MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 oh, you have an accent? excuse me while i remove my clothing .

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

oh, you have an accent? excuse me while i remove my clothing . Empty
08012011
Postitamineoh, you have an accent? excuse me while i remove my clothing .

Laul: Torres song (L)
Lause:oh, you have an accent? excuse me while i remove my clothing .
Tuju: happy, really happy Very Happy

Hey,

kas ma tohin nüüd oma tundeid välja elada? Tohin? HODGSON VALLANDATAKSE, VALLANDATAKSE, JESS, JESS, TA VALLANDATAKSE FINALLY !! Very Happy Ma pole ammu nii häppy olnud. Liverpooli lehel küll midagi pole, aga eks nadütlevad, kui täna-homme leping lõpetatakse... Õnneks on sellised superinimesed, kes artikli, kus selgelt kirjas, et ta vallandatakse, üles leidsid, ja terve Givemefootball on ka neid artikleid täis, Liverpoolist muud ei räägitagi Very Happy Oli ka aeg, ajab meie klubi põhja... Hea alustus veerandile, ma ütlen Very Happy

Oeh, mis siis veel...Ärkasin täna enne 12 päeval!! Nädala rekord!! 9:57 olin juba üleval. Kohv ja siis läpakaaaas, mu elu. Trollin ja reblogin ja passin netis, nagu õige teismeline muiste Very Happy Internet on elu, am ütlen teile.

Nullpunkti sain eile läbi. See on nii-nii hea raamat!! Ja et tegelane läheb eliitkooli, siis on äratundmisräämu oi kui palju..Very Happy Pole ka imestada-Johannes Naanile, kes käis ju meie koolis, on esilehel tänusõnad.

No ja eniveis, eile sai jälle 2-ni üleval oldud, mõtlesin, et lähen õigel ajal magama...aga ka siis, kui kõik msnist väljas, on mul ikka sada asja teha ja askida ja enne kui märkad, on hommik käes Very Happy Kui läpaka ära panin, siis ei jäänud nagu alati tund aega magama... Oeh, aga elan üle. Msnis käis hullem teema mu dp üle, mingi 4 inimest :oooo mis mees, või kõige parem oli Mammu rekatsioon "OMG kui kena kõht mõnel" Very Happy No ofc, see on Bojan kellest me räägime. See oli pilt muidu- http://media.tumblr.com/tumblr_lbwk3nQO2l1qcb6jo.jpg Very Happy

Well, ja ongi ainult 2 päeva jäänud. Viimane nädal on vääga lebo olnud, aga suva, saigi puhata ja Mario Karti mängida ja Peachi ja Bowserit sõimata. Elu on iluuuus. Very Happy

Byeee,
Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

oh, you have an accent? excuse me while i remove my clothing . :: Comments

No Comment.
 

oh, you have an accent? excuse me while i remove my clothing .

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: