MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 TOBEY - 9

Go down 
+6
Cilen
Naughty
Nutella
Unicorn
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime30/12/2018, 14:13

Ma nüüd siis tean, mis juhtub. I don't like it Sad Aga ma loodan, et sellele tuleb üks tore ja armas lõpp eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime28/4/2019, 15:03

Hm, jaaa Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime22/9/2019, 23:02

Mida värki!!! Kus uus osa on? Mulle ei meeldinud, et siin nii vähe lugeda praegu oli ja nii hea kohapeal nagu nii pikk seisak on!
Ma tahaks ikka KOHE nüüd uut osa lugeda. 😊

EDIT: Jutust ka siis veits ikka!! See pole ilmselt mingi uudis, et see mulle nkn meeldib. Sa lihtsalt juba tead seda, aga minu jaoks teeb eriliseks selle loo see kahes vaates kirjutamine! Kohe palju erilisemaks. Kuidagi nii hea on mõlema vaatest loole pilk heita.
Caro on hetkel mulle meeltmööda. See tema ettevaatlik hoiak on mõnus ja väga sobilik.
Tobey praadimist on mõnus lugeda. Kuigi tuleb tunnistada, et ega temagi mind otseloomulikult külmaks ei jäta.
Arvestades seda, kes on Caro ja kes Tobey, siis on karta, et asjad ühel hetkel käest ärsa lähevad.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime24/9/2019, 20:13

Uut osa pole, ära otsi. Äkki ma kirjutan, kui isu on Very Happy Eks vaatab Very Happy Kui lugejaid on, siis eks see motivatsioon ka tuleb külla. Hea koht, kus pooleli jäi? Hmm. Võibolla...

No minu jaoks on ka see midagi uut, see kahes vaates kirjutamine. Aga see on ka sellepärast et mõnda asja ma tahan Carolina POVis kirjutada ning mõni asi on jälle nunnum, kui Tobey seletab jälle, mida ta tunneb. Kui ma ise olen seda lugenud, siis ma avastan alati ühe faktivea ja mul tuleb see alati meelde Very Happy Lugejaid see ei mõjuta aga minul pisut stoorit. Asi puudutab Topsiku sõpru Very Happy Aga pole midagi hullu. Neid jagub... Very Happy Põhimõtteliselt siis asi puudutab seda, kes Topsiku sõpradest Carolinale ligi tahaks ajada. Mul algselt oli plaanis üks teine Tobey sõber temaga siduda. Aga nii käib kah. Tobey peabki saama korralikult praadida. Ja eks ta saab kõrvetada ka :) See siis olekski see, et läheb käest ära.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime28/9/2019, 00:10

No kui mul on siia miskit uut oodata siis kavatsen siin püsida, sest mulle meeldivad keerulised love storyd, isegi kui need lõppevad mitte nii nagu soovid või loodad. ja seda sa juba teha oskad. Praadida jutu tegelasi ja lugejaid ka.

Nagu juba eelnevalt mainisin, mind paelub see kahes vaates stiil. tegelikult annab see mõlema tegelase kohta väga palju. Caro nt ei oleks minujaoks ilma tema mõtete avamiseta veel mitte keegi, peale ühe tsiki, kes äkki võiks päriselt ka Tobeyle meeldida. Razz

Seega uudishimu hetkel üsna tappev, sest ikkagi lõppes niisuguse kohapeal hetkel ära, kus ei ole mingi väga pikk paus vastuvõetav, samas lepin sellega, et võtad kirjutamiseks endale vajamineva aja.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime29/9/2019, 22:15

C.

Ma ei teadnud, mitmes kord see juba oli kui ma Tobey eelmisel õhtul saadetud sõnumit lugesin. See oli üsnagi lihtne ja lühike ’’Head ööd’’, kuid mulle tundus see olevat hoopis midagi suuremat, erilisemat. Tõusin voodilt püsti ja avasin kapiuksed. Ma olin närvis ja suures teadmatuses. Mida ma selga peaks panema? Kuhu ta mind viib? Mida me üldse teeme?
Teksad, kerge särk, igaks juhuks soojem kardigan ka kaasa ja peaks sobima küll. Tõmbasin tennised jalga ja heitsin kiire pilgu elutuppa, kus ema diivanil tukkus. Jätsin talle köögilauale kirja, et läksin välja ning asusin siis minekule.
Tobey palus mul end kella kolmeks valmis panna. Minutilise hilinemisega peatus auto mu nina ees ja heatujuline Tobey hüppas sealt välja. Ta sammus ümber autonina, kallistas mind ja siis avas mulle kaasõitjapoolse ukse, et ma sisse istuks.
Tõmbasin turvavöö peale, samal ajal pead pöörates, et tahaistmele näha. Seal polnud midagi.
„Mis me siis teeme?’’ üritasin selgusele jõuda.
Tobey seadis end taas rooli taga sisse ja vaatas mind, näol lai naeratus. „Kõigepealt sõidame natuke.’’
„Ah nii, sa tundud olevat oma autoga lahutamatu.’’
„Ma kuulen seda tihti. Eks ta viimasel ajal nõuab rohkem tähelepanu ka.“
„Mm, tõesti?“ küsisin, toon kogemata liiga sarkastline. Kas me tõesti räägime autodest?
Tobey huul kaardus pisut: „Eks mu kullake tunneb end ohustatult.“
„Mm,“ tõin ebaentusiastlikult kuuldavale. Ma sain aru, millele ta vihjas aga miski minus tahtis seda kõike kuidagi blokeerida. Või siis vähemalt teemat natukenegi muuta.

Sõidule kulus vähem kui pool tundi. Tobey sõitis rahulikult. Muusika mängis vaikselt taustaks, kui Tobey endast rääkis ja aeg-ajalt küsis midagi minu kohta. Kõige lihtsamaid asju. Nagu näiteks mis on mu lemmiksöök, lemmikvärv, millist muusikat ma eelistan kuulata ja milliseid filme vaadata. Meil oli palju sarnasusi ning kui jutt läks sügavamatele teemadele, olime paljuski sarnasel arvamusel.
Ma hakkasin end vabamalt tundma. Mingi veider eelarvamus temast sai isegi ümber lükatud ja kuigi ma kohati olin kahtlenud, et see on vaid mask, tundus et ta näitas mulle tõelist ennast. Mida mul on siis veel karta?
Laulsin kogemata kaasa ühele loole, mis parasjagu autoraadiost vaikselt kostus.
’“Sõida,“ surusin läbi hammaste, kui märkasin, et ta oli mind vaatama jäänud. Sõitsime küll mõistliku kiirusega aga ettevaatlik peaks nii või naa olema.
„See oli ilus lihtsalt,“ pomises Tobey ja pööras siis pilgu taas meie ette maanteele.
„Ma pidingi olema ju,“ hakkasin naerma ja jäin teda vaatama. Tobey teadis, millele ma vihjasin ja vastas mulle samaga.
Ja siis peatas ta auto.
„Kohal.“
„Kohal?“ kordasin.
Lõpuks, oli ka aeg, kuid seal meie ümber ei olnud nagu mitte midagi. Vaid loodus. Puud ja põõsad ja kõrge hein. Ühtegi maja ei paistnud siin küll olevat.
„Kui päike praegu nii kõrgel poleks, siis ma isegi kardaks,“ naersin, kui Tobey nagu kord ja kohus mind autost välja aitas. Ta sõrmed põimusid minu omaga kui hakkasime läbi heina minema. Kuulsin kohinat ja eeldasin, et oleme mingi veekogu ligidal. Kohin muutus aina valjemaks, mida kaugemale me autost jõudnud olime.
Lõpuks, paarikümne meetri pärast, nägin pisikest koske. Vesi langes pahisedes alla, kus oli kivine ja liivane ja mõlemal pool oli roheline lilleõites väli. See oli nagu maapealne paradiis, peidus kuskil tundmatus rohelisuses.
Tobey oli ilmselgelt rahul, nähes mu hämmingut ja seda kuidas ma seda ilu sisse ahmisin. Ta tõmbas mind endaga kaasa ja alles siis märkasin tekki ja selle peal patju ja piknikukorvi.
„Issand, aitäh,“ lipsas mul kiirelt üle huulte.
„Miks sa tänad mind? Ma peaks sind tänama, et sa oled üldse minuga siin.“
Istusime tekile ja ma vaatasin, kuidas Tobey piknikukorvi sisu laiali laotas.
„Lihtsalt.., see on üks ilusamaid asju, mis keegi minu jaoks teinud on,“ ütlesin ausalt.
„Mul on hea meel seda kuulda, kuigi minu meelest oled sa kogu aeg väärt kõike ilusat ja head.“
Mu kõht oli nii tühi. Alles siis, kui mu pabin oli üle läinud ja mul oli temaga mugav olla, andis mu kõht endast korinaga märku.
Korvis oli nii palju suupisteid – soolaseid, magusaid...
„Ma loodan, et sa tegid need ikka ise. Need on hämmastavalt ühtlased,“ hakkasin nalja viskama.
„No mis seal salata, mul oli abilisi. Nii selles,“ ta noogutas toidu poole, „kui kogu asja korraldamises.“
Kissitasin ta suunas silmi.
„Ei, mitte Ella.“
Nojah, see oleks juba liig.
„Meie majapidajanna aitas mind toidu osas. Kohta ma teadsin ise.“
„Hmm,“ venitasin lõbustatult. „Käid siin tihti?“
„Jah,“ vastas ta.
Mu nägu jõudis juba ära vajuda, sest ma lootsin salamisi, et ta on siin minuga esimest korda. Aga et ta iga oma huviobjekti siia toob..? See ei teinud kogu seda asja just väga romantiliseks. Aga mida ma loodangi, ma tean ju, kellega mul tegemist on...
„Ma olen siin teist korda, Carolina,“ hakkas ta siis naerma. „Esimesel korral ma tõin need asjad siia. Nii, et kahekesi kellegiga olen ma siin esimest korda.“
Naeratasin talle tänulikult.
„Kas sa usud ka neid legende, mida koolis tüdrukud minust väidetavalt endiselt räägivad?“
„Noh, rõhk sõnal ’’legend’’, sa pole nii äge, kui sa loodad end olevat. Enamus jutte on väljamõeldised, mida nad räägivad.“
„Ah?“ Tobey niheles.
„Vauu, oleks sa just oma nägu näinud!“ naersin talle vastu.
„Sa suutsid mu enesekindluse juba korralikult kõikuma lüüa...“
„Ma vist kipun seda tegema jah,“ vastasin talle kiirelt, enne kui ta minu suunas tuli ja mind tikuvõileivaga ähvardas. Ma tajusin seda aga ma ei plaaninud seda välja talle öelda.
Neelasin pisikese leivatüki koos hea ja paremaga alla. Lasin oma kehal pisut langeda, et tekitada rohkem ruumi enda ja Tobey vahele. Asi kiskus tõsiseks ja tundus et ta soovis juba magustoitu. See mõte pani mind muigama.
„Mida sa päriselt teada tahakasid?“ küsis Tobey vaikselt. Ta käed olid nüüd mõlemal pool mind ja kui ma oleks tahtnud ära oleks ma pidanud end oma tagumikul ta eest ära vingerdama. Olin täiesti staatilises asendis, mis iga sekundiga aina rohkem kõhulihastele mõjuma hakkas. Aga see polnud halb. Mu veider hirm kogu selle asja ees, mis toimus, tahtis tagasi tulla, kuid miski minus ütles sellele tundele ’’ei’’.
„Ma ei tea.“
Ta vasak käsi tõusis mu näole. Ta silitas mu lõuajoont ning kuidagi ettevaatlikult tabasid ta huuled minu omi. Nagu ta oleks suudluseks luba küsinud.
Ma lasin end selili tekile, käed ümber tema kaela ning suudlesin teda enese üllatusekski vastu julgemalt, kui ma oleks end arvanudki. Loomulikult sai ta sellest enesekindlust juurde ning kui ta käed pisut liiga aktiivseks muutusid, katkestasin suudluse.
Ta jäi mind vaatama, silmis kerge segadus.
Ma ei jõudnud midagi öelda ega tehagi, kui ta suu uuesti minu omal oli. Aga siis katkestas tema selle.
„Vabandust, ma lihtsalt... Ma lihtsalt ei suuda sinust eemale hoida.“
Ma ei osanud teha muud kui lihtsalt naeratada.
„Ja siis röövisid mu ära ning tõid siia, kust ma ei oska ise koju minna?’’
Ta libistas oma käe läbi mu juuste.
„Sa röövisid mu südame, nii et oleme tasa.“
Tundsin, kuidas mu kõris käis tugev klõnks. Ma polnud sellega üldse harjunud, et keegi mind niimoodi kohtleb. Mu mõistus ütles, et mine, süda ütles, et jää. Kõik on ju korras.
Ajasin end istuli. Tobey käsi puhkas mu põlvel, silmad ainiti minu omadesse puuritud.
„Carolina, ma olen sinusse armunud. Nagu mingi totakas aga ma ei saa kuidagi selle vastu. Ja kui sina tunned midagi sama, siis võiks ju vaadata kuhu see asi välja viib?’’
Ma peaaegu, et kuulsin kõrvus Ella vaimustunud hüüet ’’ÜTLE JAAA’’.
Vaatasin ja kuulasin Tobeyt, ilma et midagi oleks kohale jõudnud. Ma vaid nägin, et ta suu liikus, kuidas ta naeratas. Tundsin, kuidas ta käsi hoidis minu oma. Mõtlesin sel hetkel vaid enda ja kõige peale, mis mu elus toimus või ei toimunud.
„...ma luban, et ma hoian sind. Võib-olla on sul seda raske uskuda aga sa muudad mind paremaks inimeseks, kuigi sa oled nii kaua minust kaugel olnud. Ma tunnen, et sa oled nii õige. Ma lihtsalt tunnen sinu vastu midagi, mida kellegi teise vastu pole varem tundnud ja ausalt, see isegi hirmutab mind, sest ma pole tavaliselt see, kes toob neiu kuhugi sellisesse kohta ja... ja... Ah, Carolina. Ma jään parem vait. Sa ei peagi kohe midagi vastama aga palun mõtle selle peale?’’
Ma mõtlengi aga enda peale. Kui palju aega on raisus, miks ma pean seda veel raiskama? Olema kodus, mille mõju mind vaid muserdab, kui ma tean isegi, et ma olen väärt armastust ja siirast hoolimist?
„Okei.“
„Tore. Aitäh.“
Naeratasin ja surusin ta suule kerge musi. „See oli mu vastus. Jah.“
„Jaaah?“ venitas Tobey uskumatult. Ta tõusis ja tiris mind endaga püsti ja keerutas mulle sellised ringid peale, et ma teadsin, et veinipudelit kindlasti lahti ei pea koukima.

--

„Ahh, tead, mu kodune elu pole just kiita... Aga ma olen õnnelik, et mul on vähemalt Ella. Ta on omajagu pöörane aga armas ja hooliv nagu emalõvi. Ju see on ka selle pärast, et ta on minust vanem ja nagu ta on öelnud – ma olen talle väikese õe eest. Ta tunneb mind läbi ja lõhki, eks ta on see mu kindel kalju.“
Olime teki koos piknikukorviga autosse viinud ja kõndisime kose ligidal ringi. Hiline pärastlõunane päike kinkis meid ümbritsevale väljale kuldse kuma ja me kumbki ei tahtnud veel sealt lahkuda. Tobey rääkis mulle oma perest, millega kõik tegelevad, oma tulevikuplaanidest ja neist, mida ta pere talle kohustuseks seab. Mul polnud aimugi, mis kell juba olla võis aga ma teadsin, et me olime seal juba väga-väga kaua olnud.
„Mis sul siis kodus?“ küsis Tobey ettevaatlikult, aimates, et ma võib-olla ei tahagi sellest rääkida.
Aga vahel on rääkimine hea. Ja tundus, et ma võisin teda usaldada. Ta oli minuga aus ja ma soovisin sama teha.
„Mu ema... Kui mu isa suri, siis ta langes depressiooni. Ja kogu see majapidamine, raha teenimine jäi minu õlgadele. Ema lihtsalt sulgus endasse. Ei käinud tööl, ei rääkinud minuga... Tead, tundus nagu mitte ainult mu isa ei surnud, vaid et mu ema ka...“ Mu hääl värises. Ma suutsin olla tugev aga kui ma selliseid asju välja ütlesin, murdsid need mind väga kergelt maha.
„Miks su isa...“
„Suri?“ lõpetasin Tobey ettevaatliku küsimuse. „Ta vist oli tööl kuskil ja tegi mõned õlled. Ma isegi ei varja, et talle meeldis juua aga ta polnud nagu joodik või midagi. Ta kippus vahel liialdama aga üldiselt ei. Igatahes oli palav päev ja ju ta siis kosutuseks ikka jõi. Me ei teagi täpselt kuidas või mis tal üldse mõttes oli aga ta leiti ühest kuurist.“
„Mis ta tegi siis?“
„Ei, see polnud enesetapp, kui sa seda nüüd arvad,“ ohkasin vaikselt. „Ju ta puhkas või midagi. Või mõtles, et magab end selgemaks, kui meie juurde koju jõuab. Ema ei kannatanud väga õllelõhna aga ma ei mäleta, et ta oleks isale iial selle eest peapesu teinud. Mehed ja õlu käivad ju kokku, eks ole. Ei teagi, mis siis juhtus... Kas ta tegi suitsu või midagi aga see kuur süttis põlema ja... Noh..,“ kehitasin õlgu ja jäin eemale vaatama.
„Nii ta läks ja jättis meid. Ja sellest päevast saadik on mu elu paras tohuvabohu olnud. Eks see kõik on kasvatanud mind omajagu.“
Pöördusin Tobeyt vaatama, kes oli kui kivikuju.
„Hei?“
„A-ah?“ ehmatas ta end oma tardumusest välja.
„Mis sul juhtus?“ küsisin naerdes.
„Me.. me peame minema,“ surus Tobey läbi kokkusurutud hammaste ja viivuks mu käest kinni haarates, lasi sellest kohe lahti. Võtsin tema omast uuesti kahe käega kinni ja sammusin tema järel auto poole.
„Tobey?“
„Eiiii... Kõik on korras. Mul tuli lihtsalt meelde, et ma pean kuskile jõudma.“
Ta polnud üldse tema ise.
„Aa.“
See tundus täiesti usutav... aga sama palju ka ei olnud. Aga ma ei hakanud asja täpsustama. Ta tundus ärritunud olevat. Tõrjuv isegi.
Ta aitas mind autosse, kuid selles oli palju vähem soojust või pidulikkust kui enne siia tulles.
Kui ta auto käivitas ja me kohalt vingudes minema liikusime, tajusin tema sõidus lausa raevu. See oli nii veider. Ta pilk oli ainiti teel meie ees, minu silmad temal. Tahtsin seda õhtut pisut lõbusamal noodil lõpetada, kuid kuna mul polnud aimugi, mis talle sisse läks, oli raske leida ka viisi, mis seda jäämäge sulatanud oleks.
Ohkasin. Sirutasin käe raadio poole ja keerasin muusika valjemaks, lootes, et Tobeyl selle vastu midagi pole.
Ta heitis kiire pilgu mulle, ma naeratasin talle soojalt vastu. Ta käsi pigistas nii tugevalt rooliratast, et see tundus ainuüksi vaadateski valus.
Ta viis mind ilusti koju.
Küünitasin end tema poole, et talle tänutäheks kerge musi põsele anda, kuid mu süda jättis löögi vahele, kui ta minust eemale tõmbus. Miks ometi..?
Vaatasin teda küsivalt, kuid ei osanud midagi asjalikku kuuldavale tuua. Pomisesin midagi ebamäärast ja väljusin autost, lüües ukse tugevalt pauguga kinni. Ma isegi ei vaadanud kuidas ta ära sõitis.
Põgenesin üles oma tuppa. Mis tal ometi hakkas?
Viskusin voodile pikali. Mu telefon, mille koju olin jätnud, helises viivuks. Ilma vaatamatagi oli selge, et Ella oli põnevuse kätte ära nõrkemas.
Surusin telefoni rinnale ja sulgesin silmad. Ma soovisin toibuda enne kui Ella kõigega kurssi viin. Ehk tema aitab mul seda mõisatust lahendada, mis Tobeyl järsku hakkas.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime29/9/2019, 22:35

Oh god!!!
Nüüd läks küll nihusti! Rikkusid ilusa kohtingu ära. 😛
Järgmine osa võiks Tobey vaatevinklist tulla, sest see oleks lihtsalt jube põnev.
Ei arvanudki, et nii kiirelt selle musta kassi nende vahelt läbi jooksma paned. Just siis kui mõlemad juba nii roosamannalt nunnud olid. Aga no ise ma mõtlen, et parem varem.
Ma isegi ei julge ette kujutada, mis tunne Tobeyl olla võis ja no sellest ei hakka rääkimagi kui Caro veel kõigest teada peaks saama.
Põnevust hoida sa igaljuhul suudad.
Ma juba ei jõua ära oodata, mis edasi saab.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime29/9/2019, 22:41

Järgmine tulebki Tobeylt.
Vähemalt on sul meeles selle loo algus Very Happy Eks mul oli üht teist plaanitud siia aga seda ma tahtsin suht ruttu ära siia tuua, et Tobey kunagised ''teod'' teda kummitama tulevad. Aga noh, tema polnud otsene süüdlane.
Caro saab varsti teada... :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime29/9/2019, 22:50

No ma seda nii värskel lugenud. Varasemalt kui uurisid minult, kas olen ikka Tobeyt lugenud, siis ainus, mis tuttav tundus, oligi see nimi ja mäletasin pisut ka seda, et miski paipoiss ta polnud. Aga no sellest kõigest piisas, et ajada mind taas selle looga end kurssi viima. Ja siin ma nüüd olen. Piinlen, sest olen nüüd teistega ühel pulgal nagu kana õrrel ja ootan, millal edasi miskit saab, näeb ja kuuleb.
Tavaliselt olen ma see niiöelda hiline lugeja, kes ei pea kunagi midagi ootama. 😂😂 Raske, see tormaja inimese elu. 😂
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime30/9/2019, 22:33

Kuidas sul nii mitu rauda tules on? Very Happy Uskumatu.
Sinu puhul on nüüd teada et tuleb DRAAAAMAAAAA... Mis edasi? Kas edasi? Kui kaua see kestab? Millal see välja tuleb? Kaua nad siis omavahel ei räägi? Kui nördinud üks teise peale siis on? Very Happy Mis Tobey peast läbi käis? Very Happy
Ja igakord kui Caro on,, siis ma olen kohe oh minust midagi? Siis olen et aa.. jaa.. See piff siit jutust Very Happy Very Happy Muidugi nagu, daah eks
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime21/10/2019, 13:49

Mismõttes mitu rauda mul? Very Happy
Ma just vaatasin, et krt, mul jäi see hea koha pealt pooleli, peaks üritama ja vaatama kas suudan edasi kirjutada. Kas feeling on õige Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime13/3/2020, 00:23

Omg vaatasin, et sa paned Wattpadi ka samal ajal üles. Nii naljakas lugeda, et ma mõtlen siin, et see on jutt, mitte raamat. Aga seal kõik kommenteerivad, et oh äge raamat haha Very Happy Mu oma mingi kiiks vist? Very Happy
Ja millal saab juba uut???
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime1/11/2021, 17:54

Ohjeeeeeebus VOL 2. Ma Wattpadi puhta ära unustanud.

Peaks jah edasi kirjutama. Ju siis ei midagi muud kui hakkan ise ka otsast lugema ja eks siis näha ole Very Happy Kas inspiratsioon tuleb või ei Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime3/11/2021, 16:21

Long time no writing, right. Well, siin ma olen ja ega ma tegelikult oma jutte unustanud pole. Lihtsalt see täiskasvanud inimese elu on nii raske ja nõuab oma. Ideaalses maailma kirjutaks muidugi rohkem. Aga it is what it is.
Samas võib-olla oleks hea siiski üritada töö kõrvalt midagi kirja panna. Teraapia omaettegi ehk?
Igatahes, siin ta siis on, uus osake Tobey seiklustest. Loodan, et meeldib ja loodan ise ka et peagi saab see osake järje Very Happy


9

Oli saabunud järjekordne öö, kui olin täiesti omapead ja tiirutasin sihitult ringi. Mul ei olnud mingit tahtmist koju minna. Ma ei tea, mida ma üldse üritasin. Põgeneda enda eest ja selle eest, mida ma teinud olin? Milles ma osaline olin olnud? See kõik taandus siiski ühele asjale kokku ja ma ei suutnud lihtsalt olla. Ma olin vihane enda peale ja oma niinimetatud sõprade peale. Lootsin, et see kõik on vaid loll asjaolude kokkulangevus, kuid mis selle tõenäosus oleks?

Olin googeldanud vanu uudiseid ja lugesin neid üksteise järel läbi, lootes leida mingit pidepunkti, mida ma ei saaks seostada Carolinaga aga mida kaugemale ma jõudsin, seda rohkem kõik selgemaks sai. Käisin isegi surnuaias. Ma põlgasin seda kohta, kuid pidin nägema seda hauda ja seda kuupäeva. Mu mälusopist joonistus taas mu ette naine, kes oli nii murtud, et... Mul ei olnud mingit kahtlust, et see naine oli olnud Carolina ema. Kõik klappis sellega, mida ta oli mulle oma perest rääkinud. Kuidas ta ema oli end kaotanud, kui ta mees surnuks põlenult leiti, kuidas... Kurat küll.

Proovisin meenutada selle öö sündmusi. Kes mida tegi... Ma aimasin, et tegemist võis olla mu soovmõtlemisega, kuid mida rohkem ma kõike edasi-tagasi oma peas kerisin, seda rohkem ma veendusin, et ma ei saanud olla kellegi silmis otsene süüdlane. Küll aga olin ma enda kahjuks asjaga seotud.

Tõmbasin uuesti telefoni välja ja sorisin oma meilboksi arhiivis, et leida kaasusega seotud dokumendid ja koopia omaenese seletuskirjast. Olin unustanud need kustutada, kuid sel hetkel olin tänulik, et need mul alles olid. Nick mängis tulega, Nick pani selle kuudi põlema... Ma nägin seda tookord ju selgelt. Ja ma ütlesin seda ka mentidele, kes teadsid seda niigi. Mille kuradima pärast ma ei öelnud talle, et ta lõpetaks? Ahjaa, ma olin täis kui tinavile. Mulle tundus kõik nii pull. Keegi veel õhutas teda ju takka. Mitte mina aga mida mina tegin? Ma lihtsalt seisin kõrval ja avasin uut õlut, kui leek oma julma hävitustööd tegi. Võimalik, et isegi naersin, mõistmata veel, millise õudusega me olime hakkama saamas... Ja ka keegi teine ei sekkunud, kuigi meid oli seal palju. Lihtsalt politseile jäime pihku meie kolm.

Tavaliselt tüdrukud olid alati olnud need, kes tõmbasid teatud hetkel piiri, kui meie mäng liiale läks. Sel õhtul olime me omapead ja järelvalveta. Nagu väikesed poisid, kes esimest korda kapist tikud üles leidsid. Poleks kuidagi osanud tulla selle peale, et asi võib minna nii... Kes meist oleks tulnud selle peale, et kontrollida kuskil pommiaugus seisev vana pisike uberik üle enne kui selle suurest igavusest maani maha põletame?

Raputasin pead. Ma olin justkui õudusunenäos, millest ärkamine tundus võimatu. Mõtlesin hirmuga, mis edasi saama hakkab. Ma ei saa seda lihtsalt eirata ka. Nick võib ükskõik mis hetkel seda kõike minu vastu ära kasutada. Loomulikult nullib see ka kõik tema lähenemiskatsed Carolina suunas aga tema rõõmuks oleks ka minu võimalused nullis. Ja see oli miski, mille üle ma pikemalt juurelda absoluutselt ei tahtnud. Aga mu mõtted tegid oma tööd.

Kui olin Carolina koju viinud, sõitsin lihtsalt edasi. Ma isegi ei tea kuhu. Enne kui päike täielikult looja läks, tegin samal õhtul saatusliku tiiru surnuaial, mis mu hirmudele vundamendi valas. Kõik muu tuli nagu iseenesest. Mõtted lihtsalt tulid kuskilt ja muudkui kuhjusid-kuhjusid, kuniks ma lihtsalt enam ei suutnud isegi sõita.

Ja nii järjekordne öö. Päikeseloojangust päikesetõusuni. Olin autos tukastama jäänud ja kui lõpuks ehmatusega ärkasin, näitasid numbrid armatuuril, et kell on peagi kuus saamas. Keerasin süüdet ja võtsin suuna tankla poole, et kosutada end topsitäie värske kohviga. Ma pidin mõtlema mingi tegevusplaani välja.

Jõudsin tanklapoodi, kus sel kellaajal muidugi kedagi peale müüja polnud. Tammusin kohvimasina poole, vajutasin nupule ’White Flat’ ja vaatasin, kuidas tops joogiga täitus. Sõnagi lausumata lonkisin kassa juurde, maksin ning istusin autosse. Ma võiks senikaua kuni vähegi võimalik, Carolinale tõestada, kui tore ja hea ma olen. Lootes, et Nicki kõrvu ei jõua see info, millest mina teadlik olin. Ehk siis varjata seda edasi. Unustada. Aga kas ma suudaks valetada? Ilmselt mitte. Või võtta end kokku ning Carolinaga rääkida? Seletada talle, et kõik mis juhtus, oli vaid hooletu õnnetus? Et see polnud sihilik? Et ma olin kõrval ja liiga täis, et tikku tõmmata ja seda tegi hoopis Nick, nii et ta võib küll mind armastada, sest mina põhimõtteliselt pole tema isa surmas süüdlane?

Võtsin suuna kodu poole, kuhu tee oli väga pikk. Veel aega mõelda. Oi, kuidas ma seda juba vihkasin aga mu mõtted liikusid kõikvõimalikel radadel. Ainuke järeldus, milleni ma jõudsin, oli see, et olukord oli nii sitt kui see vähegi olla sai. Ja ma olin täidetud viha asemel hirmuga, et kaotan midagi, mille just olin leidnud. Ma keeldusin leppimast võimalusega, et me kestsime vaid nii lühikest aega. See lihtsalt ei saa ega tohi nii jääda.

Loivasin tuimalt majja, kuulsin vanemaid köögis sahmerdamas ja end tööleminekuks ette valmistamas ning olin ettevaatlik, et nendega mitte kokku sattuda. Mul lihtsalt ei ole praeguses seisus mingit isu nende loengut kuulata. Viskasin riided hooletult tugitooli suunas ja viskusin oma voodile. Sirutasin käe oma telefoni järele, et teha kiire tiir Facebookis ja Instagramis ning lülitasin selleks lennure¾iimi välja, mis õhtust saadik sihilikult sisse oli lülitatud, et keegi mind tabada ei saaks. Hetkel kui internetiühendus taastus, käis mitu kõlli ja nägin mitut sõnumit oma sõpradelt, üht isegi Ellalt ja paar tükki oli Carolinalt, kes uuris kus ma olen ja mis ma teen. Kui muidu oleksin selle üle rõõmustanud, siis hetkel ei osanud muud teha kui vaid lugeda tema sõnumeid aina uuesti ja uuesti, et pikendada aega, mil ta minuga suhtleb. Sügaval sisimas teadsin ja kartsin, et peagi tuleb hetk, kui kõll ei tähenda enam sõnumit Carolinalt.

---

„Palun ära räuska mu peale, Ivy,“ krimpsutasin nina ja korjasin sõrmede vahelt lauale kukkunud kahvli üles.
Olin silmad avanud peale lõunat. Esialgu tundus, et olin majas üksinda, kuid kui alla jõudsin, nägin Ivyt köögis mässamas. Tema sõnul oli Rosa mõneks ajaks ära sõitnud ja nii meisterdas ta täitsa iseseisvalt endale lõunasööki, olles valmis sellest pool mulle ohverdama.
Olin kaotanud end taas oma mõtetesse ja kui Ivy häälekalt mu tähelepanu nõudma hakkas, tundus see hääl sama jubedalt läbilõikav kui varahommikune äratuskella pinin.
„Okei, vabandust. Millest mõtled? Ma rääkisin pika jutu maha ja sa lihtsalt tardusid. Hakkad haigeks jääma või midagi?“
„Ei,“ vastasin nagu muuseas. Pöörasin oma tähelepanu jahtunud omletile enda ees taldrikul ja murdsin sellest kahvliga tüki. „Millest sa vatrasid siis?“
Ivy ohkas. „Ilmselgelt polnud see midagi olulist.“
„Aga ma kuulaks nüüd sind.“ Olin mina ikka üks tore vanem vend.
„Ma rääkisin Maxist sulle,“ lausus Ivy, oodates mu reaktsiooni.
„Mu sõber Max? Kõlab huvitavalt. Mis sul temast?“
Ivy pööritas silmi nagu see peaks olema ilmselge, miks ta järsku mu sõbra kohta uurima hakkas.
„Kas ta on okei? Nagu et... Sellesmõttes. Tead küll.’’ Õde niheles toolil, kui ma teda ainti vaatasin. Mu näole ilmus lai naeratus.
„Ta meeldib sulle või?“
„Natuke,“ tunnistas Ivy edvistades.
„Max on mu sõber, nii et ma ei tea, kui okei ta siis olla saab,“ vastasin talle naerdes. Hetkeks unustasin kõik muu. Kõik selle, mis oli seotud eelmise suve ja Carolinaga ja siis mulle meenus, et pean oma õe hoogu pisut pidurdama.
„Aga tal on vist keegi juba silmapiiril.“
Ivy ohkas, kuid ei lasknud end sellest infost väga mõjutada. Norisin teda pisut veel sellel teemal ja kui Ivy lõpuks seletas, kui meelalt Max temaga sünnipäeval käitunud oli, ei imestanud ma üldse, et mu õekesele vale mulje võis jääda. Pisut naiivne nagu ta oli.
„Nii, et sammuke lähemal vanatüdrukupõlvele. Aga ära kurvasta, õeke.“
„Jobu,“ kilkas Ivy naerdes ja tõusis. Vaatasin kuidas ta kapist klaasi võttis ja lasi kraanist vett ning toetas end siis tööpinnale ja köhatas. „Aga sina?“
„Mis minust?“ tegin näo nagu ma ei mõistaks, kuhu ta selle vestlusega tüürimas on. Aga vastupidi.
„Mis su sellest Laurenist saanud on? Või Candyst?“

Lauren oli ajutine nähtus ning mul ei kulunud kaua aega, et aru saada, mis tema tegelikud eesmärgid olid. Siis mulle see sobis, kuid midagi pikaajalist temaga mul kunagi plaanis ei olnud. Candice, või Candy, nagu mu õde teda hüüdis, oli natuke teisest puust ja Ivy klassiõde, kuid ka temagi polnud mu jaoks nii huvitav, et see ajutine sümpaatia tõsisemaks suhteks muuta. Vahel oli lihtsalt huvitav kui mõni silmarööm kuskil oli, kuid ma olin alati teadlik sellest, et minu asemel võib mu taust palju atraktiivsem olla.

„Unustatud.“
„Okei,“ venitas Ivy. „Garry on mitu õhtut järjest sinu järele küsimas käinud. Sa polevat ta kõnedele ka vastanud. Mis toimub?“
„Garry käis siin?“
Ivy noogutas: „Eile õhtul ka.“
Võib-olla ma olen tõesti liiga kauaks eemale jäänud. Mine tea, mis nad kõik mõtlevad juba. Ivy tegi juba nagunii omasid järeldusi. Garry otsis mind taga ja justkui selle kinnituseks lõi taldriku laual mu telefoniekraan heledalt särama.
„Sa ei võta vastu?“
„Veel mitte.“
„Sa käitud kummaliselt,“ nentis Ivy ja tundus, et ta oli leppinud faktiga, et meie vestlus on läbi. Ta tuli võttis mu ees taldriku ja viis selle kraanikaussi ja valas oma veeklaasi tühjaks, asetades selle kõrvale restile kuivama.
No hea küll, mõtlesin. „Kas sa tead kedagi Carolinat?“ küsisin end püsti ajades. Surusin telefoni pükste taskusse.
„Miiidaaaa?“ venitas Ivy särama lüües. „Sul ongi keegi või!? Üüüü, Tobey!“
Kui ta lõpuks oma üllatust kontrollida suutis, nentis ta, et Carolinat otseselt ta ei tea. Ella nimi oli talle juba tuttavam ja kui ma teda kirjeldasin, teadis Ivy juba paremini, keda ma silmas pidasin. Tuli välja, et nad käisid Ellaga koos trennis, kuid sellegipoolest oli Carolina talle võõras.
„Ma olen teda jah Ellaga koos näinud, kena tüdruk on.“
Seda teadsin ma ise ka, liigagi hästi.
„Ta isa suri eelmine aasta,“ lausus Ivy kui muuseas, kuid lasin selle kiirelt kõrvust mööda. Üritasin seda fakti eirata.
„Kuskohast sa siis tema avastasid?“ jätkas Ivy oma ülekuulamist. „Susiseb teil juba korralikult? Tood ta varsti külla ka? Ooot, kas Rosa pidaski seda silmas kui... Ah, sa pead ta õhtusöögile kutsuma! Sulle kuluks täiega kodustamine ära!“
„See asi on alles nii värske, et kannataks ehk pisut selle õhtusöögikutsega.“ Vähemalt senikauagi, kuni ma välja mõtlen, kuidas seda jama lahendada.
„Kuidas te siis tuttavaks saite?“ jätkas ta ja järgnes mulle koridori, kus ma tenniseid jalga ajasin.
„Sain temaga tuttavaks tegelikult siin sinu sünnipäevapeol. Ajasin nad Ellaga sassi. Ilmselgelt ma ei tulnud selle peale, et tüdrukud üksteise lõhnaõlisid kasutavad ja kuna ta tuli mu idiootse jutuga kaasa, arvasin ma, et ta ongi see, kellega ma ühel eelneval õhtul kokku juhtusin...“
„Ee, mida?“
„Jep, nevermind.“
„Oot, aga mis edasi sai?“ kogeles Ivy ja ootas, et ma jätkaksin, kuid mu sisse tekkis taas see ebameeldiv tunne, mis mind kõikidel eelnevatel öödel piinanud oli. See vestlus õega oli nii veidraks kujunenud, et ma tahtsin lihtsalt kiirelt minekut teha.
„Ella aitas mind ka pisut, oleme paar korda kokku saanud.“ Ma ei saanud ise ka aru, miks ma seda üldse õele ütlesin ja miks ma ikka veel majast väljunud polnud. Ma nagu tahtsin end selle kõige lasta piinata. Lasta Ivyl end torkida. Las see kõik muutub veel raskemini talutavamaks. Kuramuse päralt, mida see kõik minuga teeb?
„Aga me vist pole koos,“ tunnistasin vastumeelselt. Aga ma kavatsen seda muuta, oi kuidas ma seda tahan. Ma pole ammu midagi nii väga tahtnud. Või oligi see tahtmine minu loomupärane tahtmine, kuniks ma ta kätte saan?  
„Aa..,“ tõi Ivy kuuldavale ja tema esialgne vaimustus oli kadunud. Ta hoidis oma pilku minul ning tundus, et tal oli endiselt palju küsimusi. Millegipärast ta aga ei jõudnud nendeni. Ja mu ärritus kasvas ja kasvas.
„Kas sa oled temasse..,“ alustas Ivy lõbustatult aga vakatas, kui ma oma teise tennise jalga oli saanud ja jalg põrandat tabas.
„Mida, Ivy? Armunud?“ katkes mu kannatus ja mu hääl oli pisut valjem kui enne. Laiuatasin oma käsi ja vaatasin teda. Ma kartsin, et ma murdun aga et ma murdun siin, nii, oma õe ees? Seda ma ette ei osanud aimata.
„Jah, kurat, olen, aga kõik on nii perses kui vähegi olla saab! Sul pole õrna aimugi! On sul veel küsimusi?“
Ivy võpatas ja viivuks oli mul temast ka nii kahju. Tegin kõigile vaid liiga. Enese teadmata Carolinale ning hetkel siin oma väiksele õele, kes hoolib minust ja tahab, et mul kõik hästi oleks. Teistest rääkimata.

Kaevasin endale järjest sügavamat auku ja sellest välja ronimine oli iga päevaga aina raskemaks muutumas. Mina seisin välisukse juures, Ivy seisis meie fuajee keskel. Tema vaikis, mina vaikisin.

„Ei,“ sosistas ta nii vaikselt, et seda polnud peaaegu kuuldagi. Nägin vaid, et ta huuled vormisid selle üheainsa sõna ning ta astus kahtleva sammu minu poole. „Tobey...“
Tundsin, kuidas pinge mu seest välja tahtis saada ja surusin lingi alla. Ma ei taha oma õe ees pisardama hakata, kuid olin juba hiljaks jäänud. Lükkasin ukse lahti ja astusin tormakal sammul välja, jättes segaduses Ivy veelgi suuremasse segadusse maha.

Istusin oma palavasse autosse, äratasin selle mootorimürina saatel ellu ja võtsin kiirelt kohalt. Sõitsin taas teadmata suunas, kuni silmad seletasid teed mu ees, kuid mul polnud kuhugi minna. Enda eest on võimatu põgeneda.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime3/11/2021, 17:06

Okei.. Nii.. Ma ei teagi nüüd.. Kust ma alustama peaks?
Uhh... See oli siin ikka väääääääga pikalt oodatud osa. Nagu lausa alates 2019 aastast oodatud osa.. Aga kuradima hea osa. Mul endal siin silmad pool märjad, aga see vb palaviku süü haha Very Happy
'Kas 2000 sõna on juba enam vähem?' olgu kasvõi 500, jumala eest et oleks midagi Very Happy Very Happy

Aga igatahes.. Ma täiega nautisin. Kogu see tohuvapohu mis tal sees käis, täiesti mõistetav ja täiega sai kaasa elada ja sama tunda. Segaduses, vihane, hirmul. Lihtsalt sooo goood.

Nüüd ta võiks ennast nii palju kokku võtta, et Carole ise ära rääkida mis juhtus. Ausus, usaldus ja suhtlus on ikkagi suhte alused Very Happy Ja noh armastus loomulikult Very Happy
Aga nüüd tahaks kohe edasi lugeda, et teada mis siis edasi saab. Kuidas nad asja lahendavad, kas lahendavad?

Nii, et nüüd sa oled juba kirjutamise vibe'is sees, et lased edasi kohe eks? Sest sa ju tead juba meid. Meile natuke annad, siis me tahame kohe VEEEEEEL!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime3/11/2021, 18:20

I know right? Aeg lendab. Hull. Kas ma alustasin selle 2015 või? Jube. Mõelda, mis ajad siis veel olid ja mis nüüd. Aeg on lihtsalt nii hirmus, eriti kui mõelda kui sündmusterohke see olnud on Very Happy

Et mu osa polnudki siis emotsionaalne või? Päh Very Happy Aaa oli ikka, okei Very Happy Lootsin, et ta segadus ja mure ja heartbreak on mõjuv. Tore, et see oli mõistetav.

Mul siin mõtted käivad erinevaid radupidi. Võib-olla ikka räägib keegi teine Carolinale tõe välja... Võib-olla mitte. Eks näha ole, kuidas kirjutamise hetkel otsustan.

Ja ma üritan jah kirjutada ikka veel. Lihtsalt õige vibe peab olema ja küll siis neid osi tuleb ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime3/11/2021, 19:32

Mind hämmastab, et sa ikka tead mis siin nagu edasi peaks saama. Arvestades millal sa selle kirjutamisega alustasid Very Happy
Nagu ma öelnud olen, siis ma olen ka kirjutanud ja siis mingi hetk ära lõpetanud ja kui lõpuks jälle avastanud olen, siis olen nagu whaaat the heeeck siin üldse juhtuma pidi?? Very Happy

Ma tahaks juba, et teised avastaksid, et sul siin uus osa on mwhaha Very Happy

Selles mõttes, kui keegi teine Carole räägiks, oleks rohkem draamat (me teame, et sulle see meeldib) ja oleks raskem mingit lepitust saada võib-olla. Seda solvumist ja ahastust.. uuh. Nii, et ma loodan et sul veel see vibe sees ja saab kohe varsti mingit täiendust hihi
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime3/11/2021, 21:38

Muidugi tean Very Happy Kuidas ma teadma ei peaks Very Happy Ega ma lampi ei hakka ühtegi lugu nii kirjutama, et ma ei teaks, mis selle jooksul juhtub. Vaid mõned asjad on sellised küsimärgiga, et kuidas lahendada. Eks NP-s muutusid ka paljud mõtted käigult. Ja Chadi stoori pidi ka ikkagi pisut teistsugune oli, kui see lõpuks välja kujunes.

Siin vist väääääga Tobey ja Caro puhul midagi muutuda ei saa Very Happy Aga eks näeb Very Happy Kas lõpp on ilus või halb, ei ütle aga kas olete tähele pannud, et kõik lood, mis kannavad isiku nime saavad kuidagi kurva lõpu?

Wellllll anywaysssss, mis neil avastada, ma teavitasin neid Very Happy

Ma ise kaldun ka sinnapoole, et Caro saab selle kuidagi teistmoodi teada kui Tobey'lt endalt. Ilmselt tekitan tüli Nicki ja Tobey vahel ja seeläbi siis... Sh!t gets reaaaal Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





TOBEY - 9 - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: TOBEY - 9   TOBEY - 9 - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
TOBEY - 9
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: