MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Dont say anything tonight

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Dont say anything tonight Empty
04022011
PostitamineDont say anything tonight

Laul: Skillet- Say Goodbye
Lause: WHAT. THE. FUCK.
Tuju: umn, megalaes?? Very Happy

Hey,

ma armastan seda, kui ma passin facebookis ja mõtlen just välja logida, kui üks TEATUD POISS hakkab minuga rääkima. Esimene raktsioon oli, et see PEAB olema uni. Või no okei, äkki tal midagi konkreetset küsida- aga EI, ta lihtsalt niisama hakkab muga rääkima Razz Ma olin nagu...ahhaaaaah siis Very Happy Naiss, naiss Razz Naaatuke rääkisime, siis pidi ta minema, aga gosh, mul terveks õhtuks nüüd tuju laes Razz Elu on faking tore. king

Täna vist ei toimunudki midagi... Hommikul oli eeltund -.- ja pärast seda geo, kus meil oli ettekanne Rio De Janeirost. Hästi läks, viied saime ...(H) Prantsa oli ka mõnus, õps umbes 10 minutit rääkis sellest, et mu pinginaaber raiskab enda ja tema aega ja et riik kulutab aastas tema peale 21 tuhat krooni ja ta isegi ei pane tunnis tähele... Tore Very Happy Matas oli täilik 3-klassi taseme protsenditöö, ja peale seda kordasime protsente, JESS, MA SAIN MATAS ARU. Very Happy Terve töpa tunni tegin ma kirjanduse jaoks mingit minapilti ja pärast vene keelt, pinginaabril polnud asju ja ta tikkis minu eest (Y) Nice Razz VENE KEELES OLI MUL HARJUTUS TEHTUD, täielik maailmaime Very Happy Mul ongi seal hinded 4, 2, 1, 1... Oih. Vahepeal käisin sööklas, seal nägin Marki, jumala tema selja taga osutasin talle ja ütlesin "homofoob" mitu korda, aga ta ei teinud midagi xD Üldse ta mingi jobu, ma see nädal pidevalt temast möödudes sõiman teda homofoobiks, aga ta ei tee märkamagi. Hale Very Happy Jah, ja siis oli kirjandus ja siis tulin ma koju ja...jah, siin ma olen Very Happy

Umn, eile oli ka naiss. Sain teada, et üks kaheksandik poiss elab mulle suht lähedal (Y) Läheks külla noh. Very Happy Ahnitsesin endale allkorruselt jälle terve hunniku raamatuid, kuidas ma need kõik läbi loen, ma ei tea... Tegelt vist peakski minema ja hakkama lugema, kõik väljas ka juba... Deem, ma olen ikka nii ekstaasis praegu Very Happy See on nagu nii-nii äge, et ta minuga rääkima hakkas...

Agaaa homme tuleb CAJON!!!! Goosh, niii ootan Razz Super pill, mõnus seltskond (kuigi nüüd pooled uued -.-) ja oiasfnlkmg kena õpetaja Very Happy Ja õhtul on vist ka vaba, vaatab, äkki saab Maria ja Krissuga kokku...Jap, aga ma nüüd tõmban uttu ja häppitsen kuskil mujal Very Happy

Bye,
Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Dont say anything tonight :: Comments

No Comment.
 

Dont say anything tonight

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: