MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 21:04

Audrey kirjutas:
Siis saab vist sellest ka kirjutada, kuidas ma peale kiituseid oma kirjutamisoskuse kohta kirjandustundides proovisin hästi halb olla, et mitte keegi ei saaks mu kirjutamisest aimu Very Happy
Iial ei lähe meelest ema märkus mu õpinguraamatut sirvides: "Kirjandus rahuldav? Mida? Kuidas see nii palju langes?'' vms.


Just täpselt!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 21:13

Very Happy
Ok, selge Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 21:16

Keegi kes mainis vigade parandamiston igaljuhul teretulnud minu vigu parandama. Jutu kokkuvõttes ja horoskoobis. Ausalt ka.., sest ega vist siin foorumis teavad kõik ki nõrks see teema minujaoks on. Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 21:20

Mis ei ole muidugi vabandus. Very Happy

Ei noh, kui mulle nüüd midagi kontrollida-parandada saadetaks... Razz
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 21:31

Egas ma siis ei vabandanudki. Lihtsalt mainisin, et ma oskan sellel alal hästi feilida. Voh! Very Happy Aga vaatab, hetkel ootan Sille ära, et temale see kupatus esialgu saata Wink
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 21:47

Ma pakun, et Takuya on vist selles foorumis kõige grammatikateadlikum inimene. Kas ta ei saanud üleriigilisel eesti keele etteütlusel esikohta? Very Happy Pm, kui ta pakub ennast kontrollima... I'd use her.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 21:51

Pingu kirjutas:
Heiheihei, sa oled siin alla kuu aja olnud ja juba nii enesekindlalt norid tüli teemadel mida sa ilmselgelt veel täielikult ei mõista? Samad sõnad sulle mis teistele. MSNi.

Ma lihtsalt mainin, et sa mölised liiga palju. Admin peaks olema rõõmsameelsem, mitte oma torisemisega potentsiaalseid liitujaid ja idee-esitajaid eemale peletama.
Pingu pole kuri? Valdav osa sinu kommentaaridest on vigiseva/ründava tooniga.

Ajakirjast siis niipalju, et millal seda valmis kujul orienteeruvalt näha saaks? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 22:09

Mm, Pingu, jah, ma sain üleriigilisel e-etteütlusel üldarvestuses esikoha, nagu eespool öeldud... mis ei tee minust kohe kindlasti mitte kõige paremate teadmistega inimest. Kõik, ma kordan, kõik erandid, mis olid lubatud, olid mu tekstis olemas. XD
Aga ma tänan selle komplimendi eest. :3

Ja ma pakkusin end kontrollima. :)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 22:23

Ota, mis su aeg oligi? Sa said vist enne lõppu juba valmis? Kui ma kuulsin sellest, ajasin kõik suled puhevile "I know that smart bitch" Very Happy


Oih, see pole väga kuukiri enam.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 22:26

Jah, ma saatsin oma teksti ära enne, kui raadios teksti lugemine lõpetati. Seda rõhutati igal pool, kus sellest mingi nupuke kirja sai.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 22:28

Teen ettepaneku rääkida kuukirjast seni, kuni me otsustanud pole, kui tihti see ilmub, kui meie lehest näiteks Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 22:34

Uudiskiri. What a Face
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 22:55

Kah idee Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 23:12

Uudiskiri on hea mõte!

Pingu: Ma ei pidanud oma lausega silmas seda, et ma ei taha seda kontrollimiseks Takuya Kenzo'le saata vaid pidasin silmas eda, et ma soovin kõigepealt see Sillele saata, et tema pilgu peale viskaks kas üldse see mille ma valmis tegin sobib ja kui see tehtud siis sealt edasi ma palun tal see Takuya Kenzo'le saata kui tema enda abi nii lahkelt pakub. Ma lihtsalt põen esialgu seda, et ma olen vb asjale valesti pihta saanud ja siis nagu ka ju mõtetu lasta kellelgi selle parandamise peale aega raisata.

Jummel jeebus, milline loba, aga ma loodan, et saite aru! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 23:15

Naughty, dear!!!!


Takuya's just fine. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 23:42

Birgit - sa oled mulle neid asju tükati näidanud, need on okeid. :)

Ma teen homse päeva jooksul kuukirja sisulise poole valmis ja saadan siis homme õhtul Takuyale. (Lisan su MSNi, palun lisa mind ka. Mul peaks profiilil MSN olemas olema.) Sul publisher on?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 23:47

Selge boss! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 23:50

Ma ei saa nüüd aru, kellele ja mis osa täpselt suunatud on. Nasicc, sul pole profiilil MSNi.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 23:52

Tuleb panna järelikult. Very Happy
Sulle oli mõeldud osa:


Ma teen homse päeva jooksul kuukirja sisulise poole valmis ja saadan siis homme õhtul Takuyale. (Lisan su MSNi, palun lisa mind ka. Mul peaks profiilil MSN olemas olema.) Sul publisher on?


Ja msn: nts.02@hotmail.com
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/6/2012, 23:57

Alles gut! Homme õhtul kui õhtul? Alates 21.40 on mu arvuti võimatu koll, sest ma kavatsen jälle kahelt kanalilt kahte jalgpallimängu korraga vaadata, mis tähendab, et kõik crashib. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime18/6/2012, 00:13

Enne seda järelikult. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime18/6/2012, 01:20

eiei, Naughty ma ei mõelnud üldse pahaga kui sa seda arvasid :d ja sain küll aru jah. Sisuline kontroll ja keeleline kontroll. Selge Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 08:11

Hakkasin kättesaadud osi kontrollima.
Kuna mulle meeldib kohutavalt, et kui ma kellegi tekste parandan, õpivad nad ka ise oma vigadest, nii et ma samu vigu enam parandama ei pea, siis teen jooksvalt töö käigus väikese spikri, kuhu korjan kordumakippuvad vead (või lihtsalt vead, mis esinevad). Be warned. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/7/2012, 14:58

See tuleb siis see nädal? Lihtsalt uudishimust küsin Very Happy
Tahaks juba näha xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime17/7/2012, 15:35

See tuleb täna.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 16 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Meie juttude kogumik VOL 2
» Meie Juttude kogumik!
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: