MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Annika - UUS POSTITUS :)

Go down 
+3
Pharaoh
SixxBitch
Carmen
7 posters
AutorTeade
Carmen
Kojamees
Carmen


Female Postituste arv : 33
Age : 30

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime14/11/2008, 11:41

See tundus kõige õigem koht selle loo kirjutamiseks...
Lugu on päeviku vormis.

______________________________

1.OSA

Tallinn, Kalamaja. On sügis, maad katab hall udu, väljas kallab vihma ja all tänaval on tihe autoliiklus. Köögiaken on pärani lahti, akna all on vana tumepruun tammepuidust laud, laua taga istub blondide juuste ja pruunide silmadega tüdruk. Ei ole just kuigi tihe vaatepilt. Tüdruku nimi on Annika. Tal on seljas lilla lilleline kleit, käes on tal suits, mida ta oma väriseva käe ja peenikeste sõrmedega kord suu juurde liigutab, tuhatoosi juurde liigutab, suu juurde, eemale, tuhatoosi juurde... Ta vahib ainult ühte toanurka, silmad on elutud, suunurgad allapoole.

27. detsember 2006

Oh, ma olen nii õnnelik ma kohtusin täna Heili juures jõulupeol oma unistuste mehega! JAH, MA TEAN, ET TEMA ON SEE HÄRRA ÕIGE! Ma ei ole ammu nii õnnelik olnud kui ma nüüd just praegu olen! Hr. Õige nimi on Harald, ta näeb nii veetlev välja, et ma võiksin ta ära süüa. Tal on pruunid juuksed, hallid silmad, ta on nii stiilne ja tark ja kui te ainult ta naeratust näeksite! Ma sulasin kui mul oli au seda näha! Peale pidu otsustasime me veel kokku jääda, meil oli koos nii tore. Ma pakkusin talle välja, et me võiksime minna minu Pirita merevaatega majja, talle meeldis see idee väga. Me võtsime takso, Heili elab Nõmmel. Kui me minu juurde jõudsime juhatasin ma ta kohe elutuppa, elutoas on mul suur aken, kust avaneb vaade merele, akna all on suur pehme valge vaip, must tiibklaver ja kamin. Ma tegin kaminasse tule ja lamasin vaibale. Harald istus klaveri taha ja hakkas Straussi mängima, ma olin võlutud, ma ei teadnud, et minu Hr. Õige oskab ka klaverit mängida! Ta on tõesti täiuslik! Ma naeratasin ja jälgisin teda, ma tõusin ja panin küünlad põlema, avasin akna, tuultehoos hakkasid kardinad lendlema, tema mängis klaverit kõik oli nii täiuslik. Ma lamasin tagasi vaibale ja silmitsesin kaminatuld, ta lõpetas mängimise ma kuulsin, et ta seadis oma sammud minu poole, mul hakkasid kõhus liblikad lendlema, ma ei pööranud ümber, ta hakkas mind suudlema ja siis see juhtuski...

1.jaanuar 2007

HEAD UUT AASTAT! Ma avastasin, et ma ei ole siia endast eriti kirjutanud aga ma luban, et ma teen seda millagil. Ja andestust et ma ei ole siia nii ammu kirjutanud. Me veetsime Haraldiga terve eilse päeva koos ja täna on ta ka veel siin minu juures! Me oleme minu Pariisi korteris. Siin on kõik nii ilus, lund sajab, õues põlevad laternad, väljas on nii vaikne, kõik magavad vist alles. Ainult mõni üksik auto sõidab akna alt läbi.
Ma küsisin Haraldi käest, et kas ta tahaks veeta aastavahetuse minuga Pariisis või oma sõpradega Tallinnas, ta otsustas et ta tahab minuga seda veeta, ma küsisin ta käest üle, et kas ta on selles kindel, ta ütles, et jah ja päris et kas ma olen rumal ja purskas naerma ja kinkis mulle põsemusi. Ma rääkisin Haraldist ka oma õele, ma tean et me oleme nii vähe aega koos olnud, aga mulle tundub et asi hakkab tõsisemaks minema. Mu õde ütles, et ma peaksin Haraldi kohe jätma, sest ta teab Haraldi suguseid mehi, aga ta ju ei tunnegi Haraldit, kuidas ta saab siis öelda, et ta teab tema-suguseid mehi... Ta ütles et Harald võtab kõik minu vara ja lahkub koos teise naise ja minu varaga, ma naersin selle peale talle näkku. Ja läksin ära ta juurest. Kuidas ta julgeb öelda mulle midagi sellist! Ma pean seda Haraldile rääkima. Ei, vist ka mitte...

3.jaanuar 2007

Kirjutan nüüd endast ka. Ma olen Annika, mu isa on rikas, ma ei ole eriti töötanud, mingit kindlat töökohta omanud. Ma saan isalt ikka veel taskuraha, ma olen 23... Mu isa on ühe tuntud poeketi omanik, millise see jäägu aga saladuseks... Ma olen käinud ülikoolis. Eliit koolides... Mul läheb hästi... Mul on ema ja isa. Vanem õde Sirle, ta käib tööl tal on lapsed, abikaasa, kuid mind hoitakse rohkem, sest ma olen pesamuna. Mul on palju kodusid, maja Pirital, korter Tallinna Vanalinnas, korter Pariisis, korter Dubais, maja Viimsis... Mida veel tahta? Pean nüüd minema Harald tahab mind välja viia, ma peaksin talle Eiffeli torni näitama. Jah me oleme veel ikka Pariisis.

3.jaanuar 2007

õhtu.

Käisimegi Eiffeli tornis, enne kui mina jõudsin talle seda välja pakkuda, ütles tema mulle et lähme Eiffeli torni. Ma olin üllatunud ja ütlesin, et jah lähme! Te ei kujuta ette! Me oleme nüüd kihlatud, ta tegi mulle seal abielu ettepaneku! Mu elu on justkui muinasjutt! Varsti ( 12. jaanuar ) me sõidame Barcelonasse ja sind mu kallis päevik ma sinna kaasa kahjuks ei võta. Harald juba norib mu kallal et ma siia nii tihti kirjutan. Ta küsis mu käest, et kas ma ei tahakski jääda siia, Pariisi elama. Ma ütlesin talle et ma ei tea... Ta ütles mulle et ma mõtleksin siis selle peale. Ma usun, et ma oleksin nõus tema nimel jätma oma sõbrad ja vanemad, et elada temaga siin... Pariisis.


Viimati muutis seda Carmen (28/11/2008, 14:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://web.zone.ee/pealkirjatu
Carmen
Kojamees
Carmen


Female Postituste arv : 33
Age : 30

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: 2.osa   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime14/11/2008, 12:25

4.veebruar 2007

Me ei ela hetkel Haraldiga koos. Barcelonas tekkisid väikesed probleemid. Ma ei taha sellest rohkem rääkida... Igatahes, Harald kutsus mind täna välja, muidugi ma olin nõus, ta lubas mulle kell seitse järgi tulla ja viia mind oma sõbra juurde, sõber korraldab mingit pidu. Ta tahab, et meiega uuesti asjad korda saaksid. Ma tahaksin ka, sest ma tõesti armastan teda ja me oleme ju kihlatud ka. Õde juba parastab mu kallal. Vahest ta viskab täiesti üle, las tegeleb oma pere muredega... Kell on kuus, ma pean hakkama sättima.


6.veebruar 2007

Mh, ma... MIks???? Ma ei oska alustada... Harald jälle... Ta lubas mulle eile kell seitse järele tulla, 18:41 saatis ta mulle SMSi : "anna andeks kallis mul läks auto katki. saame peol kokku, i <3 u sinu harald" saatsin talle sõnumi vastu "Hea küll, aga ma ei tea kus su sõber elab!". Mulle tundus et sellele SMSile ta ei raatsinudki vastata... lõpuks kell 19:09 sain ma vastuse : "männi 7".
Tellisin omale takso, mis viis mind Männi tänavale, vali muusika oli juba kaugele kosta. Peolisi oli nii õues, rõdul, maja taga, maja ees. Kõikjal oli neid, kõigil olid käes joogid, suud naerul ja rääkiti häälekalt. Ma astusin sisse ja vaatasin ringi. Vali muusika, inimesed tantsisid, karjusid, laulsid, jõid. Silmad jäid pidama baarileti juurde... Seal oli Harald mingi blondi bimboga, t¹ikil oli mask ees, nii et ma ei saanudki teada kes see on... Helistasin Haraldile, ise silmitsesin teda sellel ajal. Alguses ei teinud ta väljagi et ta telefon heliseks, lõpuks ta võttis selle taskust välja ja katkestas kõne ära. Ma sain nii vihaseks, ma hakkasin tema poole minema, aga siis... Siis, ta suudles seda bimbot. Ma keerasin kanna pealt otsa ringi........





jätkub....
Tagasi üles Go down
http://web.zone.ee/pealkirjatu
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime14/11/2008, 12:42

Kui need kuupäevad õiged on seal, siis nad kihlusid nelja päevaga? Very Happy:D Okei..Very Happy
Aga muidu mulle väga meeldib, uut :)
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime14/11/2008, 20:32

Hmm.. suke teistsugune..
aga tundub üsna huvitav..
uut =)
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime15/11/2008, 23:24

meeldib :)
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime16/11/2008, 11:02

Mm.. Teistsugune Wink
aga mulle meeldib. ^^.
Uut?
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Carmen
Kojamees
Carmen


Female Postituste arv : 33
Age : 30

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime27/11/2008, 18:54

varsti kirjutan edasi :)

tore, kui teile meeldib, ise ei ole sellega eriti rahul...
Tagasi üles Go down
http://web.zone.ee/pealkirjatu
Carmen
Kojamees
Carmen


Female Postituste arv : 33
Age : 30

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: jätk   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime28/11/2008, 14:30

6.veebruar
natukene hiljem

Okei, ma keerasin otsa ringi ja astusin seal nõmedast majast välja, mul hakkasid silmad kipitama, ma üritasin pisaraid tagasi hoida, et keegi jumala eest ei näeks mind nutmas. arvatavasti keegi ei tundnudki mind seal... ma ei jooksnud, ma kõndisin kiirelt sealt majast välja õue, lund ei ole maas, aga ropult külm oli, ja siis ma alles hakkasin nutma ja h'd kiruma... kuidas ta võib?! ma võtsin oma uued d&g kingad jalast ja viskasin need prügikasti, OI KUIDAS MA SEDA KAHETSEN, ma ei tea kui kaua ma seal tänaval, PALJAJALU, koperdasin enne kui ma koju jõudsin ja nägin välja nagu peksa saanud panda... ma lihtsalt viskasin voodisse oma valgete linade vahele... ma ei suuda seda talle elu sees andestada!

19.märts

ma vana eesel... kõik see kuu, rohkemgi... olen ma lihtsalt kodus olnud, ema ja õde on käinud mind vaatamas ja välja tirimas, aga ma ei ole jalgu alla võtnud, nad on käinud mulle süüa ostmas. ma olin nii masenduses, et õde pidi mind alguses isegi pesema... ta pesi mind vist nädal peale seda kui harald mulle vahele jäi... saad sa aru Päevik, ma ei olnud ennast nädal aega pestnud, ma olin ikka must, ma ju käisin paljajalu, silmad mustad ja nutetud...
ma olen lihtsalt teleka ees oma aega veetnud ja rämpsu näost sisse söönud. harald on mulle jätnud automaatvastajasse teateid. ta ei tea veel et ma teda nägin seal selle bimboga... äkki ta ei peakski teada saama? ma ju ei taha teda jätta...
Tagasi üles Go down
http://web.zone.ee/pealkirjatu
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime29/11/2008, 12:17

Muidu on kõik super-hüper hea Very Happy Aga jube lühike osa ja harva paned üles...Ja vahepeal sai minevikust olevik Very Happy
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime29/11/2008, 14:11

Peksa saanud panda (Y) Very Happy
see oli hea Razz
aga jah.. lühike on :/
aga siiksi jutt on hea :)
Tagasi üles Go down
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime30/11/2008, 13:24

Niih, mulle meeldib, see ongi hea kui vahelduseks midagi teistmoodi ka on:D
aga jah kriitika on see et lühike on, alguses tundus et jutust on raske aru saada, kui see selliselt kirjutatud on aga tegelikult ei ole selle mõistmine ültse raske kui hoolega jälgida ja lugeda.Very Happy
OOTAN uut.Razz
Tagasi üles Go down
Heffu
Võlur
Heffu


Female Postituste arv : 66
Age : 30
Asukoht : Tallinn (A)

Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime19/12/2008, 20:50

mulle meeldib..
suht lahe, mulle meeldib just see et ta on nagu päeviku vormis või nii...
uut
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Annika - UUS POSTITUS :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Annika - UUS POSTITUS :)   Annika - UUS POSTITUS :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Annika - UUS POSTITUS :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: