MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum

PortalPealehtOtsiRegistreeriLogi sisse

vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey

Female Postituste arv : 9491

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime21/12/2019, 23:42

No mida näiteks Very Happy
Näiteks seda et ma suvel kohtusin astroloogiga? Very Happy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Np10

TEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro

Female Postituste arv : 1737

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime13/3/2020, 00:18

No näiteks Very Happy
Muidu siin jälle, nii vaikne et.. jamh.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime25/3/2020, 21:41

Ah blogis kirjutan salamahti sellest kunagi Very Happy

TEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara

Female Postituste arv : 123

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime8/5/2020, 00:22

Keegi käib ka siin enam? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime7/1/2021, 22:51

Ma käin siin ikka piilumas vahepeal Very Happy Aga endal on suht kiire olnud, et korraks sisse logida ja midagi kirjutada haha:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime1/4/2021, 23:59

Ouuuuuu, ma ikka käin siin, aga üksi on igav!

Siin peaks elu küll käima tõmbama ju kui korontsik igal pool mujal möllab Very Happy

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime7/4/2021, 18:32

Põhjenda siis palun, miks ei ole uusi osasid kirjutatud ja üles pandud ah?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.

Female Postituste arv : 561

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime24/4/2021, 22:03

Ma ootan ka põhjendust, Audrey! Uued peatükid on muidugi oodatumad.

Because pizza is love, pizza is life
Pizza

Male Postituste arv : 2863

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime29/4/2021, 19:36

Tervist Very Happy

aga kuidas saaks siia elu tagasi tuua? Ma olen veendunud, et väga paljud tahaksid ise miskit kirjutada või vahelduseks head ja paremat lugeda.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime13/5/2021, 12:48

Reklaamida erinevates kohtades? Alustuseks ise midagi kirjutada ja üles panna? Näidata, et siin ikka mingi elu käib jne.

Ma eile hakkasin mõtlema, et shit I'm old. Ma leidsin selle foorumi siis, kui ma 14 olin.. Ütleme et sellest on paaaaaaaaalju aega möödas nüüd Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza

Male Postituste arv : 2863

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime14/5/2021, 17:40

Ma ise ka liitusin siis kui ma 14-15 olin.
Kuid omanikud võiksid tõepoolest seda foorumit reklaamida. Facebookis näiteks või oma sõprade seas kes kirjutamisest ja lugemisest huvi tunnevad. Arvan, et praegu oleks järjejuttude kirjutamine nii mõnelegi terapeudiline tegevus... seda eriti piirangute ajal ja pärast. Lisaks saaksid paljud vanade tuttavatega jälle juttu ajada. Win/Win olukord kui elu siin jälle pihta hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 44 Icon_minitime

Tagasi üles Go down

vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 44, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44