MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Audrey 2011

Go down 
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime13/1/2011, 15:51

1. Jelena Ussatsova "Iha"

Lehekülgi: 371
Sisu: Kui kaugele võib viia iha? Surma iha elu järele, ohvri iha kiskja järele, vampiiri iha tütarlapse järele, kes isegi ei kahtlusta, et üks meeleheitlik tegu muudab, kõik... Milleks on suuteline armastus, mis põhjustab piinu, aga millest loobumine viib mõistuse? Kas südame- ja mõistuse hääle vahel on võimalik valida...?
Minu arvamus: Uh, esialgu mõtlesin küll, et OK, jälle vampiirid. I won't read that.
Hinnang: 7/10


2. H. de Vere Stacpoole "Sinine laguun"

Lehekülgi: 176
Sisu: ma arvan, et kõik teavad, millest see on Very Happy
Minu arvamus: Õudsalt veide roli lugeda. Ma lootsin ikka rohkem dialoogi... Film on palju parem.
Hinnang: 5/10

3. Jessica Hart "Tuhkatriinu pulmasoov"

Lehekülgi: 213
Sisu: Miranda Fairchild on 'hall hiireke', kes jääb firma juhile, naistenoolijast Rafe'ile silma. Mingil ajal tekib Rafe'il plaan teeselda Mirandaga, et nad on kihlatud jne. Muidugi nad suht armuvad ära Very Happy
Minu arvamus: Tüüpiline.
Hinnang: 6/10

4. Becca Fitzpatrick "Hush, hush"

Lehekülgi: 344
Sisu: Nora Grey oli tütarlaps, kes ei kavatsenudki armuda. Seda täpselt hetkeni, kui saabus Patch. Kuid selle asemel, et tuua rõõmu ja enesekindlust, tõi Patch kaasa hoopis hirmu ja küsimusi. Ja kui Nora hakkab hingepõletavatele küsimustele vastuseid otsima, leiab ta end keset iidset lahinguvälja surematute ja langenute vahel ...
Minu arvamus: Nagu film. Nii-nii hea. Mulle meeldis Patch ja tema käitumine... See raamat tekitab veidrat soovi kirjutada Very Happy
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime16/2/2011, 15:48

5. Frances Hardinge "Öökärbse lend"

Lehekülgi: 440
Sisu: Mosca, 12-aastane orb, põgeneb oma kodukülast, vettinud ja vaenulikust Köhastikust ning satub suurlinna Mandelioni segaste poliitiliste sündmuste keerisesse. Tasapisi hakkab tüdruk aru saama, millisesse ohtlikku mängu ta kaasa on tõmmatud, kui raske on teha vahet õigel ja valel, ja kui harva on inimesed sellised nagu nad esmapilgul paistavad.
Minu arvamus: Oi, kui kaua ma seda raamatut end akäes hoidsin, mõeldes, et gosh, ma ei taha seda lugeda aga lõpuks hakkasin pihta ja päris... huvitav oli. Vähemalt minu jaoks.
Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime21/3/2011, 14:04

Appiii, kui laisk ma olen olnud. Ma olen totaalselt ära unustanud, et ma foorumikaaslastega võidu loen, LOL.

6. Kätlin Padesaar "Veel üks paradiis"

Lehekülgi: 158
Sisu: Kuna ma ei oska tõesti selle raamatu sisu kuidagi kokku võtta siis siin on tekst mis raamatu tagaküljel on: Elise tõusis ning noormees tuli otsejoones tema suunas. Eliset nähes jäi ta seisma ja vaatas tüdrukut.
Viha tema silmis lahtus täielikult ning asendus üllatusega.
Sina siin?
Elise naeratas irooniliselt.
Sa näed viirastust. Mind tegelikult pole siin.
Raul raputas pahaselt pead ning läks ära.
Ta teeb seda meelega.
Miks ta ikkagi minu vastu nii külm on?
Igal juhul on ta huvitav isiksus.
Minu põlgab ära, aga selle Oliveriga läheb koos koju...

Minu arvamus: Päris tore ja kerge lugemine oli, aga natuke liiga seebikas.
Hinnang: 5/10

7. Heli Künnapas "Lõpupidu"

Lehekülgi: 181
Sisu: Uuel kooliaastal lisavad koolielule särtsu kaks uut poissi- Roomet ja Marcus. Tüdrukuid ajavad uued näod elevile ja varsti hakkab Raili Marcusega käima. Vahepeal hakkab action pihta ja Raili mõistab, et roomet on igas mõttes palju-palju parem...
Minu arvamus: Üsna põnev, kuid mulle hakkasid väga vastu 2 asja: lapsesaamine ja party-party-party. Peaaegu iga noorteraamatus on lapsesaamine ja party-party-party. Vahetaks plaati?
Hinnang: 8/10

8. Jonathan Rosen "Keelatud vili"
Lehekülgi: 366
Sisu: "Keelatud vili on raamat ühest noorest paarist, kelle suhteid mõjutab anoreksia.
Minu arvamus: Uh, tundus niiiii keeruline aga ma lugesin seda koolis vahetundides. Pealegi on see teema huvitav.
Hinnang: 6/10

9. Nora Roberts "Verevennad"
Lehekülgi: 320
Sisu: Hawkins Hollow linnakeses nimetatakse seda seitsmeseks perioodiks. Iga seitsme aasta tagant – seitsmenda kuu seitsmendal päeval – leiavad aset kummalised asjad. Kõik sai alguse sellest, kui kolm poissi – Caleb, Fox ja Gage – läksid Paganakivi juurde ööd veetma. Kakskümmend üks aastat hiljem lõpeb see võitlusega kurjuse ja poiste vahel, kellest on sirgunud mehed – ning naiste vahel, kes neid armastavad.
Minu arvamus: Üks jubedamaid raamatuid mida am eal lugenud olen. Tõsiselt. Mu magamajäämine oli tõsiselt häiritud.
Hinnang: 8/10


Viimati muutis seda Audrey (13/4/2011, 19:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime13/4/2011, 19:08

10. Tuule Lind "Päev algab öösel"

Lehekülgi: 204
Sisu: Rabas marjul käies kaotab Eva sõbranna silmist ja eksib ning satub ekseldes soosaarel peatuva ajakirjaniku juurde. Lahvatav armulugu muudab keeruliseks Eva peatse abiellumise, kuid ootamatu tragöödia loksutab kõik vanasse rööpasse. Õnnelikku lõppu lool siiski ei paista, sest tuha all hõõguv armastus, ootamatud kohtumised ja hästi peidetud saladused segavad kaarte rohkem kui korra.
Minu arvamus: Tõsine seebikas ja kõik käis eriti ruttu.
Hinnang: 5/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime13/4/2011, 19:23

11. Tsitaadiraamat (ing. keelest tõlkinud Marja Liidja)

Lehekülgi: 335
Sisu: (tekst raamatu tagakaanelt) Mahukas ja mõnuga loetav valimik tsitaate maailma vaimukamatelt ja targematelt inimestelt, kirjanikelt, filosoofidelt, riigimeestelt, näitlejatelt ja paljudelt teistelt.
Minu arvamus: Ülihea. Soovitasin sõbrannale ka Very Happy Seal on nii palju selliseid, mille puhul sooviks et need lihtsalt pähe jääks.
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime21/4/2011, 14:31

Lehekülgi hetkel kokku (11 raamatut): 3108
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime21/4/2011, 14:51

12. Lubage mul olla. Ott Lepland- 8 kuud superstaarina

Lehekülgi: 139
Sisu: 20. detsember 2009. Pimedusse mattunud talviselt karge Tallinn. Täna avab Linnahall oma uksed publikule viimast korda ja üle aegade on selle hiidkultuuripalee poole sammud seadnud sajad ja sajad muusikahuvilised. Täna õhtul kuulutatakse äravajunud pinkidel istuva ja laest tilkuvat vett trotsiva mitme tuhande pealise publiku ees välja 2009. aasta Eesti uus superstaar, Ott Lepland.
Arvamus: Ott, Ott, Ott, I like him a lot. Appi kui õudne oli saada teada, kui tal jäid esinemisriided maha. Tagasiminemisega on ju see värk, et siis läheb halvasti. Seega Ott riietele järgi ei läinud. Thank god for that!
Ikka veel õnnelik, et sõbrants seda mulle laenas Very Happy
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime3/5/2011, 17:49

13. Alyson Noel "Igavesti"

Lehekülgi: 320
Sisu: Pärast kohutavat õnnetust, milles hukkusid tema ema, isa, õde ja nende koer Tulikas näeb 16-aastane Ever Bloom inimeste aurasid, kuuleb nende mõtteid ja teab neid puudutades nende tervet elulugu. Ta poeb kasvõi nahast välja, et vältida otsest kehalist kontakti ja oma selgeltnägijavõimeid maha suruda. Koos kahe sõbraga- Haveni ja Milesiga on ta oma uues keskkoolis veidrikuks tembeldatud. Ent kõik muutub, kui ta kohtab Damen Auguste'i.
Damen on imeline, eksootiline ja rikas. Ta on ainus, kes suudab Everi peas müra ja juhuslikkku energiat vaigistada, kasutades sedavõrd jõulist maagiat,
nagu suudaks ta lausa Everi hinge piiluda. Kui Ever kistakse sügavamale Dameni ahvatlevasse saladuste ja mõistatuste maailma, on tal rohkem küsimusi kui vastuseid. Ja tal pole aimugi, kes damen tegelikult on. Või mis ta on. Ainus, mida Ever teab, on see, et ta on Damenisse sügavalt ja paratamatult armunud...
Minu arvamus: Lugesin eelmisel aastal ka aga mul pole sellist raamatumälu, et jutt meelde jääks Very Happy Aga mnjah... Ever tundus üsna kergesti solvuvana. Ja no... Ma ei tea. Kui mul oleks boyfriend kes suudab mulle tulpe välja võluda.... Appikene Very Happy Ma annaks otsad. Igatahes oli minu meelest armas kuidas Damen teda testis. So so cute...

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime29/5/2011, 10:31

14. Airi Illisson-Cruz "Minu Austraalia"
Lk: 303
Sisu: Reisipäevik
Minu arvamus: Mõnus! Eriti veel seepärast, et ise tahaks sinna minna.
Hinnang: 8/10

15. Randy Ingermanson, Peter Economy "Romaani kirjutamise õpik võhikutele"
Lk: 362
Sisu: Kõik vajalik, mida peaks teadma, kui soovid... kirjutada Very Happy Harjutused särgid-värgid.
Minu arvamus: Ohhoo, ma isegi teadsin mõningaid asju oma loomulikust intelligentsist Very Happy
Hinnang: 9/10

16. Anna Maria Penu "Minu Hispaania"
Lk: 271
Sisu: Reisipäevik
Minu arvamus: Mulle meeldis kirjastiili poolest see rohkem. Kuidagi mõnusam oli.
Hinnang: 9/10

17. Grete Kutsar "Nukud ja õunad"
Lk: 295
Sisu: Kyle on tavaline teismeline, kes viimasel ajal on hakanud kannatama sagedaste teadvusekaotuste all. Kui järjekordne haigushoog ta haiglasse viib, ilmub palatisse salapärane ent kütkestav Beatrice, kes lubab ühe pisikese teene eest kõik tüdruku probleemid lahendada. Kyle võtab pakkumise vastu, teadmata, et sellega tema mured alles algavad ja teene, mida Beatrice vastutasuks nõuab, ei olegi nii pisike. Järk-järgult avaneb tõsiasi, et maailm ei ole tingimata selline, nagu paistab. Igapäevaelu varjus tegutsevad jõud, kelle täpne olemus ja motiivid on väljaspool inimmõistuse haaret, kuid kes vajavad oma eesmärkide täideviimiseks inimesi. Selliseid, nagu sina või mina.
Minu arvamus: Minu meelest oli see raamat kuidagi nii veider ja harjumatu. Sisu poolest.
Hinnang: 6/10

18. John Grogan "Marley ja mina"
Lk: 344
Sisu: John ja Jenny võtavad omale koera, kellest saab pereliige. John ja Jenny saavad lapsed... Pereelu toimib täiega ja... NB! Tegemist on TÕSIELULISE raamatuga.
Minu arvamus: No nii armas. Eriti tasub meeles pidada seda viisi, kuidas John kutsa välja valis. Mina jälgin tulevikus seda vist Very Happy
Hinnang: 10/10

19. Kati Lumiste "Minu Ibiza"
Lk: 216
Sisu: Reisipäevik
Minu arvamus: Mulle see eriti ei meeldinudki. Ibiza pärast pakkus huvi, kuid Hispaania ja Austraalia olid much more paremad.
Hinnang: 5/10


Viimati muutis seda Audrey (8/7/2011, 21:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime14/6/2011, 17:49

20. Kristel Kriisa "Neetud"
Lk: 227
Sisu: Kui Mirdi isa sureb, kolib tema ema Evelin koos tema ja Henriga (Mirdi vend) Tallinna. Pealinnas saab tüdruk uues koolis omale uued sõbrad ja ka Ronani ja nii see kõik siis läheb. Lõpus peab poiss USA-sse tagasi sõitma, kuna tema bänd sai mingi kobaka lepingu.
Minu arvamus: O-M-G. Ma tõsiselt arvasin, et see on midagi tõsiselt head, kui see stooooori kolmanda koha võistlusel sai. Aga oi, kuidas ma pidin pettuma. See lõpp, nagu tagakaanel kirjas oli, ei olnud ettearvamatu. See oli 100% etteaimatav.
Muidu aga kerge lugemine.
Üks asi, mis mulle pinda käima hakkas oli pidev pidutsemine, niinimetatud tibideõhtu ja suudlemine. Nagu seriously... Muudkui mingid tibikad käisid jne, jne.
Võib-olla olen ma liiga... kriitiline inimene, kuid mulle tundub selle sarja raamatute puhul kehtivat tõsiasi mida õpetlikum lugu seda parema koha teos saab (siin oli selleks Elisabethi vägistamine tibideõhtul, E 17-ndal sünnipäeval mingi kahe kuti poolt, kes Mirdile ja Elisabethile korgijooki dringi sisse sebisid....)
Hinnang: 3/10

21. Melissa Marr "Ohtlik armas"
Lk: 309
Sisu: haldjateema. Keenan on suvekuningas ja otsib õiget suvekuningannat, kes on Aislinn.
Minu arvamus: keeruline raamat, kuid huvitav teema. Ei kutsunud lugema. Seth mulle ei meeldinud mitte üldse. Eriti veel siis, kui sain teada, et ta nägu olevat kaetud neetidega ja kui jõudsn kohani "...libistas käed Sethi särgi alla üle tema neetidega kaetud rinna..." oli küll prrrr... Very Happy
Hinnang: 6/10

22. Kristiine Kurema "Jäätunud võõras"
Lk: 219
Sisu: Maria ema sureb tulekahjus ning juttu on sellest, mis sellele kõigele järgneb...
Minu arvamus: Mulle ei meeldinud. Üks asi käis eriti pinda, see Juta-tädi vms. Kas lihtsalt Juta poleks võinud olla? Rolling Eyes
Hinnang: 4/10

23. Simon Holt "Neelatud"
Lk: 208
Sisu: Keeruline, kuid nii põnev sisu. Neeljad on nagu deemonid. Nad vajavad hirmu. Reggie loeb oma vennale ette päevikulaadset asja, milles on neeljatest juttu. Esialgu arvatakse, et see on lihtsalt jama, kuid peagi võtavad neeljad Reggie väikevenna üle võimust...
Minu arvamus: Põnev!
Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime8/7/2011, 22:05

24. Alex Flinn "Beastly"
Lk: 303
Sisu: Kyle Kingsbury on New Yorgi keskkooliõpilane, keda kadestavad kõik – ta on rikas, sportlik, ilus ja ka muidu igatpidi täiuslik... seni, kuni üks nõid paneb talle peale needuse, mis muudab ta väljastpoolt sama koledaks, nagu ta on sisemiselt. Nüüd on ta koletis, kes päeval end peidab ja öösiti ringi luusib. Kyle’il on aega kaks aastat (üks???), et needus murda, pärast seda muutub ta igaveseks ajaks koletiseks. Ainus võimalus saada tagasi normaalne elu, oleks Kyle’i jaoks see, kui temasse armuks tõeliselt mõni tüdrukut, tõestades oma armastust suudlusega…
Minu arvamus: Nii hea. See jututoa värk oli veidi... mõtetu, kuid vahet pole. Megahea. Loodaks nüüd filmi ka näha Very Happy
Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime31/7/2011, 16:17

25. Paul Harrington "Saladus noortele"
Lk: 190
Sisu: Kas sul on kunagi olnud unistus, salajane soov, kirglik siht, kuid sa ei teadnud, kuidas seda tõelisuseks muuta? Saladus annab sulle jõu saada ükskõik kelleks, teha ükskõik mida ning saada endale kõik, mida soovid. Peame silmas rikkust, edu, suurepäraseid suhteid, paremat tervist ja enesehinnangut... Kõike, mida sinu süda soovib. Seda kõike on võimalik saavutada...
Minu arvamus: Mõnus ja mõtlemapanev. Elu tundub kuidagi kergem. Ma lugesin seda oma toas täielikus vaikuses, et ikka korralikult süveneda saaks :) tahaks nüüd lihtsalt "Saladust" ka lugeda... :)
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime15/8/2011, 18:45

26. Jack Canfield, D.D. Watkins "VÕTI: Elu külgetõmbe seaduse järgi"
Lk: 143
Sisu: Et siis jahm, et kui järgida seda reeglit jne läheb kõik ülesmäge jne.
Arvamus: Nii ammu lugesin ja suht ei mäleta enam seda. Aga mnjah, pisut loogikat asjas oli.
Hinnang: 5/10

27. Aubrey Dillon-Malone "Küüniku sõnaraamat"
Lk: 403
Sisu: Üks lõbus raamat, mida lugedes naer oli garanteeritud.
Arvamus: Hahaha Very Happy
Hinnang: 10/10

28. Robyn Sisman "Lihtsalt sõbrad"
Lk: 468
Sisu: Jack ja Freya on olnud sõbrad üle kümne aasta ja nüüd, kolmekümne ringis olevana, tunnevad nad teineteist liigagi hästi. Muidugi on nende vahel olnud erimeelsusi… Freya ei kiida heaks Jacki vaimustust poolteismeliste tüdrukute suhtes. Jackile omakorda ei meeldi Freya põlgus inimlike nõrkuste suhtes, eriti kui põlastatakse teda ennast. Nii, et kui Freya, kelle tema advokaadist peigmees maha jätab, ajutiselt Jacki korterisse kolib, kasvavad pinged veelgi. Need saavutavad kõrgpunkti, kui Jack nõustub teesklema Freya armsamat naise poolõe pulmas.
Arvamus: Mmmmõnus ajuvaba lugemine oli
Hinnang: 7/10


Viimati muutis seda Audrey (29/12/2011, 16:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime25/9/2011, 13:48

29. Bree Despain "Sünge Jumalus"
Lk: 318
Sisu: Väikelinna pastori tütar Grace Divine teadis alati, et sel ööl, kui Daniel Kalbi kadus ja tüdruku vend Jude verisena koju tuli, juhtus midagi kohutavat. Nüüd on Daniel tagasi ja Grace peab valima: kas alistuda üha kasvavale armastusele Danieli vastu või jääda ustavaks oma vennale. Kui Grace Danieliga lähedasemaks saab, kuuleb ta, mis päriselt tol saladuslikul ööl juhtus. Ta peab päästma need, keda armastab. Aga selle hind võib tema jaoks olla liiga kõrge.
Arvamus: Väga hea. Daniel hakkas meeldima. Aga selle tsiki nimi oli küll liig Very Happy
Hinnang: 10/10

30. Maailma Horoskoobid
Lk: 320
Sisu: Igasugune horoskoobindus jne.
Arvamus: Huvitav. Mulle meeldivad sellised asjad. Ikka ja jälle avastan neist midagi uut ja no tõesti... Horoskoobid panevad ikka täppi ka.
Hinnang: 8/10

31. Väike elujuhiste raamat, I osa
Lk: 140
Sisu: Targad mõtteterad jne Very Happy
Arvamus: Mõne peale tuli küll naeraturtsatus Wink
Hinnang: 9/10

32. Suzanne McLeod "Vere magus lõhn"
Lk: 376
Sisu: Genny Taylor töötab Loitsumurdjad.com-i heaks. See on suurepärane töö, mis võimaldab üüri maksta ja lubab noorel naisel teha seda, milles ta hea on – nimelt loitsude leidmine ja murdmine – ning lisakasu on selles, et see firma kuulub nõidadele, mis takistab vampiire talle hambaid sisse löömast.
Kuid ega vampiire pärast nende libedat PR-kampaaniat enam niiväga kardetagi. Nüüd on vampiiridest saanud ihaldusväärsed kuulsused ja kihvakas ning Kink on kõige lahedamad asjad maailmas. Ent ainult sel juhul, kui sa oled inimene. Genny ei ole. Tema on sidhe fee.
Ja ta teab isiklikust kogemusest, kui ohtlik üks vampiir tegelikult võib olla...
Arvamus: Põneeeeeeeeeeeeev!
Hinnang: 8/10

33. L.J. Smith, Kevin Williamson, Julie Plec "Stefani päevikud: Juured"
Lk: 205
Sisu: Ma arvan, et ma ei pea siinkohal sisu lahkama hakkama.
Arvamus: Heaaaaheaaaaaaaaaaaa :)
Hinnang: 9/10


Viimati muutis seda Audrey (29/12/2011, 17:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime4/11/2011, 18:13

34. Becca Fitzpatrick "Crescendo"
Lk: 360
Sisu: Becca Fitzpatricku eduka romaani „Salajane” järg. Sõna otseses mõttes elu eest võitlemine oli küll kurnav, kuid vähemalt sai Nora tänu sellele endale salapärase ja imekena kaitseingli! Kuid Patch on tabamatum kui iial enne (kui see üldse võimalik on), ja mis veelgi hullem, veedab üha rohkem aega Nora vihavaenlase Marcie Millariga.
Arvamus: Oeh. Nii hea. I love Patch and his attitude. Mnjah... HUGE LIKE. (Salajane ja nüüd ka Crescendo on tõesti mu lemmikraamatud vist... Very Happy)
Hinnang: 12/10 Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime29/12/2011, 17:15

35. Carol Blackman, Elise Browning Miller "Jooga. Igal pool ja igal ajal"
Lk: 261
Sisu: Tarka juttu ja harjutusi täis ja mõnede piltidega raamat, mis mind pani tõsiselt mõtlema, et hakata joogat harrastama. Very good.
Arvamus: Mõnus.
Hinne: 9/10

36. Kurt Tepperwein "Sinu arvuvõti"
LK: 152
Sisu: Saad arvudega teada asju iseeenda kohta
Arvamus: I Like stuff like that Very Happy
Hinne: 9/10

37. Katrin Reimus "Haldjatants"
Lk: 172
Sisu: Kristiina peab olude sunnil olema täiskasvanu – tema isa on pere juurest ära, emal on küljes viinaviga ning väike õde vajab hoolitsust ja tähelepanu. Rahanappuses astub Kristiina meeleheitliku sammu. Kas see muudab olukorra veel hullemaks või pöörduvad asjad lõpuks ometi paremuse poole?
Arvamus: Meeldis
Hinne: 7/10

38. Michael Pollan "Toidureeglid"
Lk: 163
Sisu: Tarku nippe täis, kuidas süüa tervislikult jne. Mida toiduvalikul silmas pidada jne.
Arvamus: Jälle targemaks sain :)
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime29/12/2011, 17:21

38 RAAMATUT lehekülgi kokku 10295 :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Audrey - Audrey 2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Audrey 2011   Audrey - Audrey 2011 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Audrey 2011
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Audrey 2010
» 2011
» 2011
» 2011.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Audrey-
Hüppa: