MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kus sa elad? :D

Go down 
+18
Keku
Miley Cyrus
Keiti
Evy
Emma
Unknown Artist
Kärolyn
Anzu
Diana.
Liv
Tärru.
chelsea
Liina
padjanägu, [h]
SixxBitch
ThatsMe
Syrio Forel
Pingu
22 posters
Mine lehele : 1, 2  Next

Kus elad?
 Tartus
 Tallinnas
 Maakohas, mis on rohkem Tallinnale lähedal. Põhja-Eesti
 Maakohas, mis on rohkem Tartu pool. Lõuna - Eesti :)
 SAAREL elan
 Pärnus
 Mujal maailmas :)
Vaata tulemusi
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime10/11/2008, 22:34

Et siis... Kus te elate? Ei ma ei ole huvitatud täpsest aadressist Very Happy


Viimati muutis seda Pingu (12/11/2008, 20:17). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 13:16

Kuhu jäi Kesk-Eesti? Shocked Very Happy
Tagasi üles Go down
Syrio Forel
Naerupall
Syrio Forel


Male Postituste arv : 13
Age : 29
Asukoht : Braavosi

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 13:49

8.


Viimati muutis seda ii (10/1/2009, 21:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 15:41

Saaremaaa Very Happy (kuressaare ) cheers
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:04

Kui juba Saaremaa on, siis võiks ju Hiiumaa ka olla Very Happy Või üldiselt "saared"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:19

paluks ka Hiiumaad, sest ma ei kavatse saarlaseks hakata (jah, ma tean, et elan saare peal ja seepärast olen saarlane, aga saarlane on siiski Saaremaa elanik, Hiiumaa elanik on hiidlane.)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:39

niuniuniu.^^
mina valisin igaljuhul tartu, missiis, et ma ELAN tallinnas Very Happy
kodu on ikka tartus ju (H)
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:40

Ja Muhumaa elanik on muhulane Very Happy Aga vahet eriti pole, saare peal elan, ju ma saarlane olen siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:41

Noh, Muhumaad loetakse rohkem Saaremaa alla ju, ma peaks ka siis hakkama protestima hoopis, et sitta see hiidlane, pange kassarlane, kuna ma elan Kassari saarel. Selline asi on ju täiesti mõttetu.
Sina oled saarlane ja mina hiidlane. that's the way it goes!
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:46

te ei saa ju eeldada, et nad siia nüüd ükshaaval kõik 'tartlane, hiidlane, saarlane, kolkajaanlane' jnejnejnejne ära kirjutavad.
nagu hull asi kaa, et sulle saare elanik julgeti öelda. ikka juhtub, ja juhtub edaspidi kaa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:55

Ma ei eeldagi seda, aga suuremad kohad, nagu Tallinn ja Tartu ja Saaremaa on esindatud, miks Hiiumaad pole (vaadake pindala, suurem tegelikult ju, kui Tallinn või Tartu, eks...)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:56

Eino, point on lihtsalt selles, et üleval on kirjas SAARLANE, mis tähendab Saaremaa elanikku. Minu ettepanek oleks lihtsalt kirjutada, et SAAREL Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:57

sind ma mõistan täielikult, sixx, aga tehku see kuradi muutus siis ära. kas juurde veel hiidlane või ühendamiseks - saarel... Seda mõistan ka tegelikult, et Pingut pole ilmselt siin praegu, aga ma ei tahaks rohkem kobisemist kuulata sellel teemal, kuna teil pole õrna aimugi, millised... ma ei tea, lained, negatiivsed lained nende kahe saare vahel ujuvad. Seda on raske seletada. Muidu nagu vimma pole, aga kui hakatakse saarlaseks sõimama... ei, sorry, siiski nimetama, siis tuleb selline viha!
see on põhimõtteliselt sama hea, kui eestlasele öelda venelane, vahet pole ju, naabrid. eks. Tekib viha? tekib.. nii et proovige aru saada.
spasiiba.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 16:59

Ma olen tegelikult lihtsalt abiks siin praegu, sest elan ise Tallinna lähedal....Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 17:59

Mõttetut lärmi lööte.^^

Ja kesk-eesti jäi ära sellepärast, et... asja tagamõte on kunagiseks välja selgitada, kus kandis keegi elab, et ehk saab kunagi mingi kokkutuleku teha vm. Ja see ei juhtu kesk-Eestis Very Happy

Loore kirjutas:
Ma ei eeldagi seda, aga suuremad kohad, nagu Tallinn ja Tartu ja Saaremaa on esindatud, miks Hiiumaad pole (vaadake pindala, suurem tegelikult ju, kui Tallinn või Tartu, eks...)

Khmkhm. Kärdla nüüd küll Tallinnast ja Tartust suurem ole.^^
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 18:10

Ma tean seda ka, et mõttetu, aga samas oluline. Ma ei rääkinud Kärdlast, ma rääkisin Hiiumaast üldiselt - on ju suurem, kui Tartu või Tallinn, mis märgitud on. Saaremaa on ka suurem. trgsjahojs
vahetpole tegelt.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 18:10

enam mitte, sest see üks täht on asukohta vahetanud Wink
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 18:26

just täpselt. spasiiba.
Tagasi üles Go down
chelsea
Kuri põhjapõder(???)
chelsea


Female Postituste arv : 185
Age : 30
Asukoht : pikk 18-9 :D

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 18:56

Maakohas, mis on rohkem Tartu pool, Lõuna-Eesti, läheb ainukesena mu kodukoha alla. Vääärskaaaa.
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=11050295100897422214
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime11/11/2008, 19:27

tallinna lähistel ikka! Very Happy
ja ma olen mingi imelik, ma pole peaaegu üldse kusagil mujal eestis käinud XD ainult väike-maarjas Very Happy ja siis võrus nüüd viimasel ajal. XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Liv
Teise astme kurjuse abiline
Liv


Female Postituste arv : 7
Age : 114
Asukoht : Maakeral, Euroopas, Prantsusmaal, Pariisis, 11-endas, oma majas, oma toas, voodis.

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime12/11/2008, 17:17

Ja kus on "Mujal maailmas"? Razz
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime12/11/2008, 20:16

Kohe on olemas Very Happy:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime13/11/2008, 13:58

Kaks kodu, üks tartu piir ääres ja teine Jõvevamaal xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime26/12/2008, 16:12

Tartu, ikka.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime26/12/2008, 17:30

Mina elan siis Tallinnast umbes 99 kilomeetri kaugusel. Kirde-Eestis. Täpsemalt Lääne-Virumaal ja veelgi täpsemalt Rakveres.


Viimati muutis seda Diana. (12/6/2009, 09:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kus sa elad? :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kus sa elad? :D   Kus sa elad? :D Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kus sa elad? :D
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: