MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 [LÕPETATUD!]

Go down 
4 posters
AutorTeade
Skyscraper
Tasane



Female Postituste arv : 4

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime17/2/2014, 16:30

Esimene osa siis:

Oli mõnus kevadine laupäev, istusin oma voodil ning mõtlesin, et peaks hakkama sööma. Niisis, läksin alla korrusele ning istusin lauda. Ema oli valmistanud mulle nutella saiad ning kuuma tee. Sõin,jõin ära ning sammusin oma tuppa tagasi.

Minu tuba kattis helesinine tapeet millel mustad täpid. Keset tuba oli mõnusalt pehme vaip ning selle kõrval minu voodi. Mul oli nari voodi või tegelikult selline kus on voodi üleval ja all on arvuti laud ja muud sellist. Voodi kõrval oli mu hiiglaslik kaisukaru mille Betty mulle kinkis. Betty on minu parim sõbranna juba üle 7 aasta olnud. Me teame üksteist vist isegi paremini kui meie emad.

Nüüd siis minujuurde tagasi. Olen 15 aastane tüdruk Jessica. Sõbrad kutsuvad mind Jessie'ks aga vanemate jaoks olen ma ikka Jessica. Mu lemmik toit on makaronid ning minu lemmikutest kohupiim ¹okolaadi tükkidega kuid muidugi armastan ma ka pannkooke.

Mu ema on Marge, ta on 35 aastane. Isa mul ei ole, ta hukkus 2010 aastal autoavariis. Oma toas istudes mõtlesin ma alati isale. Ta oli vist minu elus parimaid inimesi, ta ostis mulle misiganes ning käisime perega palju reisimas kuid nüüd, nüüd on see kõik läinud. Eriti vihkan mina seda kui hakkan rääkima millesti mis on isaga seotud siis ema vihastab mu peale. Niisis, istusin oma sülearvutis ning rääkisin Bettyga, sest pidime täna kokku saama. Ta lubas kell 17:30 tulla. Järsku vaatasin kella ning kell oli 16.00 saamas ja pidin poes ära käima, et krõpsu ja muid asju osta. Jooksin alla, panin jope selga ja ütlesin emale "Tsau, lähen poodi" ning hakkasin astuma. Pood asus minu majast umbes 570m kauguse,niiet mul oli sinna lihtne käia.
Ma ostsin Nutella,piima,saia,krõpsu ja muud magusat ning juua, läksin maksin arve ära ning lippasin koju tagasi.

"Emaaa! Ma olen kodus," hõikasin ma ning viisin poe koti oma tuppa.
"Olgu,palun tule minu tuppa!" vastas ema mulle.
"Jah kohe ema!" karjusin ma üle maja ning läksin ema juurde.
"Mul on sulle väike jutt," sõnas ema.
"Nii," olin mina uudishimulik.
"Sa tead seda Mikku ju eks?"
"Jah, tean. Mis temaga on?" pärisin mina aga edasi.
"Jessica, me sõidame temaga 2 nädalaks puhukse reisile ning sellel ajal olete teie koos Bettyga spaas."
"EMA! Sa ju tead mis ma sellest arvan," vihastasin mina.
"Palun Jessica luba mul seda teha, ma ei jaksa enam nii elada," ütles ema, üritades mind rahustada.
"Olgu, aga palun ma tõesti ei soovi endale kasuisa. Kas minagi vähemalt võiksin oma isa perekonna nimega jääda?"
"Jah, loomulikult võid," ütles ema.
"Millal te sõidate?" küsisin ma.
"Homme hommikul läheme meie ning õhtul viib onu teid spaase."
"Olgu, aga palun kas Betty võib täna siia jääda?" palusin mina.
"Loomulikult võib, millal ta tuleb?" küsis ema.
"Poole kaheksa paiku," laususin mina ning hakkasin ukse poole minema.
"No okei aga olge vaikselt ning hakka oma asju kokku panema," vastas ema ning hakkas ka oma kohvrit pakkima.


Sammusin oma tuppa ning rääkisin asjast ka Betty'le ning kuna kell oli juba viis siis hakkas ka tema siiapoole kõndima ning mina oma kotti kokku panema, järsku kuulsin mingit kolinat. See oli Mikk.
Tegin akna lahti ning küsisin temalt, et mis ta soovib.

"Kuhu spaase te homme minna tahate?" küsis onu Mikk
"Kalev Spasse," ütlesin mina
"Olgu, ole homme kell 17:15 valmis," ütles Mikk ning hakkas oma auto poole kõndima
"Oota Mikk, ära mine!" karjusin ma täiest kõrist"
"Miks, mis lahti on?" küsis Mikk väga uudishimulikult
"Seal..seal on," pomisesin mina
"Kes, mis,kus, mis lahti on Jessie?" oli Mikk segaduses


Vabandan vigade pärast sest kirjutan üle pikka aja juttu kuid siiski ootan kriitikat Wink


Viimati muutis seda Skyscraper (23/2/2014, 16:58). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime17/2/2014, 17:08

Mõnes kohas nägin kirjavigu (üks mis eriti silma hakkas oli niisis, tegelt peaks olema niisiis)
Paar lauset olid ka veidrad.
Vahel tundus nagu sa kirjutaksid päeviku vormis (põhiliselt siis kui Jessica ennast tutvustas).
See koht kui algas dialoog, see oli natukene veider. Kas ta viis piima enda tuppa? o.0
See ka, et kui ema ütles: "...õhtul viib onu teid spaase." siis pärast oli seal akna juures ka onu Mikk? Juhe jooksis kokku sel kohal Very Happy.

Muidu oli päris hästi, kindlasti jätka :).
Tagasi üles Go down
Skyscraper
Tasane



Female Postituste arv : 4

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime21/2/2014, 13:31

no esimesel korral rääksi Jessica ema sellest onu Mikust ja teisel korral oli Mikk seal ise  Very Happy 
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime21/2/2014, 15:39

Komad!

Plusspunktid loomulikult ka jutu pealkirja eest.
Tagasi üles Go down
Skyscraper
Tasane



Female Postituste arv : 4

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime21/2/2014, 15:48

Aitäh ja tore, et kellegilgi on aega ja tahtmist lugeda Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime21/2/2014, 16:43

Ja mõnes kohas on punktid ka puudu.

Ma ei lugenud ega loe väga jutte a'la ''(Mingi nimi) põnev elu'', lasin lihtsalt silmadega üle teksti. Tõin välja, mis vead silma jäid ja that's it. Midagi uut on loomulikult see, et sa sellise mittekutsuva pealkirjaga kirjatüki fantaasia alla toppinud oled.
Tagasi üles Go down
Skyscraper
Tasane



Female Postituste arv : 4

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime22/2/2014, 17:42

ma veel nime muudan..see oli algne Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime22/2/2014, 18:18

Kirjuta, muuda ja avalda äkki siis alles?
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime9/7/2014, 04:12

Lõpetatud??? Tõesti? :O
Tagasi üles Go down
Sponsored content





[LÕPETATUD!] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [LÕPETATUD!]   [LÕPETATUD!] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
[LÕPETATUD!]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fantaasia (vanemad)-
Hüppa: