MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kirjanduskonkurss ''BestSeller''

Go down 
+2
-Ene-
Naughty
6 posters
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9505
Age : 32
Asukoht : Pärnu

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime6/4/2015, 19:24

Täna kuulutati välja uus ja siiani suurima auhinnafondiga kirjanduskonkurss BestSeller. Otsitakse erilist lugu, millel oleks potentsiaali laieneda ka teistesse ¾anritesse. Autoritelt oodatakse varem avaldamata teoseid ilu-, aime- ja lastekirjanduse ¾anris.

-Võistlustöid oodatakse hiljemalt 09.09.2015 (k.a)
-Konkursi võitja ning eripreemiate saajad kuulutatakse välja 15.12.2015
-Konkursile oodatakse eestikeelseid varem avaldamata käsikirju ¾anrites: ilukirjandus, aimekirjandus, lastekirjandus
-Kirjanduskonkursi BestSeller 2015 auhinnafond on 10 000 eurot

Kuidas osaleda:

-Käsikirjad tuleb esitada paberil, kahes eksemplaris
-Käsikiri peab olema varustatud märgusõnaga ning sellele peab olema lisatud sama märgusõnaga kinnine ümbrik autori nime ja kontaktandmetega
-Konkursile kvalifitseeruvad vaid õigeks tähtaajaks laekunud ning eeltoodud tingimustele vastavad võistlustööd
-Võitnud tööde kirjastamisõigus kuulub kirjastusele Pilgrim

Käsikirju ei tagastata!

Võistlustööd tuleb saata hiljemalt 9. septembril aadressile:

Pilgrim Group OÜ, Tallinn, Tõnismägi 2, 10122 või tuua hiljemalt 9. septembril kauplusesse MUUSA, Eesti Rahvusraamatukogu, Tallinn, Tõnismägi 2 (avatud E–R 10–18).

(allikas: http://kultuur.postimees.ee/3147181/algas-uus-suurima-auhinnafondiga-kirjanduskonkurss-bestseller)

''BestSeller'' Facebookis: https://www.facebook.com/pages/Kirjanduskonkurss-BestSeller/749278595185602?fref=ts

Kui auhinnafond on nii motiveeriv, miks mitte proovida? Edu ja häid mõtteid!
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 33
Asukoht : Azeroth

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime6/4/2015, 19:58

Hmm... Hmm... Äkki isegi üks pooleliolev läheks sinna.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9505
Age : 32
Asukoht : Pärnu

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime6/4/2015, 20:07

Juhin tähelepanu, et kindlasti tasub allikaks olev artikkel ka läbi lugeda- saab veel ilmselt vajalikku infot nt ¾ürii kohta :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime7/4/2015, 08:05

Nii põnev! bounce
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9505
Age : 32
Asukoht : Pärnu

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime7/4/2015, 17:50

On, kuid ma raudselt ei löö kaasa :)
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 33
Asukoht : Azeroth

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime7/4/2015, 17:56

Miks sa raudselt ei löö?
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9505
Age : 32
Asukoht : Pärnu

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime7/4/2015, 18:10

Neli kuud, et midagi kirjutada... Pealegi mul pole mingit head ideedki, et ilukirjanduse valdkonnas proovida. Ilukirjanduse ¾ürii koosseis on veel üks põhjus, miks ma arvan, et mul küll pole mõtet Very Happy Ja ma mõtlesin põhjalikult järele, enne kui selle otsuse vastu võtsin :)

Aga ma loodan, et mõned foorumist on nii tublid ja hakkajad, et katsetavad. On vähemalt kellegile pöialt hoida :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 33
Asukoht : Magnostadt Academy

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime7/4/2015, 18:57

Hmm, tahaks ka osaleda, aga mul pole ka praegu ühtegi ideed. Äkki peaksin ma end lastekirjanduse valdkonnas proovile panema, see võiks huvitav olla Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9505
Age : 32
Asukoht : Pärnu

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime7/4/2015, 20:03

No lastekirjandus oleks minu puhul ka üks võimalus. Aga umbes nelja kuuga, mõnusat paeluv lugu... Um, ei Very Happy Neli kuud eeldaks, et enamus sellest ajast mööduks kirjutades. Ma ei suuda nii, kui tähtaeg kuklas Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 28
Asukoht : kui otsid siis leiad

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime7/4/2015, 22:28

Oot mis käis ilukirjanduse alla? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime8/4/2015, 08:41

Ma ka mõtlesin lastekirjanduse peale, aga no ei tea, kas suudab miskit välja mõelda ja minujaoks on ka 4 kuud liiga lühike aeg.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9505
Age : 32
Asukoht : Pärnu

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime9/4/2015, 21:17

Ma arvan, et paljude jaoks see neli kuud liiga lühike aeg. Noh, juhul kui on midagi sahtlisse kirjutatud, siis muidugi teine asi- siis aega küll, et oma tekst üle käia ja nii edasi.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime9/4/2015, 22:09

Ma tahaksin proovida, kuna ma kirjutan enda uurimistööks nagunii nö raamatut siis, aga ma pole ka päris kindel, kas sellise ajaga on seda võimalik saatmiskõlbuliseks teha. Very Happy

Muidu hea motivatsiooniallikas, kirjutasin taas üle kuu aja Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirjanduskonkurss ''BestSeller''   Kirjanduskonkurss ''BestSeller'' Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kirjanduskonkurss ''BestSeller''
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: