MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Painajad: Öö lõksus

Go down 
5 posters
AutorTeade
Eccato
Teise astme kurjuse abiline



Male Postituste arv : 8
Age : 25

Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime11/3/2012, 16:30

Öö lõksus on raamat, mis räägib painajatest, kurjadest olenditest, kes tapavad inimesi. Inimesi, kelle hirm ületab mõistuse ning kes ümbritsevad end pimedusega. (palun tõmmata selle lugemise jaoks see font: http://www.dafont.com/face-your-fears.font, kuna see font ei tööta siin foorumis, pean ma seda üles panema tõmmatavate failidena)

Spoiler:
(kaane taust on loodud kasutaja Neverland~ poolt, suur aitäh talle)

1. PTK - Saatus
2. PTK - Painajad
3. PTK - Carl

Jutus võivad esineda ka väikesed apsakad, mille ma kindlasti parandan ära raamatu täisversiooni tulekuks. Ma olen küll üle vaadanud, aga ma pean kirjutama nii täisversiooni kui ka üksikuid peatükke, seega, kui ma parandan ühes vead ära, võivad need teise alles jääda. Neverland~ on ühe teise foorumi kasutaja.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime11/3/2012, 16:36

Selle fondi kohta ütleb ta, et page not found.

Aga tõmbasin failid alla ja loen mõne aja pärast üle, kuid ma ei usu, et kõik endale lausa faile arvutisse tõmmata tahavad. Oleks vahva, kui sa teeksid copy-paste'i siia foorumisse. :) Endale jäävad need failid ju ikka niimoodi... ja font ei lugu, nii et ma loodan, et see pole suur kaotus. :)
Tagasi üles Go down
Eccato
Teise astme kurjuse abiline



Male Postituste arv : 8
Age : 25

Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime11/3/2012, 16:41

Okey... Mingil ajal teen siis ära.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime11/3/2012, 17:10

Eee, raamat? Kust otsast see sul raamat juba on? Pigem on see alles jutt. Ja 'raamatu täiseversiooni tulekuks'? Kas sul nagu reaalselt ilmub raamat või mis...? Sest kui ilmuks, siis ma mõistaks seda raamatujuttu ja seda esikaane demonstreerimist.

Lugesin läbi. Suht tüütu oli neid faile alla laadida. Oleks võinud kasvõi üheks failiks kokku panna vms. Ja see, millises fondis ma seda loen, pole tähtis. Loeb see, mida ma loen.

Igatahes ma ei oska hetkel küll midagi öelda. Mõned laused oleks võinud pisut pikemad olla, osad veelgi pikemad, mõned kohad tekstis olid pisut sellised... veidrad. Ma ei oska seletada.

Ning pidevalt, kui ma lugesin, oli meeles üks raamat, mida ma suvel lugesin. Simon Holt'i (oli vist) raamat 'Neeljad'. Seal oli ka mingi hirmude teema jne. Omaette teema veel selle väikevennaga jne.

Ja mind jubedalt huvitab hetkel kui vana sa oled.
Tagasi üles Go down
Eccato
Teise astme kurjuse abiline



Male Postituste arv : 8
Age : 25

Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime11/3/2012, 18:40

1. Praegu on see veel jutt. Ja paberil see arvatavasti ei ilmugi. Kui just mingi ime ei juhtu... Igatahes, on olemas selline lehekülg nimega wattpad. Seal postitatakse raamatuid. Tegelikult on need nagu... jutud, aga neid nimetatakse raamatuteks.

2. Ma üritan millalgi kopeerida, aga praegu ma tõesti ei saa.

3. Tõesti, ma olen täiesti halb kirjutaja. Ja ma olen isegi märganud, et ma kirjutan mõned kohad veidralt. Ning siis üritan ma neid parandada.

4. Ma olen ka seda lugenud ning saanud sealt inspiratsooni. Alguses võib tunduda ahvimisena, aga hiljem muutub see asi totaalselt.

5. Olen kolmteist ning olen absoluutselt algaja kirjutaja.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime11/3/2012, 18:58

Kuid wattpadis siiski EI ole raamatud. Raamatud on need mis on paberil, ilusti kaante vahel.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime11/3/2012, 19:36

Algul, enne lugemist, tahtsin öelda, et alles kirjutamist alustades pole vist midagi halba, kui kusagilt veidi inspiratsiooni ammutad. Aga see lugu on tõesti "Neeljatega" väga sarnane. Mind veenis lause " Keha nagu oleks siin, Rebecca kõrval, kuid hing viibib hoopis kusagil mujal, isiklikus maailmas." Oleksid võinud selle siis fanfiction'i alla paigutada või nii.

Kirjavigu oli väga väga palju, mis segas veidi lugemist. Aga üldiselt oli hästi vähe kirjeldusi ja tegevus lihtsalt ujus ühe sündmuse juurest teise juurde, jätmata mingeid emotsioone või muljeid. Kõik toimus liiga kiiresti. Ja Rebecca oli kuidagi liiga tuim kogu selle loo jaoks, lihtsalt "Ah, okei, lähme siis sinna." "Oih, kus Carl kadus?" "Tere, tundmatu naine. Jäta Carl rahule." jne. Ma ei taha sind kuidagi solvata, lihtsalt üritan selgeks teha, kuidas sa võiksid juttu paremaks teha :)

Aga loodan, et sa kirjutad edasi, sest nagu sa ütlesid, peaks tulema midagi, mis teeks sinu loo "Neeljatest" teistsuguseks, nii et jään ootama Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Painajad: Öö lõksus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Painajad: Öö lõksus   Painajad: Öö lõksus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Painajad: Öö lõksus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Ulme (vanemad)-
Hüppa: