MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Röövitud

Go down 
+4
getu
AliceInWonderland XD
Audrey
Wissel
8 posters
AutorTeade
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Röövitud   Röövitud Icon_minitime16/7/2012, 14:32

Ma proovisin siis uuesti. Ja ma mainin veel, et ma olen algaja. Wink .


RÖÖVITUD



Kristiina läks garderoobi, mööda nägu laskusid alla pisarad, ta tõmbas jope selga, võttis oma helesiniste triipudega koti ja läks. Ta püüdis koolist nii kiiresti minema saada, kui võimalik, kuid ei, keegi pidi talle järgi tulema.
"Kristiina oota!" hõikas keegi tema taga, kuid tal polnud aega vaadata kes see oli. Mõne aja pärast tundis ta juba kuidas keegi tema käest kinni haaras ning teda pidurdas. Ta pööras näo tulija poole.
"Palun kuula mind ära, mina pole seda sinna postitanud" ütles Kristiina parim sõbranna Johanna.
"Ei ole ? Miks see siis sinu kasutaja alt on? Ära ütle, et keegi teine sai su parooli teada, seda ma ei usu iialgi" vastas Kristiina vihastades ent tagasihoidlikult.
Ta tõmbas oma käe ära ja kiirendas sammu. Kooli akendesse vaadates võis näha naervaid õpilasi, mis pani Kristiina veel rohkem nutma. Tema vihatuim vaenlane Lindsey, blondi peaga, alati stiilselt riietatult, tegi akna lahti ning hõikas Kristiinale: " Ära muretse, kõik on näinud juba seda, sa ei pea koju neid kustutama minema " ning kõik paiskusid laginal naerma.Kristiina kuulis seda, kuid ta ei kavatsenudki vastata. Koju jõudes jooksis ta oma tuppa, lõi ukse pauguga kinni, laskus voodisse ning nuttis. Ta ei suutnud uskuda, et tema ainus ja ühtlasi ka parim sõbranna talle nii võis teha, kirjutada selliseid asju temast, mida pole iialgi olemas. Kristiina tõmbas läpaka sülle,avas selle ning logis end twitteri. Sealne postitus: KRISTIINA PELETAS OMA KOLEDA NÄOGA ISA ÄRA, SELLEPÄRAST TAL ISA POLEGI, pani Kristiina uuesti nutma, pisarad vajusid mööda tema siledat näonahka alla, kuni ta need pühkis. Tema isa lahkus, sest nad ei sobinud enam emaga, vot sellepärast elavad nad emaga kahekesi. Postitusi oli palju, ja nüüd ei postitanud enam Johanna, vaid ka teised tema koolist. Ta oli tüdinenud sellest, et kõik teda vihkasid, pealegi miks? Mis ta teinud oli selleks, et teda vihataks. Midagi. Lihtsalt tal pole nii vingeid riideid nagu teistel. Ta viskas end voodisse pikali ning vajus unne.
Kristiinat äratas raputamine. Ta ei suutnud silmi veel lahti teha ja vaadata kes teda raputas, sest valgus paistis talle silma, lambi valgus. "Kristiina, kallike, mis juhtus, miks sa koolist ära tulid?" mömises kellegi kahe ent selge hääl. Kui ta lõpuks silmad suutis avada nägi ta enda ees ema, kes oli kuidagi liiga pidulikult riides. Ta tõusis istukile ning kui ta lõpuks aru sai mida ema talt küsinud oli vastas ta : " Mul hakkas lihtsalt halb, midagi hullu ei ole ."
"Selleks ongi koolis ju arstid." vastas ema teise tuppa minnes. Kontsaklõbin äratas Kristiinas erevust, kuhu küll ema läheb. " Ema, kuhu sa nii hilja lähed? Ja nii pidulikult riides?"
"Töökaaslasel on täna sünnipäev" vastas ema muiates. Ema kallistas Kristiinat ja suudles teda laubale. " Ära siis lollusi tee." mainis ema. " Ma olen 15 aastane, mitte väike laps " tuletas Kristiina emale meelde. Ja juba oligi ema sellest suurest helepruunist ukses välja astunud. Kristiina suundus, aga kööki, et endale midagi hamba alla leida. Ta tegi endale paar võisaia ning ajalehte sirvides nägi ta pealkirja " Pärnus on röövitud kolm 15-aastast tütarlast." See uudis pani teda mõtlema, sest temagi elab Pärnus. Artikli all olid ka nimed ja täpsed kuupäevad millal on tüdrukud röövitud. Tal jäi suu lahti kui nägi Johanna Meineri nime. Ta ei uskunud seda. Paar tundi tagasi nägi ta teda alles koolis ja juba kirjutatakse ajalehes, et ta on kadunud. Kristiina jooksis ruttu oma tuppa, võttis läpaka. " Sina oled selles süüdi, et Johanna rööviti " seisis Kristiina seinal. Ja nii postitasid paljud, sest Johanna oli koolist ära jooksnud ning keegi ei teadnud kuhu ta läks.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime16/7/2012, 17:04

No pisut parem kui see eelmine asi. Märgatavalt parem, nii et tubli.

Küll aga oli sul siin vigasid ka. Kõiki ma välja tuua ei jõua aga näiteks otsekõne ja siis sellele järgnev lause:

nt. ''Selleks ongi koolis ju arstid.'' vastas ema teise tuppa minnes.

Võiks/peaks olema nii: ''Selleks ongi koolis arstid (ju)," lausus/ütles ema teise tuppa minnes. Vastas sobib pigem siis, kui teine tegelane on KÜSINUD midagi.

Siis võiksid rohkem uuelt realt alustada. Jube raske on nii lugeda, kui kõik on kuhjas koos. Just otsekõne suhtes. Kõik läheb segi.

Et jahm, pööra rohkem tähelepanu grammatikale. Muus osas arened nagunii, kui kirjutamisega edasi tegeled ja enda kallad tööd viitsid ja tahad teha :)
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 12:52

RÖÖVITUD 2

Kristiina mõtteruumi ei mahtunud enam peale Johanna röövimise midagi. Twitteri postituste järgi võis arvata, et Kristiina on süüdi. See ummistas süüdistuste järgi, millele Kristiina vastama ei hakanudki.
Ta võttis oma valge telefoni, otsis välja Johanna numbri ja helistas. Telefoni võeti vastu, kuid vaikus. Täielik vaikus. Isegi inimese hingamist polnud kuulda.
" Hallo, kas keegi kuuleb? " küsis Kristiina. Kuid sellele ei vastatud.
"Keegi pidi seal olema, kui telefon vastu võeti, ega telefon ise rohelisele nupule ei vajuta" mõtiskles Kristiina. Ta lõpetas kõne, sest keegi koputas uksele, Kristiina avas selle.
" Tsau , sina mind ei tea aga mina sind tean. Ma olen Karl, ja ma tean, et sa saad Johannaga läbi. Ta rööviti." lausus see tundmatu poiss. Ta oli umbes 17-aastane, tumeda peaga ja siniste silmadega.
" Ma tean, et ta rööviti. Kristiina olen " ütles Kristiina.
" Tean , et see tundub imelik , aga tohib sisse tulla? Ma pean sulle midagi rääkima."
" Jaja, muidugi."
Karl astus uksest sisse, jättis oma mustavärvi jalanõud koridori ja liikus edasi diivani poole.
" Noh, mis sa tahtsid rääkida ? " küsis Kristiina.
" Ma olin sel hetkel Johannaga kui ta rööviti " lausus Karl ja ta pilk vajus põrandasse.
" Olid? Aga miks levivad Twitteris jutud, et keegi ei tea kuhu ta koolist läks?" küsis Kristiina väga imestunult.
" Sest ma pole kellegile seda rääkinud."
" Räägi täpsemalt mis juhtus. "
" Kui ma sain teada, et ta tuli koolist ära, saime me kokku. Me rääkisime niisama elust ja koolist, kui meie kõrvale tuli mingi musta värvi bussi moodi auto. Tagaukse lükkas lahti mingi pikemate juustega turske mees, ta hoiatas, et kui Johanna kohe sisse ei tule laseb ta kellegi maha. Ähvardas veel revolvriga. Me kartsime ja Johanna läks autosse."
" Edasi? Mis sa tegid siis ? " küsis seepeale Kristiina.
" Ma kõndisin rahulikult edasi, nagu poleks midagi juhtunud " lausus Karl.
" Nohh, ja miks sa minuga rääkima tulid, politseisse pead minema."
"Ei, sinna ma ei lähe, ja ma palungi sinult, et sa ka kellegile midagi ei räägiks. Ma tean, et Johanna on kusagil Pärnus. Tulin siia selleks, et ma hakkan teda otsima, tahad äkki aidata? Sa tead Kristiinat paremini " küsis poiss.
" Kuule, ma ei tea."
Karl jäi teda küsivalt vaatama ning ei lõpetanud vaatamist enne kui tüdruk vastas.
" Okei, ma aitan."
Karl tänas ja nad helistasid veel Johanna numbrile. Kuskilt kaugelt oli kuulda, et keegi räägib, seal kajas, see pidi olema mingi vana mahajäetud maja. Kui nad Johanna kisamist kuulsid hakkas Kristiina telefonisse karjuma : " Johanna! Oled see.." ja keegi lõpetas kõne.
Nad ei teadnud mida teha, kuhugi otsima polnud ka mõtet minna, kui nii või naa ei tea kus ta olla võib. Karl lahkus ning Kristiina läks magama. Ta ei saanud magada. Tema mõtted, kõik olid Johannale pühendatud. Telefon helises.
"Ja " ütles Kristiina küsivalt.
"Tsau. Johanna numbrilt helistati tagasi ja ma sain telefoni ruttu arvutiga ühendada, ma tean kus nad on " lausus Karl hingeldades.
" Issand, kas see asub kaugel?" küsis Kristiina.
" No natukene ikka, ma tulen sinu juurde, võtan su peale."
" Tal on auto?" mõtles Kristiina endamisi.
Juba kuulis Kristiina maja eest auto häält. Ta pani ukse lukku ning tormas nagu tuul trepist alla.
" Tsau, kuule, aga sul taskulampe on? Pime on ju " küsis Kristiina.
Samal ajal võttis Karl tagaistmelt kaks taskulampi ja andis need Kristiina kätte.
"Ahah, olemas " lausus Kristiina.

Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 12:55

Alguses juhtus kõik kiiresti. Nagu wow, äkki kõnnib mingi võõras poiss sisse ja teatab pommuudise. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 12:56

Alice- See oligi nii mõeldud . Wink .
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 18:40

Alice, seda ka veel, et ta ei kõndinud niisama sisse, ta ikka küsis ka enne ju Wink .. Ma lihtsalt mainin seda. :)
Tagasi üles Go down
getu
Teise astme kurjuse abiline
getu


Female Postituste arv : 5

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 18:55

Väga huvitav,sobilik lugeda noortele tüdrukutele =) Põnevust tekitav,jään ootama uut osa :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 19:04

Peale esimest jutumärki ei peaks tühikut olema.
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 19:25

Audrey- Aitähh, muudan oma 3. osas ka siis ära Wink
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 22:45

Ootan kriitikat :) Aitähh.


RÖÖVITUD 3



Maja juurde jõudsid noored kiiresti, kuid sisse minemine võttis aega. Maja ümber polnud mitte ühtegi sõidukit. Väljaspoolt oli ehitis jube, kõhe ja tekitas igati hirmutunde. See polnud see mida noored olid oodanud.
Taskulambid käes liikusid teismelised maja poole. Iga väikenegi liigutus ja hääl ehmatas noori nii väga, et mõttesse kellegi päästmine ei tulnud. Kuid siiski liikusid nad edasi ning juba mõne aja pärast olid nad majas sees,täiesti üksi, vanemateta.
Maja oli seest veel kõhedam ja jubedam kui väljastpoolt, igal pool olid puurid ja laest rippusid alla konksud ning maas võis näha luid, pealuid.
Maja läbi vaatamine võttis mõttetult aega ja tulemusi polnud.
"Kristiina, tule ruttu siia! " hõikas Karl maja teisest otsast. Kristiina liikus oma valgusrikka taskulambiga Karli poole.
"Vaata, kas see võib olla Johanna juukseklamber? " küsis Karl Kristiinalt.
"Jah, on küll. See tähendab, et nad on siin olnud " vastas Kristiina natukene rõõmsamalt kui enne.
"Jah nad on siin olnud, kuid kus nad praegu on ei tea mina, ega ka kolmas hing taevas "
Kristiina rõõm oli kadunud ning seda sellises olukorras leida oli väga raske.
Karl pani Johanna klambri tasku ning võttis Kristiina käest kinni. See tuli Kristiinale ehmatusena, et tüdruku pea, mis oli alla suundunud liikus äkitselt Karli poole.
"Nii on turvalisem " vastas Karl selle pilgu peale. Selle vastusega jäi tüdruk nõusse.
Teismelised liikusid ukseava poole, kui kuulsid enda selja taga lähenevat häält.
"Hahhaaa. " See kõlas väga imelikult, selles hääles oli midagi väga eriskummalist, midagi, mis tundus Kristiinale tuttavana.
"Johanna! " hüüdis Kristiina äkitselt. Karl võpatas.
"Mis? Kus? " küsis hirmunud Karl.
"See oli...ma tean, mis see oli.." ei suutnud Kristiina midagi õelda.
"Mis see oli? " küsisi imestunult Karl
"Johanna, see oli kindlalt..tema hääl " vastas tüdruk.
Karl sai aru, et Kristiina on segaduses ning haaras talt ümbert kinni. Kristiina puiskas nutma.
"Rahu, kõik on korras " rahustas Karl.
Noored kõndisid autosse ning sõitsid kodu poole. Karl saatis Kristiina ukseni ning jättis siis hüvasti.
Hommik oli Kristiina jaoks masendav, kõik mis eile õhtul juhtus oli lihtsalt kohutav, ta tundis Karli ees suurt häbi, et ta niimoodi segadusse sattus ja, et nad seal niimoodi kallistasid ja käest kinni kõndisid. See oli muidugi kõik selleks, et Kristiina rahuneks ja, et ta ennast turvaliselt tunneks, kui siiski oli see Kristiina hinge peal.
Ema oli juba üleval ning Kristiinale midagi vaaritanud.
"Kristiina, ma pean seoses tööga kaheks nädalaks Hispaaniasse sõitma " lausus ema. See oli Kristiina jaoks üllatus ja võibolla oligi parem, kui ema röövimisest teada ei saaks.
"Aga palun, ma saan hakkama. Millal sa lähed siis? " oli Kristiina uudishimulik.
"Täna."
See tuli Kristiinale üllatusena.
"Täna? " jäi Kristiinal suu lahti.
"Jah, on siis midagi? "
"Ei ole. "
Sellega nende vestlus lõppes. Kristiina läks oma tuppa, mis oli täna kuidagi eriliselt hubane, päike paistis säravalt läbi ilusa ruudulise kardina, mis oli talle alati meeldinud ning väike lillõis oli päikse taustal kohe imeliselt ilus.Lummav.
Tüdruk läks twitterisse, et lugeda postitusi, kuid süüdistavaid postitusi enam polnud, nendest oli vaid mälestused, ei midagi muud. Kristiina jättis emaga hüvasti ning soovis talle turvalist ja lõbusat reisi. Telefon helises, see oli Karl.
"Jah? " ütles Kristiina.
"Em..oled puhanud? " küsis Karl esimese asjana, tema hääletoon oli kurb.
"Ja, muidugi. Miks kohe selline küsimus? " ei mõistnud Kristiina.
"Mul on kurvad uudised. "
"Kurvad? Kas Johanna on leitud? " päris Kristiina.
"Ei ole."
"Mis siis? "
"Johanna. "
Karl teeb rääkides pause, mis ajab Kristiina vihale.
"Räägi siis, mis temaga on " ärritub Kristiina.
"Ta võib surnud olla. Mulle saadeti eile sõnum, et kui me teda veel edasi otsime, juhtub temaga kui ka meiega midagi väga halba."
"Mida? Surnud? Eiei, need asjad mulle ei meeldi. Loomulikult me ei peata otsingud, eks? "
"Mmm " vastab sellepeale Karl.
"Mis mm, eks ? " ärritub Kristiina jälle.
"No ma ei tea, kas see oleks hea."
"Issand kui hale sa oled, sa oled 17.Aaah, ma lihtsalt ei või. Ise kutsusid veel mind appi. Mis inimene sa oled? Hale oled " vihastab Kristiina ning viskab toru argile.
Ta ei taha enam Karli häält kuulda. Ta ei usu, et ta jätab türuku sellisesse olukorda. Ainuüksi tema pärast on Johanna kuskil võõraste meestega. Kristiina ei suuda sellele enam mõelda ning püüab oma mõtted mujale viia telekat vaadates. Ta vaatab kriminaliste, mis läheb täpselt teemasse, kuid Johannat ta siiski peast ei saa. Et ta võib surnud olla, on viimane asi mida Kristiina kuulda tahab.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 23:00

Vigu:(punasega on vead)
"Jah, nad on siin olnud..."
"Nii on turvalisem," vastas Karl...
"See oli... Ma tean, mis see oli!"... Pärast punkte tuleb tühik ja suur täht. Sama asi järgmises Kristiina lauses. Okei, see kordus kogu aeg. Very Happy

Ja otsekõne ning jutumärgi vahel ei ole tühikut. Nt: Lähme sinna " ütles Priit, vaid "Lähme sinna" ütles Priit.

Ning sorry-sorry, et ma tähenärija olen. Very Happy Mulle lihtsalt jäävad sellised asjad meelde.


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (18/7/2012, 23:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 23:08

emm , jahh ei ole midagi, kuid sa ise ka ei pannud tühikut pärast punkti Very Happy .. ja ma olen suht pannud küll sinna, aga lihtsalt mõne kohe peal ununeb.
Aga miks Audrey ütles just eelmise kommentaarina, et peale esimest jutumärki ei peaks tühikut olema, seljuhul peale teist peaks ju. vms.. ??
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 23:18

Hmm...see on midagi mille kommenteerimiseks ma vajan vist veel mõnda osa, et oma mõnest kahtlusest vabaneda. Nii, et mõne osa lisandumisel saad pikema kommentaari Wink

Muidu ma ei tea veel miks, aga millegipärast pakub see mulle huvi :)
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 23:20

Aitähh, muidugi tulevad need paar osa juurde. Ma proovin pikemad osad teha, kuid minu wordpad näitab seda hoopis pikemalt. :)
Aitäh.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 23:21

Tavaliselt ei öelda, et puiskas nutma. Very Happy
Puhkes nutma.

Tahaks nagu midagi veel öelda, aga jah. Paari osa oleks veel vaja, et midagi targemat kosta. Very Happy
Kuigi minu poolt seda tarkust tavaliselt ei tule...
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 23:22

Oukei, jah , mulle tunduski see veits imelik , aitäh :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime18/7/2012, 23:32

Kui mina õigesti mäletan, siis peaks olema ikka nii nagu ma ennem rääkisin. Pealegist mul oli eesti keeles just tasemetöö (tegelt oli kuu tagasi, aga vahet pole), milles ma sain maksimumpunktid, nii et see läks mul üsna kindlalt täppi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime19/7/2012, 10:32

hah , mul oli eelmine aasta tasemetöö ja ma sain ka 5-e ...
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime19/7/2012, 13:31

Aga vead on sul selles tekstis ikka! Very Happy Ning kui mind ei usu, siis vaata Audrey otsekõnesid. Very Happy

P.S: Lõpetame selle jutustamise ära. See kisub OT'iks juba. Very Happy
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime19/7/2012, 19:33

Uute osadega läheb natuke aega, pean ideid koguma.. Pea on mõtetest tühi hetkel. :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime20/7/2012, 18:32

Tegevus jookseb natuke liiga kiiresti. Kristiina ei teadnud üldse, kes see Karl ongi, aga juba nad helistavad üksteisele ja hoiavad kätest kinni (mis siis, et "turvalisuse mõttes", aga siiski). Kirjeldad liiga vähe tundeid, mida Kristiina mõtleb, läbi elab, asjast arvab. Kuidas ümbrus välja näeb. Muidu on lihtsalt tuim sündmusterida, ühel hetkel siin, teisel hetkel juba teises kohas.

Ja üldse kogu see Karli-asi on kuidagi liialt random minu jaoks Very Happy
Aga samamoodi nagu teised, ootaksin uusi :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime20/7/2012, 19:15

Aitähh, okeii
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime25/7/2012, 16:19

Amm , sorri aga uusi osi ei tule, kuna mul tõesti ei tule ideid.. Sad( Kunagi hiljem kui mingid mõtted tulevad siis teen edasi aga prgu LÕPETATUD!! .
Tagasi üles Go down
k2tlin
Naerupall



Female Postituste arv : 13
Age : 24

Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime4/12/2012, 20:29

mulle muidu meeldib Very Happy jätka samas vaimus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Röövitud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Röövitud   Röövitud Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Röövitud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fantaasia (vanemad)-
Hüppa: