MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+38
Evy
Griffu.
Miley Cyrus
Audrey
Keiti
Pizza
Maiu Laaneoja
Diana.
Heffu
Tuki
Mari
Anzu
Rikkie
Disaster
black
GossipGirl
Espada
Pharaoh
hannna
renxik
Liina
Krissu
ThatsMe
Princess
Cho
spring
padjanägu, [h]
chelsea
Prince Kirameki
Kärolyn
Astrid.
swessu
Lammas
Unknown Artist
SixxBitch
nasicc
Tärru.
Pingu
42 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next
AutorTeade
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime6/4/2009, 19:41

Ma käisin ka jaffil reedel:D suht segane film oli:D aga see death note tundub väga huvitav:D Selline natuke kahtlane:D
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime6/4/2009, 20:00

Nädalavahetuse teema käib.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime6/4/2009, 20:59

Nuuh, maale mune värvima lähen Very Happy Nagu alati.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime7/4/2009, 17:51

Nv on minu jaoks veel väga kaugel, nii et ma ei oska mitte kuidagi ennustada, mida ma teen. Võib-olla lähen kellelegi külla, võib-olla magan. Kõik sõltub tujust.

Mina käisin JAFFil eile, vaatasin "Suvepäevad kappaga" ja "Death Note"(Surma Vihik xD)sai ka lõpuks ära nähtud. Alguses ei olnud Light üldse selline, nagu ma ette kujutasin. Ta polnud üldse kuri, ainult naeris kuidagi...pedelikult Very Happy Ja Mello kaotas kohe suure tüki oma aupaistest, kui L ¹okolaadi sõi Very Happy

Kui keegi teist juhtus eile õhtul kinos olema ja nägema, kuidas üks telefon ühelt korruselt teisele lendas ja tükkideks lagunes, siis see oli minu oma lol! Kahjuks saab sellega siiski veel helistada ja messida, nii et arvatavasti ma veel uut ei saa Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime7/4/2009, 18:34

Aga siiski!
L oli nunnu, onju?
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime7/4/2009, 18:41

Oli küll, ja tema pidev magusasöömine oli päris lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime7/4/2009, 19:39

Ohjaa. Very Happy Tegelikult on ta nunnu L-na, muidu ta mulle isegi väga ei meeldi. Very Happy
Esimest osa vaatasid onju? Seal oli matused lõpus? Light oli päris kaval Ryukile virutades. XD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime7/4/2009, 20:09

Oligi xD Tema plaanid olid muidu vahepeal nii keerulised, et mul oli nendele pihta saamisega kergelt raskusi Very Happy

Vaatasin jah esimest osa. Teise vaatasin täna internetist ära, kokkuhoiu mõttes Wink Esimene meeldis igatahes rohkem.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime8/4/2009, 21:39

Ma pole seda asja näinud xD


Teate, ma armusin praegu Erewini tehtud signasse ära, ausalt Very Happy (l)
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime9/4/2009, 20:18

Ma sain täna heelyd... päris lahedad asjad on...oskan juba sõita...homme skeiti...
Loodan seal kedagi veel heelydega kohata...
*Rollyn in his room on heelys*
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime9/4/2009, 20:36

Lõpetasin just munade värvimise (olen varajane).Tõeliselt ilusad tulid, värvid maksid ka mingi 50.- nooh :)
Aga ühte ma ütlen, enam kunagi ma seda teha ei taha, sest neid oli isegi raske värvida. xD
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime9/4/2009, 20:43

Minu kodus värvitakse mune ilmselt sibulakoortega, sest keegi(olgu, see olen mina)ei ole suvatsenud värve osta xD Ma ei ole tegelikult kindel, kas mul kodus munegi on, peaks külmkapist järele vaatama Very Happy Muidu tulevad nukrad pühad Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime10/4/2009, 13:48

Me värvime sibulakoorte, lumikellukeste, elupuuokste ja muu sellise kraamiga, ilusad tulevad ^^


Teemast välja: Keegi musta lohepoega tahab? Kiire muidu =)
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime10/4/2009, 21:17

Minu kodus värvitakse sibulakoortega, aga see aasta on mingid ümbrised ostetud, mis käivad ümber munade. Mingid paberid on. Ei oska seletada. Aga üldiselt t¹illisin ma täna hirves. Mis teie tegite ?
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime10/4/2009, 22:08

Ma istusin kella ühest poole kuueni väljas.
Niisama rääkisin sõbrannadega ja mängisime kaarte.Ilm oli tõeliselt ilus ja soe.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime11/4/2009, 09:59

Ma olin eile 11.20'st kuni 20.30'ni väljas.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime11/4/2009, 12:02

:)
Ma värvisin just munad ära Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime11/4/2009, 12:25

Ma sõin just värvitud ja kleepsutatud mune Very Happy


VägaOlulineE: Vägakiire, ära anda emane tavaline must ja emane tavaline tumeroheline lohepojad! On soovi?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime11/4/2009, 20:36

Hetkel vaatan Armastus kolme apelsini vastu täispikka versiooni.
Loore Katidega ütleb (20:10):
Kuninganna räägib - "Mu poeg on haige. Tal on hüpohondria. Ta sureb varsti ära!"
Pantalone - "Las sisestab endale - EI LÄHE KIRSTU. Minu kadunud naine Pantalonni, rahu tema hingele, sisestas seda endale mitu aastat. Suri maha küll, aga kirstu ei läinud. Ei mahtunud"
Loore Katidega ütleb (20:12):
Pantalone - "minumeelest sobiks neid pidustusi välja viima üks inimene. Trufaldino"
kuninganna - "trufaldino?"
Pantalone - "Just! Tuli siia alles hiljuti. Väga imelik inimene. Tuli teadmata kust. Praegu on all köögis. Sööb."
Loore Katidega ütleb (20:12):
"Morgana, eesnimi Fata. Amet nõid. Elukoht - eemal järves."
Loore Katidega ütleb (20:14):
"kopkopkop, kes tarekeses elab?"
"Härra Antila ja tema sulane kodu-antila "
Loore Katidega ütleb (20:20):
"Ma loodan,e t saalis pole ühtegi itaalia keele valdajat."
"Nagu pole ka meie hulgas."
Loore Katidega ütleb (20:23):
"ostan maja, vanaema võib elama jääda
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime11/4/2009, 21:22

http://parimsigatxxgas.proboards.com/index.cgi? <--- tulge palun kõik tagasi :) ja uued liitujad ka alati oodatud (:

ot: ma ei tea paljud siit on seal olnud aga ootan ikkagi teid sinna :)
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime11/4/2009, 22:52

Ma sõitsin terve päeva heelydega...homme jälle skeiti...


Klikkige draakonimune...




V . . . V . . . V . . . V
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime12/4/2009, 11:47

Renx-Suht lahedad lehed Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime12/4/2009, 12:57

Kuule, Renx, ma vaatan et sul munaposu Razz Kas sa kevademuna tahad?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime12/4/2009, 17:12

Haha, mu uus see iseloomustus v mis iganes (su vanema venna kuri pruut) on nii täppi, sest kui ma oleksin kellegi teie vanema venna pruut, siis hetkel ma oleks päris väljakannatamatu!Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime15/4/2009, 20:46

Ma olen sinu vanema venna kuri pruut Razz
Okei, tegelt ma pole praegu kellegi pruut xD

Aga kuri olen küll.

Ja häppi ka. I am winner Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 36 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 36, lehekülgi kokku 37Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: