MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas

Go down 
2 posters
AutorTeade
timandrarand
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 26
Asukoht : Pärnu

"Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas Empty
PostitaminePealkiri: "Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas   "Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas Icon_minitime12/8/2012, 16:15

algus...

„Umn. Jennifer Mount. 17. aastane. Minestamised, peavalud, närvihood. Paanikahood. Enesetapuproovid, mõni oleks peaaegu isegi õnnestunud,“ loetles arst doktor Carriele minu haiguste ja sümptomite nimekirja ette. Olin neetud.
„Jennifer. Jennifer Mount. Kas ta pole mitte varem siin viibinud?“ päris dr. Carrie. Olenemata sellest, et nad asusid hoopiski kõrvalruumis, kuulsin kõike.
„On. Paar korda. Enesevigastamised. Lõiked nii jalgadel kui randmetel. Üritas vist tappa end või midagi,“ pomises arst, kelle nime ma ei teadnud. Ja proovisingi. Aga oli ka põhjus.
„Eks ma tegelen temaga,“ vastas dr. Carrie rahulikul toonil ja astus ruumi, kus asusin mina.
„Oh issake, sa näed päris sant välja,“ lausus naine.
„Ma tean. Pole just kiita see tänapäeva elu,“ proovisin ma nalja visata. Ja mulle see isegi tundus naljakas, meenutades seda elu, mis olin elanud. Kahjuks mitte doktorile.
„Niisiis. Ja mis motiveeris sind endale viga tegema? Mis motiveeris sind end sisemiselt hävitama ja peaaegu et isegi tapma?“ päris naine, istudes minu vastu tugitoolile.
„See on pikk-pikk lugu, kuidas ma siiani olen jõudnud,“ ütlesin mina, vaadates oma põlvi.
„Meil aega on. Meil on aega maa ja ilm, Jennifer. Kuidas su sõbrad sind kutsuvad?“ küsis naine.
„Jen.“
„Olgu siis, Jen. Kas oled nõus mulle oma loo ära rääkima? Olen sinu usaldusisik, peaaegu et anonüümne. Sa tead minu nime, Martha Carrie. Ja see on ka kõik. Sa võid mind usaldada,“
„Nagu ma juba ütlesin, see on pikk jutt.“
"Ja nagu mina juba ütlesin, on meil aega. Sa võid mind usaldada, Jen," vaatas naine mulle sügavale silma. Ja sel hetkel ma tõesti tundsin, et vajan seda. Vajan seda, et saakisin kellegile oma loo rääkida. Just sellele naisele. Martha Carriele. Just temale. Midagi tema silmades sundis mind selleks. Ja ma kavatsesin riskida just täna. Nagu ka eelmised hetked, tunnid, päevad, kuud, aastad.
"Olgu peale. Aga jutt on pikk, seega sea end mugavalt sisse,"
"Sina varu häält. Seda läheb sul vaja," naeratas Dr. Carrie.
"Ma tean, Martha," ohkasin ma ja vaatasin naisele otsa "Ma tean."

#

Uuemad osad on siin - www.enesetapjausaldus.blogspot.com
Kriitikat ja kommentaare, siis lisan ka uued osad :)
Tagasi üles Go down
http://www.ladytitiblog.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

"Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas   "Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas Icon_minitime12/8/2012, 17:43

See võib päris huvitav olla. Hetkel ei hakka uusi osasid lugema. Ei jaksa lihtsalt... Aga ma arvan, et see võib päris huvitav olla...

Aga ma katsun mingil ajal läbi lugeda. Tahaks ikkagi teada, kuidas tuttav nägu kirjutab Very Happy
Tagasi üles Go down
 
"Enesetapja usaldus" Kuidas kõik algas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas pilti postitusse panna?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: