MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)

Go down 
5 posters
AutorTeade
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime29/8/2013, 14:00

Järjejutust tuleb fantaasiapõnevik imelisel kombel kadunud tütarlapsest. Ma tõesti tahan, et inimesed loeks mu jutte, võih, kommenteeriks siis vähemalt.
Teised on kõik pooleli jäänud sellepärast, et parem ma kirjutan neid endale, aga siis ma võin ju lihtsalt juba iga õhtu sündmuseid mis seal toimuvad läbi mõelda, kui need üles kirjutada. Igaljuhul. See jj tuleb viies osas, igas osas 15 osa. Loodan, et mõistate mind. Hea tagasiside korral võib sest ehk kunagi ka raamat valmida, tulevikus. Siia tuleb nüüd killuke tulevikust ala proloogi laadne lõik.. Igaljuhul kirjutage kindlasti ja varsti võib esimese osa esimest osa näha Wink


"Tüdruk kuulis järjekordse sammujuures mingit kõla. Asfalt sellist ei teeks, veendus ta. Ta astus sammu eemale ja kükitas. Peeglikild, mis temast ikka võtta? Tüdruk küllap nii ei arvanud ja korjas selle üles. Ta pistis selle tasku. Tema arvates võis see midagi tähendada. Praegu on niigi palju juhtunud,"

Etjh tagasisidet ja siiis..

Tarretis.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime29/8/2013, 17:59

Sellele küll tagasisidet ei saa anda Very Happy Pole ju midagi toimunudki ja lauseidki vaid mõni. Oleksid võinud korraga ikka rohkem üles panna...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime29/8/2013, 18:36

Nõustun Nastikuga. See on mitte midagi ütlev lõik. Sama hästi oleks võinud selle ka mitte üles panna (veidi karm aga tõsi).
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime29/8/2013, 19:45

Ma ei saanud kuidagi sellele osade lisamise põhimõttele pihta. Mis mõttes on viis osa ning igas osas on 15 osa?
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime29/8/2013, 20:39

Ahghh õigus. Endameelest ma editisin seda ja lisasin ka esimese osa, aga juu siis läks midagi nihu,

Kui tegu oleks raamatuga, oleks nagu need viis raamatusarjas olevad raamatud ja need (0of15) osad. Loodan, et nüüd mõistad mind.

Kahjuks peam nüüd hakkama uuesti seda esimest osa tegema.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime29/8/2013, 20:41

Ahaaa, okei. Mul veidi pikad juhtmed vahetevahel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime29/8/2013, 20:47

Ikka juhtub ja küllap ma kõige normaalsemalt ka ei selgitanud.
Tagasi üles Go down
Sulepea
Võlur
Sulepea


Female Postituste arv : 58

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime14/10/2013, 16:17

Muudkui raamat ja raamat. Kogu aeg sa räägid mingist raamatust, aga tead mis, katsu kõigepealt üks järjejuttki lõpuni valmis kirjutada. Ja raamatut kirjutad sa ka alguses üsna pikka aega ainult iseendale ja siis see võib-olla avaldatakse. Üks imelühike proloog ja üle kuu aja pole juba uut osa tulnud. Nii sellest küll raamatut ei tule, ma kardan.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime23/11/2013, 17:53

Sulepea. Kui sa võisid siis natukenegi uurida ja vaadata, et ma pole seeeski käinud! Ma ei viibinud isegi Eestis kogu see aeg. Ma pole jõudnudki kirjutada sellel ajal. Ja sa ise? Ma pakun, et oled lihtsalt kellegi varikonto, ise sa pole ju üldse kirjutanud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)   Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõikehõlmav aeg (1of5/0of15) (Peeglikild)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fantaasia (vanemad)-
Hüppa: