MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kas see tõesti juhtus nii?

Go down 
2 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Kas see tõesti juhtus nii? Empty
PostitaminePealkiri: Kas see tõesti juhtus nii?   Kas see tõesti juhtus nii? Icon_minitime23/1/2013, 17:14

1. osa
Algus

"T¹au!" ütlesin ma ja panin autoukse kinni. Nägin, et vend lehvitas ka. Naeratasin.
Kõndisin Marybel ukse taha ja koputasin. "Hey!" ütlesin ma, kui Marybel ukse lahti lõi. Ta kallistas mind.
Astusin sisse ja vaatasin elutuba. "Jälle olete mööblit liigutanud!" muigasin naeratades. Alati perekond Collins liigutas iga nädal, harva ka iga kuu, oma mööblit.
Võtsin jalanõud jalast ja riputasin jope varna. Kabuutsi panin mütsi ja kindad.
Läksin edasi ja läksin Marybeli juurde, kes askeldas köögis. Täna pidi tulema meil tüdrukuteõhtu. Vaatame filmi ja pool kümme pean ära minema.
"Mis filmi me vaatame? Õudusfilmi, armastust, fantaasiat?" küsis Marybel ja kallas krõpsud kaussi. Ma aitasin tal viia asju elutuppa.
"Fantaasia on äge!" ütlesin ma ja läksin tal filmide, raamatute ja muude vidinate riiuli juurde. Kükitasin maha ja vaatasin igasuguseid filme. Leidsin sealt Let Me In'i, Twilight'i kõik viis osa ja muidugi ka paljusid teisi filme. "Kas sa Let Me In'i tahad minuga vaadata?" küsisin ja vaatasin plaadikarpi.
"Muidugi. Isa alles üleeile ostis selle mulle ja ma polegi seda vaadanud!" hüüdis Mary köögist ja naeratasin. Panin selle karbi klaasist laua peale ja istusin bee¾ikale diivanile.

Kui meil oli film lõppenud, ringutasime mõlemad. Ja hakkasime siis mõlemad naerma. "Põnev ja natuke õudne film oli!" ütlesin ma ja vaatasin, kuidas Mary pani teleka kinni.
Ta noogutas ja vaatas mind, ning siis kella. "Kuule, kolme minuti pärast saab pool kümme. Äkki helistaksid oma vennale?" küsis Mary ja vaatas jälle mind.
Ma noogutasin ja koukisin oma teksapükstest välja oma Samsung Galaxy telefoni. Valisin numbri ja helistasin vennale.
"Hey! Kuule , tuled siis? Meil on vaadatud!" ütlesin ma telefoni.
"Mhm, ma kohe hakkan siis sõitma" ütles ta telefoni ja pani seejärel toru kinni.

Läksin nagi juurde ja panin jope selga ja mütsi pähe. Siis pistsid saapad jalga ja panin kindad kätte. Kallistasin veel Marybeli ja läksin välja.
Ootasin teda, kuid ta ei tulnud. Ma ei näinud ühtegi autot, ega autotulesid. Hakkasin telefoni välja võtma, kui Brandon juba helistas.
"Kuule, ma ei saa siit edasi. Siin ehitatakse midagi ja siis on terve tee kinni pandud. Äkki tuled läbi metsa ja siis sealt bussijaama. Ma ootan seal." rääkis ta ja ma noogutasin. Aga siis tuli meelde, et ma ju räägin telefoniga.
"Jah" ütlesin ma mitte väga lõbusas tujus. Mulle pole kunagi meeldinud öösiti metsas käia. Aga midagi polnud parata ning võtsin suuna metsa poole.


Viimati muutis seda Arbuus10 (24/1/2013, 14:57). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Kas see tõesti juhtus nii? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see tõesti juhtus nii?   Kas see tõesti juhtus nii? Icon_minitime23/1/2013, 17:59

Kas naeratades saab muiata? Very Happy
Minu meelest pole seda Õhtul peale filmi vaja, kui järgmine lause algab juba sõnadega Kui meil oli film lõppenud.
Järgmine osa võiks natuke pikem olla Very Happy, aga muidu tundub põnev. :)
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Kas see tõesti juhtus nii? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see tõesti juhtus nii?   Kas see tõesti juhtus nii? Icon_minitime23/1/2013, 18:01

MyMystery - Em, minumeelest saab Very Happy
Ahah, ma siis kustutan ära.
Väga hea, et põnev tundub Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Kas see tõesti juhtus nii? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see tõesti juhtus nii?   Kas see tõesti juhtus nii? Icon_minitime23/1/2013, 18:44

Okei, see osa tuli superlühike Very Happy Aga ma ei oskanud midagi kirjutada.

2. osa
Metsas


Kõndisin mööda pisikest teerada metsas, ise valvel. Mõtlesin alati, et kui nüüd hüppab mingi tüdruk põõsast välja ja sööb mu ära. Nagu filmis oli. Kõndisin natuke edasi, kui kuulsin lehtede sahinat. Keerasin end ümber ja seal ei olnud kedagi. Hingasin sügavalt sisse ja sulgesin silmad. Avasin need ja keerasin end ümber. Hakkasin kiiremini kõndima, hirm oli sees.
Mõne aja pärast ma tundsin, kuidas keegi mind jälitab. Ma keerasin ümber, lootes, et see pole mingi inimsööja, kuid jällegi polnud seal kedagi. Kortsutasin kulmu ning liikusin edasi. Kõndisin veidike, kuid nägin ees tumedat kogu. Ma hakkasin kartma ja jäin seisma, pilk kogul.
Mõne hetkega oli ta minu ees ja vaatas mind. "K-k-k-kes te olete?" küsisin julgust võttes. Ma vaatasin meest ja kui ma selle küsinud olin, oli ta kadunud. Keerasin end ringi, aga teda polnud sealgi. Kehitasin õlgu ja kõndisin edasi.
Siis tundsin, et keegi võttis mul kaelast ja hoidis suud kinni. "Ma olen sind jälginud!" ütles ta ja ma võpatasin. Niiet mingid inimsööjad on siiski olemas?
Kuid ma ei saanud rohkem midagi mõelda, ega teha, kuna mul hakkas igaltpoolt valus. Kaelast eriti.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Kas see tõesti juhtus nii? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see tõesti juhtus nii?   Kas see tõesti juhtus nii? Icon_minitime23/1/2013, 18:49

Vau. See osa oli tõesti väga väga lühike Very Happy ja kõik läks natuke liiga kiiresti. Aga muidu endiselt põnev. :)
Ja tahaks uut, aga seekord natuke pikemat. Wink
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Kas see tõesti juhtus nii? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see tõesti juhtus nii?   Kas see tõesti juhtus nii? Icon_minitime23/1/2013, 19:02

MyMystery - Nojah Very Happy Aga ma ei oskanud midagi rohkem kirjutada kamh Very Happy Tore seegi. Razz
Ma proovin ja nüüd natuke pikemat. Aga mdea, mul pole ideed, mis temast saaks Very Happy Prooviks teha veel natuke põnevaks. Aga ma ei tea kuidas. Kui mul täna idee tuleb, hakkan ma võibolla ka täna kirjutama Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas see tõesti juhtus nii? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas see tõesti juhtus nii?   Kas see tõesti juhtus nii? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas see tõesti juhtus nii?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fantaasia (vanemad)-
Hüppa: