MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Stalin is a fanaatik

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Stalin is a fanaatik Empty
19012011
PostitamineStalin is a fanaatik

Laul: Autoriteet- Fanaatik (L)
Lause:...crush ÕPETAJASSE *meesõpetaja möödub* DEEEMMM/ KiKu says (22:10):
kunagi ta veel kahetseb et sinuga täna ei rääkinud xD

Tuju: kõigub. üldiselt vist hea, aga oleks parem, kui inimesed mulle vastaks -.-


Heeyy,

täna oli lõppkokkuvõttes vist isegi hea päev. Ma arvan. Ma loodan. Stalin loodab. Igatahes, kool...peaks hakkama üles märkima neid aegu ja hetki, mil oma crushe näen, hakkavad meelest minema... Eile peale kooli ntx nägin kahte, aww Razz Täna sööklas aint ühte, aga pärast kui Krissuga gardekast üles tulime, siis läks üks Krissust megalähedalt mööda, deeem, ma olin nii kade -.- Mingi vahetund läksime trepist alla ja ma jumala lampi Krissule "Shut the fuck up!" Sa ei näe, kes seal on siis... Klassivennad vaatasid imelikult , aah pohh, tropikari Razz

Tulin koju tegin MSNi lahti ja esimene asi- vihkamist täis sõnum klassiõelt. NO MIDA. Oli offlineis, saatsin talle üpris samasuguse vastu, aga kui ta onlinei tuli, siis rääkisime hästi pikalt ja ausalt kõik ära, lõpuks leppisime ära...Tore, mulle tõesti ei meeldi, kui kunagised head sõbrad mind vihkavad.

Bussiga koju sõites oli ka tore- Hitler tuli sama bussiga, minu klassikas küll ka juures, aga pohh, mõnus oli niisama lobiseda. If someones wondering siis Stalin-mina, Hitler- Nastja, Lenin-Leena ja Mussolini-Maria. Mitte, et eriti vahet oleks, aga jah Razz

Täna oli lebo, passisin kodus, õppisin, sain isegi hüperbooli selgeks, lugesin, kirjutasin, rääkisin MSNis...MÖÖÖÖNUS. Very Happy

Eile oli ka hea- meie Krissuga enne esimest tundi istusime ukse ees, noo arvake ära miks eksole rääkisime ühets poisist... Ja siis ma ei tea miks, ma suht kõva häälega ütlesin ta nime välja ja TÄPSELT sel hetkel astus ta sisse ja vaatas mu poole sellise näoga, et...mida-see-idioot-seal-teeb. Ma pidin ära surema lihtsalt , suutsin umbes sekundi jagu vastu pidada, aga kui ta selja keeras naersin järjest mingi pool tundi. Razz Paar vahetundi hiljem oli üldse nii, et ma hakkasin Leniniga rääkima, mis laupäeval teeme ja hakkasin lampi naerma, siis mingi 5 minta järjest :"Laupäeval...laupäeval...khm,laupäeval.." Vahepeal lihtsalt täielikud naerukrambid, täiesti lampi Very Happy

Aga ma nüüd masen, sest nii Hitler, Lenin, kui Krissu väljas ja ootan tänast mängu ja karjun sest SUAREZ TULEB LIVERPOOLI (vist..) ja nutan, sest ma pole viimasel ajal mänge näinud ja ma ei tea, ootan homset, et inimesi (loe:crushe ja Hitlerit ja Leninit ja Krissut) näha. Voot nii. Ja vahepeal lõbustan end klassiõe blogi lugemisega, uskuge mind, hullemat grammatikat pole olemas, rääkimata veel sellest, et kogu jutu point on: täna käisin koolis ää, läksin reiti ää, sain oma VVga 100 päeva täis ää. Nii tore on ennast mõnikord ka targa ja intelligentsena tunda Razz

Aga jah, ma nüüd lähen teen liitri kohvi, et mitte mängu ajal magama jääda ja loen miskit, veedan aega et homne (HOMME ON HITLERI SÜNNIPÄEV JU!!) kiiremini kätte jõuaks.

Love,
Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Stalin is a fanaatik :: Comments

No Comment.
 

Stalin is a fanaatik

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: