MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)

Go down 
+6
Unknown Artist
NJJ
Lammas
Prince Kirameki
Kärolyn
Pingu
10 posters
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 16:50

Heihoo, :)
Asi on siis selles, et mu koolis on iga aasta tüdrukutevaheline tantsuvõistlus, kus paralleelid omavahel võistlevad ;D
Ja see aasta on veel eriti vähe aega seda teha, it means.. mingi jaanuarikespaigaks peab valmis olema umbes Very Happy
igatahes, ästipalju oleks abi, kui keegi soovitaks häid tantsulaule Wink Mingit aeglast ei taha ja mingit raadiohitti ka mitte Very Happy Parem oleks, kui see on pärit mõnest täiesti võõrast nurgatagusest bändist xD aga noh.. kui teate, andke teada, paluun :)
Ahjaa, Lady Gaga - Just Dance'i ärge pakkuge Very Happy:D

Teema on kaa ;D
Ümber
Maailma
Reis
Võikõik koos Very Happy Aga seda ei pea nagu muusikat vaadates silmas pidama, sest ilmselt toome selle riietuse või pealkirjaga välja.


Viimati muutis seda Pingu (5/11/2008, 17:08). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 17:04

Basshunter - All I ever wanted (ma ei tea, kas suudate selle järgi tantsu välja mõelda, mina igaljuhul olen seda pm suutnud:D, ilmselt liiga klubimuusika)
Yves Larock feat. Jada - rise up (ma ei tea, pole raadios nagu kuulnud seda laulu:D, liiga klubimuusika ilmselt)
50 cen - Ayo technological (feat Justin & Timbaland) (suht hip-hop, ma jälle ei tea, kas keegi valdab seda...)
Christina Aguilera & Lil Kim - Can't hold us down (kohutaval hea mõttega laul... kui te midagi tabavat välja mõtleksite, SUPER)
Christina Aguilera - fighter (tahaks teid ise juhendama tulla)
Missy Elliott - This is for my people

Üleüldse tahaks teid ise nagu juhendama tulla:D ja see oli osa mu playlistist...

AA LADY MARMELADE ON KAA!aga te liiga noored, etnii laulda:D
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 17:12

haha, ei saa juhendama tulla xD
Minumeelest elad sina Hiius ja mina Tartus xd
Ja me saame klassiga mingi 16 tunni jooksul 10 minta kava teha.. -.-
160 minta.. xd seda pole piisavalt, eiei Very Happy
Jälle peale kooli Mad confused


Viimati muutis seda Pingu (5/11/2008, 17:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 17:22

Jap, nii see on Sad Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 17:24

Ma pakuks lisaks veel Jules Santana - There it go ehk The whistle song
Teen selle järgi hetkel ühele tuttavale kava, suht huvitavalt saab teha. Aga see laul on suht üksluine niiet kava peab hea olema.

Ma soovitaks sul youtube trükkida dance routine vms.. sealt saab häid aga tundmatuid lugusid.

( PS! Kui keegi leiab üles ühe tantsuvideo, siis teatage mulle (A) Videos tuleb algul nimi alla: Mingi pop it, lock it, drop it vms.. ja siis näitab lava, see on mingil võistlusel filmitud, (mitte Eestis ofkoors) ja siis need tantsijad on mustas, poisid ja tüdrukud, mm.. nomh jah.. kui see kiri juba sinna alla tuleb siis see peaks kõik ütlema. Very Happy )
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 19:40

kuna me teeme kõik koos seda kava, siis võtab üksluine lugu lihtsalt liiga palju energiat ;(
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 20:15

Jakarta - One desire on päris hea lugu, selline mõnus tümps Very Happy Kui see lugu ei sobi, siis vähemalt selle video on küllaltki muigama panev Wink
Rohkem ei tule praegu meelde xD
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 21:28

Haha:D me peame ka kava tegema:D aga meil on aega mingi poolteist nädalat ja üheminutiline peab olema:D
aga nagu mis stiilis te teete seda?Very Happy
kui mingi modern siis vb sobiks portishead- seven months
Natalie Imbruglia- Kiss me- sellega olen ma kunagi isegi mingisugust kava näinud:D
beyonce- welcome to hollywood
k ma rohkem ei viitsi mõelda:D
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 21:40

hiphopi võite välja arvata xD
Mm... selline... kõigemõttetum nagu alati xD
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 28

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime5/11/2008, 23:08

Christina Aguilera - Genie in a bottle, on üsna hea tantsimiseks. (:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime6/11/2008, 07:35

Mine myspace'sis Julieni lehele, seal on allalaaditavana kaks head laulu, The Crash ja Looking for Words :)
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime8/11/2008, 19:20

One night in Bangkok - Murray Head (parim versioon, mis saadaval, ka on dancemixe)
Tagasi üles Go down
Cho
Naerupall
Cho


Female Postituste arv : 10
Age : 29

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime9/11/2008, 19:59

Guru Josh Project 2008 - Infinity Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime7/12/2008, 14:39

prr, Lady Gaga - Just Dance jäi Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Rikkie
Kojamees



Female Postituste arv : 30
Age : 100

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime7/12/2008, 14:45

Gspott- Sadness (kirjutasin vist valesti) hea laul, selline tantsitav..
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime11/8/2009, 22:32

AA LADY MARMELADE ON KAA!aga te liiga noored, etnii laulda:D << Loore ütles
Meil kaheksandikud tegid rokipeol seda. Einoohh. see oli kole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime21/12/2009, 20:03

No see on ju et - kas sa magaksid minuga täna, paha kuulata, kui nii noored sedasi laulavad, isegi ma ei leia, et see sünnis on, kuigi juba võin ööläbi õues olla Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime21/12/2009, 20:04

"kuigi võin juba ööläbi õues olla" *naerab* See kõlas nagu mingi kaheteist aastase ma-olen-nii-täiskasvanud lause moodi. Very Happy Sorry. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime21/12/2009, 20:05

Ei no ma mõtlesin tegelikult, et seaduse järgi võin juba ööläbi õues olla Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime21/12/2009, 20:10

Alates kuueteistaastasest võib juba? Very Happy Mai teadnudki.. a ma saan poole aasta pärast lõpuksometi ilma kaassõitjata jalgrattaga sõita :) (haha, eksole.. ma praegu sõidan aint empsiga koos, onju. Olen-tubli-laps. Not. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)   Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Abi oleks vaja :D Foorumivälist ;)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: