MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH!

Go down 
4 posters
AutorTeade
kekukenekallis15
Tasane



Female Postituste arv : 3
Age : 31

pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Empty
PostitaminePealkiri: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH!   pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Icon_minitime7/10/2008, 20:10

Jenn: ,,Vaata mind! Mul on Keefir, piim ja Õunamahl segamini juustes ! See rikub ju mu juuksed ära !''
Silver: ,,Jajah, mina ei ole selles süüdi ja pealegist Mitte Keegi ei viitsi su vingumist kuulata ju !
Jennifer: No, ah Midaiganes ma võin vait kah olla !''

Jenn vingus , vingus ja vingus veel. Varsti ei viitsinud teda enam keegi kuulata ja ta lasti pesemis järjekorra esiotsa . Kui ta ette sai ja pesema läks siis oli veesurve nii nõrk , sest 20 inmest olid juba pesemas ära jõudnud käia ja kuna vett ei olnud siis ta pidi ootama veel pooltundi et pesema saada.

Kui Jenn lõpuks pesema sai oli ta hirmus õnnelik, aga õnne ei jätkunud kauaks. Kui ta pesemast ära tuli libastus ta libedal põrandal ja kukkus põlve lõhki.

AAH ! Oli seda veel vaja ? Ma ei saa ju nüüd seelikut kanda, kõik näevad mu nõmedat katkist põlve !

Noh tegelikult hindas Jennifer oma põlve natuke üle , seal ei olnud midagi hullemat kui marraskil nahk .
,
Pärast sai ta teistelt jälle möliseda et ta oli niikaua pesemas olnud ja kõik sooja vee ära raisanud ja teised pidid jälle pool tundi ootama.

Pärast seda kui kõik olid ennast ära pesnud, hakkasid rahvastepalli võistlused, tehti 4

võistkonda ja kõik pidid omavahel läbi mängima.

Me poistega olime juba rahvastepalli väljakul ja Martin küsis mult midagi.

Martin: ,,Kuule kuidas su õele külge lüüa ?''

Ma vaatasin Martinile veidra pilguga otsa ja küsisin : ,,Kummale?''

Martin: ,,Jenniferile, mis sest et ta vingub , ta on ikkagi väga äge piff ju .''

Kui Jennil hea tuju on ja ta ei vingu on ta tõsiselt äge kuju, nii et ürita eks? Pakkusin ma Martinile.

,,Aga Kuidas?'' Tekkis Martinil küsimus.

Usu mind ta on sul juba peos. Ütlesin ma ja naeratasin .

Martin: ,,Ma pole ju midagi üritanudgi.''

Silver:,, Et teda saada ei pea sa midagi üritama, kui sa talle meeldid siis ta hakkab ise sulle kaissu pugema, Vaata ise mis õhtul toimuma hakkab.''

Päev möödus kiiresti ning oligi käes õhtu , Poistel ja tüdrukutel oli kokkuleppe et nad tulevad õhtul tuppa ja mängivad pudelit , Kõik olid nõus , Kui saabus öörahu siis me poistega läksime tüdrukute tuppa ja hakkasime pudelit mängima , Kõikideel oli hea tuju, kuid Jenn ainult vingus. Järgmisena jäi pudel seisma Jennil ja talt küsiti kes talle meeldib. Jenn ei teadnud mida vastata, sest talle meeldis ju siiski Martin. Lõpuks võttis Jenn ennast kokku ja ütles vaikselt Martin . Kõik hüüdisid üüü ja Jenn vaatas punastades Martinile otsa, ka tema punastas. Silver tegi Martinile silma ja sosistas: Mis ma ütlesin sulle !

Jenn vaatas neid mõlemaid veidra näoga .

Mängiti edasi ja koguaeg kui Jenn Martinile otsa vaatas ja nende pilgud kohtusid keeras Jenn pilgu maha.

Ja siis juhtus nii, pudel peatus Martinil ja Martinil kästi Jenni suudelda. Martin vaatas Jenni , Jenn talle otsa ei vaadanud aga nad pidid seda tegema.

,,No Kammoon, te ju meeldite üksteisele, tehke see kähku ära ja saab asjaga edasi minna.'' Ütles Jonn.

Jenn sai just praegu teada, et ta meeldib Martinile samapalju kui talle Martin ja nad tegid asja ära.

Pärast seda oli Jenn õnnega koos, ja varsti ei viitsinud enam keegi mängida ja otsustati et poisid jäävad tüdrukute tuppa magama. Martin puges muidugi Jenni voodisse ja teised poisid pidid kuidagi kuskile ennast magama sättima. Muidugi simone kõrvale ei tahtnud keegi minna ja lõpuks jäi nii et tüdrukud magasid ilma patjadeta ja poisid magasid põrandal plikade patjatega.

Läks mööda pool tundi, keegi ei olnud magama jäänud peale Simone ja just selle pärast ei saanud keegi magada, sest ta norskas. Läks veel pooltundi mööda ja ikka keegi ei maganud, ja siis hakati niisama laagrist rääkima.

Lõpuks ei saanud enam rääkida ka sosinal sest nende hääl ei olnud Simone norskamisest üle kosta ja ma otsustasin võtta oma padja ja peksin siis Simone ülesse. Simone sai minu peale vihaseks ja karjus : Silveeeer !! täiest kõrist. Nii et nüüd jooksid plikade tuppa kasvatajad kohale ja meid aeti öörahu rikkumise eest õue jooksma. Me pidime jooksma 5 ringi täiesti pimedas ümber maja.


Ja tavaliselt oleks Jenn kohe virisema hakanud, kuid ta ei virisenud ja ta oli üldse kuidagi väga heas tujus ja nad jooksid Martiniga käest kinni.

Pimeduses nägi Simone kuidas keegi metsa poolt lähenes, ta jäi seisma ja see asi tuli aina lähemale ja lähemale. Teised olid juba ammu tuppa läinud ja varsti märkas Jenn et Simone on kadunud. Jenn ei hoolinud Simonest küll üldse , kuid praegu oli hetk kui ta lihtsalt pidi midagi tegema. Lõpuks kui simone polnud ikka välja ilmunud läks Jenn kasvatajate juurde ja kasvatajad ajasid terve laagri üles ja kõik läksid Simonet otsima kuid teda polnud kusagil...
Tagasi üles Go down
Meoww
Tasane
Meoww


Female Postituste arv : 4
Age : 30

pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH!   pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Icon_minitime7/10/2008, 20:33

täiysa hea , ainult et need jutumärgid ikkagi on paigast ära . Wink
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 28

pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH!   pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Icon_minitime7/10/2008, 21:08

Milleks oli vaja kahte teemat? Sul juba on üks teema. Lisanud sinna.
"Reply" nuppu vajutades.
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH!   pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Icon_minitime8/10/2008, 18:42

täitsa huvitav, aga kipub seikluseks kätte ära minema
Tagasi üles Go down
Sponsored content





pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH!   pole - Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõik see võib uuesti alata kui me seda ei peata ! 2 osa . PALUN, KUI VAATAD SIIS KIRJUTA VÄIKE KOMMENTAAR KA!POLE JU PALJU! AITÄH!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: