MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meenutused (kustutatud)

Go down 
+23
liisucatye
V2ikeP2ike
C0oozz
Triinut6
Hippi
Herbts
Mezilane
mjauu
Naughty
Smile*
-mariliis
Balerina
kiiisu
FlyWithMe
SugarPiece
MerkaaaTibuuu
kurmzu
shine
PINK
Audrey
Dreams
nasicc
Karro
27 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorTeade
liisucatye
Piraat



Female Postituste arv : 15

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime24/10/2012, 12:18

Lihtsalt super jutt:) Kõik on lihtsalt nii paganama super, kirjutad seda edasi veel?Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime24/10/2012, 14:22

Umm.. Ma tahaks seda väga edasi kirjutada, aga mul on täielik tühjus seoses selle jutuga. Mul on nii häbi sellepärast lihtsalt Embarassed Aga ma loodan, ma tõesti väga-väga loodan, et ma leian kuskilt selle inspiratsiooni kübekese ja saan selle jutu ära lõpetatud :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime24/10/2012, 15:05

JAAAAAAAAAA, lõpeta ikka ära see -.-
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime11/3/2013, 17:29

Wohoo, arvake ära, kes see uut osa kirjutama hakkas? Very Happy hihi, igatahes, ma loodan, et sellest saab asja, mida ma koolis kirjutasin ja et ma ikka jään selle esialgse variandi juurde.. Nii et püsige lainel. Varsti on uut osa oodata! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime11/3/2013, 17:32

JEEE!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime11/3/2013, 17:44

Ma olen lihtsalt nii õnnelik Very Happy Samas ma olen kurb, kuna see on viimane osa Sad Ah ma hakkan Rometit ja Miat igatsema Sad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime11/3/2013, 17:49

Vol 2? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime11/3/2013, 17:57

Ma arvan et mitte Very Happy Ma arvan et ma võtan selle loo kunagi uuesti kätte ja teen ta korda, sest et ilmselgelt on see nii palju vigu täis, et jube kohe Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime11/3/2013, 23:14

*


Viimati muutis seda Karro (19/1/2016, 14:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime12/3/2013, 00:03

Eee, okei. Mul on pisut selline WTF olukord praegu, kus ma meeleheitlikult üritan meenutada, mis eelnevalt juhtunud on. Hmm...
Üldises plaanis oli väga armas osa. Natuke grammatika- ja komavigu ka sisse aga eks sa need ise nagunii üle ükskord vaatad Wink
Ja mind nii väga huvitab, mis selle tüübiga seal lõpus on. Kes see tüüp üldse oli??? Aaaah, ma ei saa. Lõpetasin päris põneva koha pealt Very Happy
Ja mismõttes ja miks on Mia aeg käes. Päris on ju. Kui sa tapad Mia ära siis ma tapan ka Summeri ära. Do we have a deal? Yes? Very Happy
Aga no mulle meeldis. Ilus ja nunnu osa oli :) Miast ja Rometist mõlemast hakkas pisut kahju, sest nad ikkagi nii ninnunännud ja võiks ju ikka õnnelikuks saada :)
M+R! I love you
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime12/3/2013, 07:42

Eelmise osa lõpus oli Mia korteris keegi Very Happy Ja noh tulemus on siin ..
Ja kuule, see ei oleks aus, kui Mia sure, siis ta peab surema Very Happy Vb läheb Romet oma selle bimbo juurde tagasi, saab lapsi ja räägib sellest loost oma lastelastele. Vaata kui nunnu see oleks Very Happy
And there is no deal. Summer saab oma õnneliku lõpu, ma loodan Very Happy
Sa arvad, et mul ei ole kahju neist? Mu enda elus võiks mõni selline Romet olla Very Happy Oeh..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime24/3/2013, 14:00

Ja ma tahan ju uut, Karro! Very Happy Ja ma usun, et ma pole ainus...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime24/3/2013, 17:16

Mulle tundub, et sa OLED ainud Very Happy Uus osa is in progress, mul on seal mingid meenutused veel kirjutada ja siis on asi kaput, ma arvan. Oeh kahju on igatahes Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime24/3/2013, 18:00

RIP M+R
Tagasi üles Go down
kellluke16
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 8

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime23/5/2013, 17:30

ÜLIHEA!Ootan igatahes uut:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime14/6/2013, 19:07

Palun... Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime15/6/2013, 00:01

kellluke16- Oh stop it youuu.. Very Happy Ma loodan, et see uus tuleb ka ikka kunagi ..
Audrey- Mäs sa palud?? Very Happy 
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime15/6/2013, 17:44

Ma tahan, et sa selle loo ilusti ikka ära lõpetaksid. Äkki siis ma ka mõtlen oma juttude kirjutamise peale. Ma pole juba... kolm kuud vähemalt kirutanud? Päris jube paus on ikka olnud juba aga samas kiired ajad ka... Oeh, väss-väss-vässss :)
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime16/6/2013, 20:50

Põnev, põnev, põnev.. . Ootan uut ja kiiresti! Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime17/6/2013, 01:43

Ma lugesin ka selle jutu läbi ja oeh... ma ei oska midagi kirjutada.

Seda lugedes ma vahepeal nutsin, vahel naersin ning siis oli hetki mis olid mulle nii lähedased (näiteks see isa surm).

Mina tahan ka uut osa.

Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime18/6/2013, 14:17

Oh mis te nüüd! Very Happy Igatahes, kui ma mingi normaalse arvutile endale saan, siis ma arvan, et võiks isegi kirjutada midagi Very Happy 
Kui ma nüüd mäletan, siis järgmine osa pidigi viimane osa olema.. Et ma arvan, et võiks selle ikka jah ära lõpetada :) 
Aga igatahes, kommentaarid tegid tuju heaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Gerdyke
Narkar
Gerdyke


Female Postituste arv : 45
Asukoht : Kohas kus kedagi teist ei ole.

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime5/8/2013, 16:41

Mega hea jutt on, lugesin lühikese ajaga kõik osad läbi ja ootan huviga uut, sest see on nii hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime12/8/2013, 22:04

Hihi, oh mis sa nüüd.
Ma ikka nii loodan, et ma saan selle lõpetatud, mul mingid mõtted olid, aga need olen ma juba ära unustanud. Oh god, ma olen nii hale ..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 23 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meenutused (kustutatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 23, lehekülgi kokku 23Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
 Similar topics
-
» Kustutatud
» Kustutatud
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Karro looming-
Hüppa: