte.

Hinnang: 7/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime21/11/2011, 17:09

74)

Pealkiri: Black Butler 1

Autor: Yana Toboso

Lehekülgede arv: 192

Sisu: Just a stone's throw from London lies the manor house of the illustrious Phantomhive earldom, its master one Ciel Phantomhive. Earl Phantomhive is a giant in the world of commerce, Queen Victoria's faithful servant, and a slip of a twelve-year old boy. Fortunately, his loyal butler, Sebastian, is ever at his side, ready to carry out the young master's wishes. And whether Sebastian is called to save a dinner party gone awry or probe the dark secrets of London's underbelly, there is practically nothing Sebastian cannot do. In fact, one might even say Sebastian is too good to be true or at least, he is too good to be human...

Minu arvamus: Mulle meeldis, kuigi anime tundus pisut põnevam. Loodetavasti saan ma ka järgmisi osasid lugeda.

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime21/11/2011, 17:14

75)

Pealkiri: Minu Eesti 2

Autor: Justin Petrone

Lehekülgede arv: 354

Sisu: Oli 2003. aasta. Põhjamaa serval pesitsevas väikeses Eestis puhusid muutuste tuuled: tuli otsustada, kas liituda Euroopa rahvastega. Kohale oli jõudnud ka tarbimishulluse ja kinnisvarapalaviku torm. Skandinaavia rahameeste toel tõotas see tõmmata lina üle sotsialistliku majanduse laiba ning muuta kõik säravaks ja uueks.
Sellal, kui Eesti vaagis oma tulevikku sädeleva lääne vastse liikmena, maadlesin mina enda saatusega. Põhja-Euroopa oli mind peibutanud kalliskiviliku veetlusega, ent nüüd pidin tegelema tehtud otsuse tagajärgedega. Olin kui kits kahe heinakuhja vahel: mind sikutasid edasi-tagasi mu suure ameerika-itaalia perekonna vajadused ja maa, mille „metsarahvaga” oli keeruline sõbruneda. Päevad kahanesid rusuvalt lühikeseks ja asendusid põhjamaiste öödega ning mu peas kestis tormiline vaidlus saatuse ja vaba tahte vahel. Olin 23, värske abikaasa, peatne isa. Kas seda kõike olingi ma tahtnud?

Minu arvamus: Leksikoloogia õppejõud leiab, et filoloogid ei peaks selliseid raamatuid lugema, aga see oli ajule mõnus puhkus, nii et miks mitte Very Happy

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime25/11/2011, 23:55

76)

Pealkiri: Harry Potter and the Chamber of Secrets

Autor: J.K. Rowling

Lehekülgede arv: 251

Sisu: Harry can´t wait for his holidays with the dire Dursleys to end. But a small, self-punishing house-elf warns Harry of mortal danger awaiting him at Hogwarts School. Returning to the castle nevertheless, Harry hears a rumour about a chamber of secrets, holding unknown horrors to magicians of Muggle parentage. Now someone is casting spells that turn people to stone, and a terrible warning is found painted on the wall. The chief suspect - who is always in the wrong place - is Harry. But something much darker has yet to be unleashed...

Minu arvamus: Kuna film on mulle nii pähe kuulanud, oli tore endale selgeks teha, kuidas asjad tegelikult olid ning kui palju sügavust filmis kaduma oli läinud (ärge saage valesti aru, ma olen seda raamatut mitu korda lugenud, aga filmi olen näinud veel rohkem Very Happy ) Ma ei teadnudki, et inglise keeles on Skele-Ka hoopis Skele-Gro ning ma olin täiesti unustanud, et Percy tüdruk oli Penelope Clearwater, kelle nime Hermione 7. raamatus kasutas Very Happy

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime26/11/2011, 00:04

77)

Pealkiri: Kättemaks on magus

Autor: Barbara Cartland

Lehekülgede arv: 205

Sisu: Valessa käed haarasid reelingust ja ta kummardus, et pea ees lainetesse viskuda. Justkui mingist õudusunenäost ärganud Valessa soovis ainult üht – et ta poleks nõustunud osalema selles häbiväärses etenduses, mille leedi Barton oma peoseltskonna lõbustamiseks korraldas, kuid ta oli olnud näljast nõrkemas ning seetõttu ei olnud tal erilist valikuvõimalust. Nüüd viibis ta jahtlaeva pardal, olles seaduse silmis abielus võimuka markii Wyndonburyga, kes vihkas teda kui oma alanduse põhjustajat. Valessal jäi üle ainult loota, et tal avaneb võimalus selgitada, kuidas leedi Barton, kelle markii oli ära põlanud, teda oma kättemaksu tööriistana kasutas. Markii oli valmistunud kohtuma salakavala varandusekütiga, kuid taipas siis, et tal on tegemist väga noore ja väga süütu inimesega. Neiuga, kes oli nõus surema, et teda vabaks anda. Saatus tahtis, et leedi Bartoni kättemaks tänu armastuse eliksiirile Valessa ja markii jaoks magusast magusamaks muutuks.

Minu arvamus: Nüüd olen siis ka mina Barbara Cartlandi suurepärasest loomingust osa saanud ja kuigi ma seda päris sopakirjanduse hulka ei liigitaks, sest suured tunded on alati ilusad, ei kujuta ma ette, kes need inimesed on, kes ainult seda tüüpi teoseid loevad, kuna minu jaoks oli sündmuste areng liiga kiire, eriti viimasel viiekümnel leheküljel, ja lõpplahendus oli lausa nii magus, et tahaks kohe midagi soolast peale, näiteks mõnda head krimkat. Sisu asemel oli sellel raamatul pigem kiireks tarbimiseks mõeldud sisu aseaine ja ei midagi enamat, aga ilmselt pole ma ka selle teose sihtgrupp ja ei mõista selle võlu...

Hinnang: 6/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime29/11/2011, 20:05

78]

Pealkiri: Black Butler 2

Autor: Yana Toboso

Lehekülgede arv: 192

Sisu: As high society's social calendar opens up and the Season draws to a close, London is gripped by fear. Someone has taken to stalking women of the night and painting the town red...in their blood. The name on everyone's lips seems to be "Jack the Ripper" - and as a result, the name on Queen Victoria's lips is Phantomhive. Summoned to London to clean up the mess created by this madman, Ciel Phantomhive arrives with Sebastian, his extraordinary butler, at his side to pour him tea, polish his silver, and...investigate a serial killer. And with the aid (and occasional interference) of a few of the Phantomhive house's numerous acquaintances, little stands in the way of the young earl getting to the bottom of this mystery. However, one question remains...can he handle the shattering truth behind it?

Minu arvamus: See korsetistseen jääb igaveseks minu lemmikute hulka Very Happy

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime4/12/2011, 00:39

79)

Pealkiri: Discreet Young Gentleman

Autor: M.J. Pearson

Lehekülgede arv: 194

Sisu: All hell breaks loose when Dean Smith, Earl of Carwick, is tricked into being discovered in the company of Rob, a handsome male prostitute. Now Dean needs to repair his broken engagement to a wealthy heiress…and Rob is the only one who can identify the man who set him up, proving to Dean’s fiancée that things weren’t as they appeared. The trip from Worcester to Bath turns into a journey of self-discovery, as Dean finds himself becoming increasingly attracted to Rob. His charming companion stirs feelings Dean has long kept repressed, but acting on them would make true the accusations that destroyed his engagement in the first place. Torn between duty and desire, Dean’s destiny lies in the hands of a Discreet Young Gentleman.

Minu arvamus: Minu arvates oli see pisut teistsugune kui tavalised armastusromaanid ja sugugi mitte seetõttu, et mõlemad selle raamatu peategelased olid mehed. Lõpus kaldus see lausa fantaasiasse ja ma ei saanudki lõpuks aru, kas Silas oli tõepoolest kummitus või mängis teda hoopis tema kaksikvend. Vaene Erich, mul oli temast nii kahju, aga nagu lõpus vihjamisi mõista anti, ei olnud olukord sugugi nii lootusetu ja ka õnnelik lõpp polnud sugugi paha, kuigi see, kuidas heast perekonnast pärit puudega prostituut rikkaks sai ja enda unistuste printsiga kokku jäi, oli kli¹ee mis kli¹ee Wink

Hinnang: 7/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime19/12/2011, 15:26

80)

Pealkiri: Hingede öö

Autor: Karl Ristikivi

Lehekülgede arv: 256

Sisu: Nimetu eestlasest kangelane, kes on okupeeritud kodumaalt põgenenud, satub uusaastaööl ühte kummalisse majja, kus teda ootavad ees inimesed, kellest kõik teda tundvat näivad, kuigi ta neid varem kohanud ei ole, ja kus hakkavad hargnema seletamatud sündmused, mis lõppevad kohtuistungiga seitsme surmapatu üle...

Minu arvamus: Kuna ma pean sellest raamatust essee kirjutama, andsin ma endast parima, et seda mõttega lugeda, aga tegemist oli üsna keerulise teosega ja raamatu vaheosas, milles autor vastab lugeja kirjale, selgitab ta, et sellel lool ei peagi olema tõsiseltvõetavat sündmustikku või mõtet. Kõige rohkem tõmbasin ma paralleele selle raamatu ja "Stepihundi" vahele, kuid erinevalt Hesse teosest ei tõuse selles raamatus peale peategelase ühtegi teist tegelaskuju esile ja seetõttu jäi minu mulje sellest raamatust natuke nõrgaks.

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime19/12/2011, 17:56

81)

Pealkiri: Soovin saada näkineiuks

Autor: Zoja Dudina

Lehekülgede arv: 64

Sisu: Zoja Dudina on nüüdisaegses mari kirjanduses üks armastatumaid lüürilisi luuletajaid. Ta on teeneline kultuuritegelane mitte üksnes omistatud aunimetuse poolest, vaid ka tegelikult, kuivõrd ta võtab südamesse olulisi valuprobleeme mari praeguses ühiskonnas ning aitab kaasa mõnegi asja lahendamispüüetele, kui see asi puudutab kultuuri- ja eriti kirjanduse valdkonda, Nii oli ta üks initsiaatoreid, et hiljuti avati tema kodukülas Kupsolas, Sernuri rajoonis mälestuskivi represseeritud luuletajale ja kunagi nii populaarne olnud filminäitlejale Jõvan Kõrljale, kes on pärit samast külast ja kes hukkus vangilaagris. Kuna riik tolle ammu rehabiliteeritud ja Marimaal nii olulisele klassiku mälestuskivi jaoks raha ei andnud, organiseeris Zoja Dudina oma muusikust venna abiga rea kontserte ning kogutud rahaga püstitatigi mälestusmärk. See on vaid üks ja hiljutine näide luuletajanna tegevusest väljaspool kirjanduslikku tööd.

Minu arvamus: Oo, riimid, selliseid asju kohtab viimasel ajal luules harva. Mulle meeldis, et Zoja Dudina luules oli tajuda hingestatust ja armastust oma kodumaa vastu, aga mitmed luuletused tundusid mulle liiga sarnased. Palju tema loomingust, näiteks "Mu kant on haigeks jäänud", võiks vabalt käia ka Eesti kohta Razz

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime25/12/2011, 02:00

82)

Pealkiri: Ptahhotepi elutarkus

Autor: Ptahhotep I; vanaegiptuse keelest tõlkinud ja kommenteerinud Sergei Stadnikov

Lehekülgede arv: 158

Sisu: Egiptuse Vana riigi aegse pealinna Memphise ülikule Ptahhotepile omistatud elutarkuste kogumik on Vana-Idamaa tarkuskirjanduse pärl. Ühtlasi on see maailmakirjanduse raudvarasse kuuluv teos, mida juba vanad egiptlased lugesid austusega kui iidset ja auväärset teksti. Kuigi selles leiduvad eetilised doktriinid on mõneti vananenud, tasub paljusid Ptahhotepi õpetlikke maksiime tänapäevalgi järgida.

Minu arvamus: Kuna elutarkuse osa on selles raamatus suhteliselt väike ja suurema osa tekstist moodustavad kommentaarid, oli seda keeruline lugeda, aga mulle torkas seda tehes silma nii mõndagi huvitavat. Ma ei ole kindel, kui palju on Piibli kümmet käsku mõjutanud Vana-Egiptuse didaktiline kirjandus, aga kui arvestada seda, et juutide põgenemine Egiptusest on Piibli vahendusel muutunud maailma ajaloos surematuks sündmuseks, on võimalik seoseid oletada küll, kuna selles raamatus kirjas oleva ja kümne käsu vahel on mitmeid sarnasusi, eriti nendes kohtades, mis puudutavad kellegi teise omandi himustamist ja oma vanemate austamist (homoseksuaalsusele on selles elutarkuses samuti vihjeid, aga nagu kommentaarid ütlevad, võib neid tõlgendada ka vastupidiselt).

Hinnang: 7/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime27/12/2011, 15:35

83)

Pealkiri: Orgasmiraamat

Autor: Mihkel Oja

Lehekülgede arv: 150

Sisu: Raamat sellest, mida mehed suhtes ja voodis valesti teevad, nii et naised neid petma hakkavad, ja mida nad selle muutmiseks ette saaksid võtta Laughing

Minu arvamus: See oli mõnus ja lahe lugemine ja kuigi see oli mõeldud rohkem meestele - ma julgen kahelda, et leiduks mõnda naist, kellel oleks vaja endal erektsioonihäireid ravida - , ei kujuta ma ette, kuidas nad reageeriksid, kui selline raamat neile pihku suruda. Kes teab, äkki peaksid nad seda hoopis mõne rahuldamatu naise vaimusünnitiste kogumikuks - no offence - ja ei võtaks seal kirjutatut kuigi tõsiselt, aga mine sa tea. Autor on meestele ja naistele üllatavalt täpselt pihta saanud ja tõestab hästi ära, miks peaks suhtes olema ka midagi muud peale hea seksi.

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime28/12/2011, 00:41

84)

Pealkiri: Crusade in Jeans

Autor: Thea Beckman

Lehekülgede arv: 311

Sisu: Teismeline Rudolf Hefting katsetab oma isa sõbra leiutatud ajamasinat ning saabub aastasse 1212. Vahetult pärast saabumist päästab ta röövlite käest üliõpilase Leonardo ning pärast seda, kui katse tagasi tulevikku minna äpardub, liituvad mõlemad laste ristisõjaga. Oma kaasaegse tarkusega saab Dolfist ruttu üks peaorganisaatoriest: ta võitleb nälja, tapvate sarlakite ning kahe mungaga, kellel näib midagi varjata olevat ja lisaks kõigele süüdistatakse teda veel ketserluses ning paktis Saatanaga. Ühel hetkel selgub aga, et ristiretke eesmärk pole mitte Jeruusalemma vabastamine, vaid laste orjadeks müümine...

Minu arvamus: Ma ei ole kindel, kas lugesin seda neljandat või viiendat korda, aga minu jaoks kuulub see jõulude juurde sama palju nagu "Üksinda kodus" või "Visa hing" teiste inimeste jaoks. Lõpuks sain ma ka aru, miks osade tegelaste nimed filmiga võrreldes teistsugused olid, nimelt on selle raamatu ingliskeelsesse tõlkesse tehtud mõningaid muudatusi. Rudolfi perekonnanimi ei ole originaalis mitte Hefting, vaid hoopis Wega, Maria on Mariecke, Dom Augustus on Dom Johannes, isegi Hansul on teine nimi jne. Venekeelses tõlkes, kusjuures, on nimed jäetud muutmata.

Hinnang: 9/10, kuna seekord tundusid kaks esimest ja viimast peatükki kuidagi ärritavad.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime29/12/2011, 20:23

Sellel aastal lugesin ma läbi 84 raamatut, millel oli kokku 20913 lehekülge Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





aasta - 2011. aasta - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011. aasta   aasta - 2011. aasta - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011. aasta
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 2014. aasta
» Aasta 2009
» 2oo9 aasta.
» 2013. aasta
» Esimene aasta (37)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Prince Kirameki-
Hüppa: