MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tõeline iludus

Go down 
4 posters
AutorTeade
Supernatural-
Tasane



Female Postituste arv : 1

Tõeline iludus Empty
PostitaminePealkiri: Tõeline iludus   Tõeline iludus Icon_minitime8/4/2013, 14:45

1.

Spoiler:

2.

Spoiler:

3.

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tõeline iludus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tõeline iludus   Tõeline iludus Icon_minitime8/4/2013, 15:21

Milleks sa osad niimoodi postitad? NAGU MIKS?
Tagasi üles Go down
Cokemonster
Teise astme kurjuse abiline
Cokemonster


Female Postituste arv : 7

Tõeline iludus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tõeline iludus   Tõeline iludus Icon_minitime5/7/2013, 14:18

Oeh, kirjavigu oli ikka väga palju... Eriti komavigu, aga oli ka teisi. Isegi liiga palju, et neid kõiki välja tuua. Vb siis, kui mul mõni päev tõesti VÄGA igav on, aga hetkel tõesti ei viitsi.
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Tõeline iludus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tõeline iludus   Tõeline iludus Icon_minitime17/8/2013, 22:46

Tekkis ka küsimus, milleks osasid nii postitada? Very Happy Harjumatu on nii lugeda.
Kirjavigu oli jah siin päris korralikult. Samuti, olid need jutumärgid kahtlased. Enne kui sa postitad, loe kindlasti jutt läbi. Pean tunnistama, et ise olen ma selles osas väga laisk, aga jamh.. .
Kui sul on võimalus (ja sa seda ei tee juba), siis kirjuta osa näiteks Wordis valmis. See foorum ei pane korralike jutumärke. Razz 
Igatahes, kuna see on su esimene jutt, siis harjutamine teeb meistriks. Mainin veel ära, et need tegevused lähevad liiga kiirelt edasi. Jutt oleks palju parem, kui oleks kirjeldusi. Very Happy Mulle jäi nüüd segane tunne sisse. Kas see lugu sai nüüd otsa või see jätkub? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tõeline iludus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tõeline iludus   Tõeline iludus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tõeline iludus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Põnevus-
Hüppa: