MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Never free

Go down 
5 posters
AutorTeade
Birgit95
Tasane
Birgit95


Female Postituste arv : 2
Age : 28
Asukoht : Tallinn

Never free Empty
PostitaminePealkiri: Never free   Never free Icon_minitime13/4/2012, 23:51

Sissejuhatus .

Minu lugu räägib noorest tüdrukust kellel on kaks isiksust, kes võtavad üksteise üle võimust. Pärast vahetust ei mäleta tüdruk peaaegu midagi , mis vahepeal juhtunud oli. See toob kaasa hulgaliselt katastroofe ja probleeme tema elus.

Tegelased : ( neid tekib jutu käigus juurde)

Emily - peategelane, 16 aastane heasüdamlik tüdruk, kes tahab ülekõige elada normaalset ja rahulikku elu.

Delilah - Emily teine identiteet, kes pole sugugi nii hea südamega ja sõbralike soovidega. Kuna tal ei ole päris oma keha , tahab ta ka Emily elu raskeks teha. ( võib esineda hüüdnimega Del )

Zachary - Emily kauaaegne silmarõõm. Populaarne poiss, kellel on oma bänd . ( hüüdnimi : Zac)

John - Emily isa.

Joseph - Emily aasta vanem vend, kes üritab oma elu tagasi õigele rajale suunata.

Mariah - Emily parim sõbranna, ainuke kes teadis Delilah´st .





Ei, see pole võimalik. Sa ei saa tagasi olla. Lahku. Ma ei taha sind siia, ma ei taha sind tunda. Jäta mind rahule.

Kuid ometi oli see tõsi, Delilah oli tagasi ning ei kavatsenud nii pea lahkuda.

" Igatsesid mind kullake? " oli viimane lause , mida Emily kuulis, pärast seda kadus tal kontroll oma mõtete ja tegude üle.


Delilah asus tegutsema, ta oli juba mitu kuud jälginud Emily elu ning asus seda nüüd pea peale pöörama.

Oli hommik ning Del pani riidesse, ta valis endale selga kõige paljastavamad riided mis Emily kapis olid. Lasi oma pikad kuldpruunid kergelt laines kiharad poolpaljale seljale langeda, pani jalga kõrged mustad rihmikud, peale musta nahktagi ning asus teele. Koolis sai ta õppejõududelt selle eest pahandada, kuid Delilah vaid naeris selle peale.

Ta märkas vahetunnis Zac´i , poiss oli oma kapi juures ümbritsetud oma sõpradest. Delilah liikus tema poole , ta jõudis poisteni ja jäi seisma. Poisid hakkasid vilistama ja Zachary muigas hetkeks. " Hey Zac , ma kuulsin , et teil on täna jälle bändiproov sinu pool? " - "On , täpselt nagu iga esmaspäev" , vastas Zachary. "Mis sa arvaksid sellest , kui ma tuleks ka vaatama? " , meelitas Del. Poisid läksid kõik elevile ning nuiasid Zac´i , et ta laseks tal tulla. " Minugi poolest tule, kui soovid " , naeratas ja lahkus.


Pärast kooli nägi Delilah Mariah´t ning kuna Mariah oli Emily parim sõbranna , sai ta kohe aru , et see on Delilah. " EI! Kao välja sealt, jäta ta elu rahule, mis sul viga on!?" , karjus ta meeleheitlikult. Delilah ei lasknud ennast kõigutada ning vastas külma närviga: " Kes sa oled, et mind selleks sunnid? Niikaua , kui mul on kontroll selle keha üle , teen ma mis iganes soovin ning sinusugune tedretähniline Pipike ei tule mulle ütlema , mida ma tegema pean. Lase jalga. " , ning kõndis ülbelt puusi hööritades Zachary poole.

Mariah jäi nõutult seisma. Tal tikkusid pisarad silma , ta parim sõber oli jälle selle jubeda hinge küüsis ning tema ei saanud teda kuidagi aidata. Mariah oli üsna kõhna , punakate juustega tüdruk, tal oli palju tedretähne ning pisike nöbinina. Ta oli väga armas ja omamoodi imeilus tüdruk , kuid ta ise seda ei teadnud. Tänu sellele läksid talle Del´i õelad sõnad hinge, kuid ta ei pööranud neile tähelepanu, sest Emily oli hetkel tähtsam.

Ta jälitas Delilah´i Zaci majani. Rohkem ei saanud ta midagi teha ning ta läks kurvalt koju.

Zaci juures mängisid poisid pille ning Delilah laulis nende lugusid. Tal oli väga ilus hääl , aga Emily oli liiga häbelik , et seda kunagi välja näidata. Pärast proovi tuli Zac Del´i juurde ja ütles : " Sa laulad väga hästi, ma ei teadnudki seda enne. Ma tahtsin sulle midagi öelda . Sa vist meeldid mulle Emily, su stiil ja suhtumine, ma ei suuda uskuda , et sind ennem tähele pole pannud.", poiss naeratas ja punastas. Delilah tundis võidurõõmu, ta oli saavutanud selle mille pidi. " Sa oled mulle tegelikult alati meeldinud Zac , ma lihtsalt ei olnud selles päris kindel " Ning ülejäänud õhtu veetsid nad kahekesi diivanil filme vaadates.


Järgmisel hommikul ärkas Emily üles, ta oli suures segaduses. Ta ronis oma voodisse istuli ja püüdis meenutada eilset . Ta mäletas ainult seda , et Delilah oli tagasi. Emily otsustas helistada Mariah´le lootes , et tema teab midagi. Ta võttis oma telefoni ning jäi seda kivistunult vaatama. Telefonis oli sõnum :



Hei Emily, mul oli sinuga täna väga tore . Sa oled imeline tüdruk ja ma loodan , et sul oli ka tore. Kas sa tuleksid minuga täna kinno ? Ma tuleksin sulle kell kuus järgi. Zac. (L)


Emily pillas telefoni voodisse ja jäi tardunult aknast välja taevasse vahtima. Ta ei teadnud , kas nutta või naerda. Zachary´le meeldis Delilah, mitte tema. Kuid ometi tahtis ta ikka poisiga kinno minna, lihtsalt selleks, et tema lähedal olla. Ta helistas Mariah´le ja kutsus ta enda juurde, et koos arutada. Ta ei suutnud enam üksi Delilah´le vastu seista, ta oli sellest kõigest nii väsinud.







Tuli hetkel natuke lühike , kui lugejaid on ja edasi kirjutan, siis püüan pikemaid teha. (:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Never free Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never free   Never free Icon_minitime14/4/2012, 00:23

Maeitea, kuidagi lihtsakoeline...

Ja see tegelaste tutvustamine alguses... Palju mõnusam oleks kui need faktid tuleks välja jutu sees.

Muidu iseenesest on jutu idee päris... omapärane. Seega jätka, nii õpid kõige paremini.
Tagasi üles Go down
Birgit95
Tasane
Birgit95


Female Postituste arv : 2
Age : 28
Asukoht : Tallinn

Never free Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never free   Never free Icon_minitime14/4/2012, 00:32

See on mu esimene järjejutt nii et see on jah päris jube vist . Aga ma proovin areneda kindlasti , tänan ausa arvamuse eest . :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Never free Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never free   Never free Icon_minitime14/4/2012, 00:37

Nojah, jutu idee ise on päris huvitav, aga tuuni lauseid, kõnet ja nii edasi. Võiksid pisut rohkem kirjeldusi ka lisada ja rohkem pikki lauseid teha, mis üldpilti parandaks. Ega see asi nii hull nüüd ka pole :)
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

Never free Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never free   Never free Icon_minitime14/4/2012, 08:33

Jee, Birgitikene, jõudsidki valmis Very Happy ei läinud ju kaua aega Very Happy

Lahe, mulle meeldis, kuidagi eriline teistest juttudest. Uut!
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Never free Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never free   Never free Icon_minitime14/4/2012, 11:24

Ma ei teagi nüüd, mida öelda, meeldis küll, aga midagi häiris. Võibolla see, et sa oled meile puust ja punaseks ette kirjutanud, kes seal on jne... ootan järgmist osa, äkki siis oskan sulle juba täpsemalt öelda, mis mind häiris.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Never free Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never free   Never free Icon_minitime14/4/2012, 13:16

Taolisi ideid isiksuse lõhustumisega olen kohanud küll, aga päris selliseid nagu siin mitte, mis on plusspunkt. Veidi kiirustasid sündmustega tõesti, oleks võinud teha mingi pisut pikema tutvustuse (nagu Audrey ütles, et jutu sees oleks välja tulnud, kes on kes ja kõik oleksid võinud ise aru saada, mis toimub).
Aga üldiselt mulle isegi suhteliselt meeldis. Ainult sellest ei saanud aru, kuidas Delilah nii järsku Emily kehast lampi ära läks? Very Happy Võib-olla selgub jutu käigus, aga ma siin ns mõtisklen omaette Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Never free Empty
PostitaminePealkiri: Re: Never free   Never free Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Never free
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» FREE Bag of SKITTLES!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: