MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kärolyni võistlus

Go down 
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime2/1/2009, 22:54

1.

Pealkiri: Musta pori näkku

Autor: Mihkel Raud

Sisu: Mihkel Raud jutustab oma minevikust, joomaprobleemidest, bändidest, muusikast. Põhimõtteliselt sellest, kuidas sai temast tema. Nagu ta ise ütleb: Sest mõistmata, kust me tuleme, on võimatu aru saada, kus praegusel hetkel oleme. Sellest, kuhu tee meid edasi viib, rääkimata. (No mai oska seda kuidagi kirjeldada xD )

Minu arvamus: Algul lõi pahviks see ausus ja otsekohesus. Ja roppus. Very Happy Aga üldiselt väga hea raamat. Mul on hea meel, et see mu selle aasta esimene raamat on. Ja ma pole elusees näinud sellist sõnavara nagu temal. Ja ma kohe pean kaks asja välja tooma:
*Ta naine soovitas tal "putsi läinud abordi resultaat" i asemele "türaimeja" panna. Very Happy
*Sa võid viibida pävade kaupa mäluaugus, minetada igasuguse ajaarvamistaju, kaotada võime mõista nädalapäevade vahetumise loogikat ning unustada emapiimaga alateadvusesse uhutud oskuse aknast välja vaatamata ööl ja päeval vahet teha. Ent sa tead punktuaalse täpsusega, mitmendat päeva sa jood. Sest igal päeval on talle ainuomased tunnused.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime3/1/2009, 13:39

2.

Pealkiri: Kõik see

Autor: Lynn Mason

Sisu: Jason on ühe bändi solist ning ka paras naistemees. Ta saab alati kõik tüdrukud, keda tahab. Siis kohtab ta Trudyt ja hakkab teda taga ajama. Lõpuks saab ta aru kui mõttetu tibi Trudy on ja mõistab siis et on hoopis enda bändikaaslasesse Rainasse armunud. Siis.. vahepeal jäävad nad keldrisse kinni. Ja siis Raina arvab et Jason mängib temaga ja ta lahkub bändist. Aga lõpuks Jason pühendab talle laulu ja siis saab kõik korda.

Minu arvamus: Trudyst seletas liiga pikalt ja see laul lõpus oli eriti hale. Aga muidu oli hea raamat. Very Happy

Hinne: 9/10 ( No see laul sakkis.. Very Happy )
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime3/1/2009, 14:24

3.

Pealkiri: Ellujäänud

Autor: Dinah McCall

Sisu: Lennuk kukub Apalat¹ides alla ning ainsana jäävad ellu noor naine, väike poiss ja üks mees. Naine oli vahetult enne õnnetust kuulnud meest kedagi ähvardamas ning pärast õnnetust näeb ta teost meest tapmas. Ta võtab poisi endaga kaasa ja põgeneb enne kui mees teadvusele tuleb. Samal ajal levivad uudised, et lennuk on alla kukkunud ning poisi isa, vanaisa ja vanavanaisa ja vanavanavanaisa ka veel. Very Happy lähevad mägedesse kohale, et teda otsida. Samal ajal jahib mees noort naist ja poissi. Need elavad mingis tühjas koopas ja toituvad lennukist kaasa haaratud snäkkidest. Poisi isa ja sugulased saavad endale appi selgeltnägija, kelle abiga nad lõpuks leitakse. Nad lähevad selgeltnägija majja ja passivad seal sest väljas on lumetorm. Mees jõuab majani, tapab koera, selgeltnägija näeb koera surnukeha, läheb õue, teda tulistatakse, kopteriga viiakse ta haiglasse. Aa.. ja selgeltnägija ja poisi vanaisa armuvad ning poisi isa ja noor naine armuvad.

Minu arvamus: SUPEER!! Armastan seda raamatut. Mul polnud pealkiri ega autor meeles ja siis ma paaniliselt otsisin seda. Lõpuks leidsin. Loen seda mingi kolmandat korda juba. Niii hea.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime3/1/2009, 19:08

4.

Pealkiri: Minu armsad luud

Autor: Alice Sebold

Sisu: Susie on üks tüdruk, kes suri 14-aastaselt. Ta läks koju üle maisipõllu ning seal ta vägistati ja tapeti. Raamat jutustab sellest, kuidas tüdruk vaatab taevast, mis meenutab talle kiikedega kooliõue, alla oma perele. Vaatab, kuidas ta ema koost variseb ja isa mõrvarit jahib. Kuidas ta õde tugev olla üritab ning kuidas ta väikevend taibata püüab, mida tähendab sõna "surnud" . Samal ajal tegutseb mõrvar rahulikult edasi.

Minu arvamus: Hea raamat, kuigi ma terve raamatu lugemise ajal jälestasin seda Harveyt. Rõve mees. Haige värdjas. Jamh.. Aga emotsioon oli tugev. Jõudis kohale küll.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime4/1/2009, 17:41

5.

Pealkiri: Lõvi, nõid ja riidekapp

Autor: C.S Lewis

Sisu: Neli last (Peter, Susan, Edmund ja Lucy) leiavad tee Narniasse - maa, kus valitseb Valge Nõid ja igavene talv. Lõvi Aslani abiga üritavad nad nõiast võitu saada. Edmund reedab nad, Aslan peab Kevade saabumiseks end ohverdama. No kes on näinud Narnia filmi, teab millest ma jahun. Very Happy

Minu arvamus: Olen näinud filmi ja selle kõrval jättis raamat kuidagi emotsioonituks. Muidugi oli kurb kui Aslan end ohverdama pidi ja äge kui kõik õnnelikult lõppes, aga siiski.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime6/1/2009, 17:00

6.

Pealkiri: Faust

Autor: Johann Wolfgang von Goethe

Sisu: Faust on teadlane. Tal on igast doktorikraadid ja arjad, aga ta arvab, et pole ikka veel piisavalt õppinud. Ta tahab õppida midagi, mis aitaks tal maailma paremaks muuta. Taevas sõlmivad Jumal ja Kurat (Mefistofeles) kihlveo, et Kurat ei suuda Fausti valele teele viia. Mefistofeles ilmub Fausti tuppa puudlina ja pakub talle diili: Faust peab Kuradit teenima ja leping lõpeb siis, kui Faust saab õnnelikuks. Siis võib Mefistofeles tema hinge põrgusse viia. Faust on kindel, et seda ei juhtu iial ja nõustub. Siis pakub Metistofeles talle noorendavat võlujooki ja meelitab teda Gretchenit sebima (raamatus on ta Margaretha küll, aga mulle meeldib Gretchen rohkem). Ta peab Gretcheni ära võrgutama ja teda petma. Gretchen satub vangikongi ja sureb ja siis..Faust ei suuda teda päästa, aga inglid päästavad ta hinge.

Minu arvamus: Kohati tegevus venis, vahepealset jura oli pikalt. Ja see häiris ka veidi, et kõik oli värsis. Kohati oli raske aru saada. Aga muidu on raamatu hea maine igati õigustatud.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime6/1/2009, 17:08

7.

Pealkiri: Kasuema (Kadri järg)

Autor: Silvia Rannamaa

Sisu: Kadri on juba suur ja elab internaadis. Seal hoolitseb ta Sassi eest ja õpib ja sebib kutte ja värki. Very Happy Ummiga on mingid segased lood koguaeg, nad nagu on koos, aga nagu ei ole ka. Ja Entu on ka seal. Entu sureb ära Sad Ja siis ta isal on uus naine. (küll ma oskan hästi kirjeldada ^^ )


Minu arvamus: Keegi siin luges neid ja siis ma mõtlesin et võtaks ka kätte ja loeks uuesti läbi. Kadri jäi pooleli, aga Kasuema lugesin läbi. Endiselt olen vihane kirjaniku peale et Entu ära suri. Ta oli nii armas. Kuigi paha.. aga ta oli ju paremaks saanud. Ohjah.. ja Ummiga oli ka nii segane värk. Aga muidu hea raamat. Very Happy

Hinne: 9/10 (see kuradi Entu surm..)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime8/1/2009, 17:43

8.

Pealkiri: Jane Eyre

Autor: Charlotte Brontë

Sisu: Raamat räägib vaeslapse Jane Eyre elust oma kurja onunaise juures, tema kooliajast, koduõpetajaks olemisest ja lõpuks viib häppi endini välja. (Mai viitsi pikalt seletada siin onju Very Happy )

Minu arvamus: Mina oleks autori asemel kirjutanud, et Reed'id piinlesid ja läksid põrgu ja.. Very Happy Aga mina olen õel ka. Aga see Rochester oli äge. KOhati häiris see Jane'i kange olek, ta oleks võinud vabalt võtta. Very Happy Aga väga hea raamat. Very Happy

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime23/1/2009, 18:18

Ma olen nii lootusetult maha jäänud raamatute sissekandmisega. Very Happy

9.

Pealkiri: Vaim

Autor: Ketlin Priilinn

Sisu: Helena on noor naine, kes avastab, et ta kutt petab teda. Ta otsustab aega maha võtta jaläheb vanaema majja. Varsti hakkavad seal toimuma üleloomulikud asjad ja Helenale meenub, kuidas ta ka lapsepõlves selliseid asju nägi ja kuulis. Lõpuks ilmutab ta vanaema õe vaim end talle. Vaim räägib oma loo ära ja päästab Helena elu.

Minu arvamus: Me love this book. Very Happy Tõsiselt nooh. Ma olen seda enne ka mitmeid kordi lugenud ja esimesel korral kui lugesin seda kohta, kus vaim seal kolistama hakkas ja lumele kirjutas: Sa sured.. Ma tegin ukse lahti, et teleka häält teisest toast kuulda, hirmus hakkas. Very Happy

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime23/1/2009, 18:25

10.

Pealkiri: Armid

Autor: Sharon Sala (kirjanikunimega Dinah McCall)

Sisu: Cat Dupree näeb kolmeteist aastasena pealt, kuidas tätoveeritud õel mees - Solomon Tutuola - tapab neiu isa. Seda sündmust meenutab nüüdseks täiskasvanud naisele pikk arm kaela peal. Solomon lõikas läbi Cat'i kõri ning pussitas ta isa, jättes nad mõlemad surema. Nüüd on Cat Dupree täiskasvanud ja kangekaelne pearahakütt ning tahab kättemaksu. Ta läheb Solomonile järele, seades sellega ohtu nii enda elu kui ka Wilsoni armastuse tema vastu.

Minu arvamus: Wilson oli nii armas. Siuke hoolitsev ja värki. Ja Cat oli nii äge siuke.. iseseisev. Üks koht oli hea: "Ühes asjas võid sa kindel olla. Ütle politseile, et leidku see tõbras parem kähku üles, või ma otsin ta ise üles ja kui ma ta kätte saan, siis toon ta kohale pisikeste tükkidena." Cat ütles siis nii mehe kohta, kes Wilsonit tulistas. Very Happy Ja meeldivalt üllatav oli teada saada, et Sharon Sala on kirjanikunimega Dinah McCall, kes on kirjutanud mu ühe lemmikraamatu: Ellujäänud.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime23/1/2009, 18:31

11.

Pealkiri: Veel üks paradiis

Autor: Kätlin Padesaar

Sisu: Elise on 17 aastane neiu, kes elab oma ema Kaludia ja kasuisa Toivoga. Toivo peksab teda jõhkralt, kuid ema on armastusest pimestatud ja ei usu tütart. Raul on mingi.. poolingel vms. Very Happy Kes saab ülesandeks Eliset toetada ja aidata. Lõpuks nad armuvad, kuid Raul sureb lennuõnnetuses.

Minu arvamus: Veits liiga seep. Raul rääkis veidralt. A'la: Jah, ma peitsin enda sisemist, tundelist, mina.. Khm.. missugune teismeline kutt nii räägib. Very Happy Ja mulle ei hakanud Raul meeldima niiet ma polnud kurb kui ta ära suri. Ja no.. kas inglid surevad?

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime23/1/2009, 18:36

12.

Pealkiri: Kuulsuse valus õppetund

Autor: Kika

Sisu: Lara on 12-aastane ja elab oma vanematega ökotalus. teda noritakse koolis seetõttu, kuid tüdruk ei tee sellest välja. Ühel päeval leiab ta lahtise hobuse ning hobust omaniku juurde viies saab ta pakkumise hakata seriaalis mängima. Ta peab kehastama üht kaksikõde - Marikat. Lara saab koolis populaarseks ning hülgab oma sõbranna Barbara. Ta hakkab Patrickut sebima ja Lindaga sõbrustama. Siis satub tema kaksikõde seriaalis - Anna aka Milena - autoõnnetusse ja nad lõigatakse sarjast välja. Lara ei taha seda teistele tunnistada, et tema suur karjäär läbi on ning shoppab ja kultab raha edasi. Kuni raha otsa saab ja tüdruk vargile läheb

Minu arvamus: Patrick oli armas. Very Happy Kuigi ma algul mõtlesin, et ta kasutab Larat ära. Aga no.. see raamat polnud eriti usutav ja kirjastiil oli ka veider.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime23/1/2009, 18:41

13.

Pealkiri: Noorkuu

Autor: Stephenie Meyer

Sisu: Bella ja Edwardi seiklused jätkuvad. Seekord on mängus libahundid. Edward hülgab Bella, saates sellega neiu sügavasse masendusse. Jacob toob Bella depressioonist välja, kuid kui tema samuti libahundiks moondub ei näe Bella teda ka pikka aega. Ning siis saab ta veel teada Edwardi plaanist end hukata lasta..

Minu arvamus: AAAAAAAAAAHHHHHHHH Ma nutsin poole ajast ja ülejäänud poole olin täiesti ekstaasis. Lihtsalt armastan. Ma alustasin lugemist mingi neljast. Vahepeal sõin, lõpetasin pool kümme. Ja siis hakkasin veel järjekat kirjutama, sest ma olin inspiratsioonilainel. Very Happy

Hinne: 100000000000000000000000000000000000000000000000000000..../10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime16/2/2009, 16:39

14.

Pealkiri: Armas Jumal, siin Anna

Autor: Fynn

Sisu: Viieaastaselt teadis Anna täpselt, mis on elu mõte ja mida tähendab armastus, ning oli härra Jumala isiklik sõber ja abiline. Kuueaastasena oli Amma teoloog, matemaatik, filosoof, poeet ja aednik. Kui sa temalt midagi küsisid, said alati ka vastuse - omal ajal. Ta vastus oli otsene, lihtne ja väga asjakohane. Ta ei jõudnud kaheksa-aastasekski saada, sest ta sai enne õnnetult surma. Ta suri, lai naeratus näol. Ta suri, öeldes: "Vean kihla, et härra Jumal laseb mul selle eest taeva saada." Ja mina vean kihla, et seda härra Jumal tegigi.
(Sellest sobivamat kireldust pole)

Minu arvamus: Ma armastan seda raamatut. See ületab Videviku sarja, HP sarja.. Kõik raamatud mida ma ealeski lugenud olen. See raamat on minu isiklik Piibel.

Hinne: Sry, aga seda ei saa kümnepallisüsteemis, ega üldsegi mingis süsteemis hinnata.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime16/2/2009, 16:49

15.

Pealkiri: Tiivad varvaste vahel

Autor: Tuija Lehtinen

Sisu: Timo on poiss, kes ei sünni just toredasse perekonda. Ta ei tea, kes on ta isa. Ema ei julge ta tädile, kes teda kasvatada üritab, vastu hakata ning vanaema on liiga haige, et midagi ette võtta. Nii peabki Timo taluma oma kurja tädi karme ettekirjutisi.

Minu arvamus: Eem.. polnud just kuigi põnev. Aga kõlbas lugeda küll.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime16/2/2009, 16:54

16.

Pealkiri: Surnud ruum

Autor: Heather Graham

Sisu: Leslie on arheoloog, kes elas üle plahvatuse, milles ta kaotas oma kihlatu. Nüüd naaseb ta linna, et minna olulistele väljakaevamistele. Kuid Lesliel on ka võime, ta näeb vaime ja suudab nendega suhelda. Tänu sellele võimele leiab ta alati õiged kohad, kust kaevata. Kuid mõned inimesed arvavad, et ta võib kaevata liiga sügavale ja avastada tõe selle plahvatuse kohta...

Minu arvamus: IN LOVE! Ma armastan Mira sarja raamatuid. Eriti selle kirjaniku raamatuid.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime16/2/2009, 17:04

17.

Pealkiri: Nukumeister

Autor: Amanda Stevens

Sisu: Okei.. ma üritan ära selgitada.. Ma ise ei saanud ka algul midagi aru. Very Happy Kandugem tagasi minevikku, umbes 30 aastat tagasi. Katherine'il ja Daniel'il, tunnustatud kirurgil, sündis laps. Lapsel olid mõlemad sootunnused. Kuna Daniel tahtis poega, tehti vajalikud operatsioonid. Kuid laps, Matthew, käitus ise rohkem tüdrukuna. Kui meest kodus polnud, lasi Katherine tal käituda tüdrukuna, Maddy'na. Ühel sünnipäeval polnud Daniel kodus ja Katherine riietas lapse Maddyks, pani talle selga uhke kleidi ja kutsus ümbruskonna lapsi peole. Ta tegi peost pilti ning see pilt on ainus helge mälestus Matthew lapsepõlvest. Nüüdseks täiskasvanud mehel on haige kinnisidee oma kunagine sünnipäev elustada. Matthew tädi, Savannah Sweete on nukumeister, kes teeb tellimustöödena lastest portreenukke. Nukke, mis näevad välja täpselt nagu lapsed. Ta õpetas kõik, mdia ta teab, oma õepojale Matthew'le. Kuid mehel on oma oskustega kurjas plaanid. Ta röövib lapsi, kes meenutavad lapsi pildil. Kuid üks ema, Claire, ei suuda oma röövitud lapsest Rubyst, lahti lasta. Claire peab teada saama, mis juhtus ning ta jõuab tõele vägagi lähedale, nähes poeaknal oma lapse täielikku koopiat - nukku. Sellest areneb ohtlik sündmuste jada, mille lõppu ei oskaks keegi ette näha.

Minu arvamus: Ma ei saanud algul mitte sittagi aru ja kui ma lõpuks ära jagasin, tundus see raamat täieliku geniaalsusena. See keeruline muster mille kaudu nad kõik omavahel seotud on. See kirjanik peab täielik geenius olema, et midagi sellist välja mõelda. PS! Jällegi Mira sarjast.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime21/2/2009, 19:29

18.

Pealkiri: Üheksa elu

Autor: Sharon Sala

Sisu: Esiteks, jällegi Mira sarjast. Teiseks, see raamat eelneb raamatule Armid.
Cat Dupree parim sõbranna kaob ning Cat on kindel et Mimi on tapetud oma bossi poolt. Kui Cat surnukeha leiab, asub ta otsima Mark Presley'd, Mimi mõrvarit. Teda aitab Wilson, kelle suhtes Cat'il liigagi sügavad tunded on tekkinud.

Minu arvamus: Ma arvasin, et Armid on puhas geniaalsus. See on veel parem. Ma ei pannud raamatut kordagi käest, veid lugesin otsast lõpuni läbi. Ja siis taipasin välja vaadata ja avastasin, et pime on. Need kirjeldused ja.. gaah.. In love.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime18/4/2009, 18:48

Issand.. ma pole nii ammu midagi lugenud..

19.

Pealkiri: Pärast Kaheksat

Autor: Meg Cabot

Sisu: Printsessi päevikute sarjast siis. Mia'l on mingi uus pöörane soeng ja siis Michael teatab et ta läheb Jaapanisse, sest ta leiutas robotkäe ja siis seda minnakse valmistama sinna uhkesse robootikalaborisse ja siis Mia on vihane ta peale ja siis saab veel teada et Michael magas Judith'iga enne teda ja.. Aeh. Very Happy Seal oli nii palju asju aga põhiliin on see et Michael läheb Jaapanisse

Minu arvamus: See on parim Printsessi päevikute sarja raamatutest. Ainus raamat mille ma ka läbi viitsisin ühe korraga lugeda. Aga lõpp jäi natuke lahtiseks minu jaoks. No okei, ta küll vabandas aga kas Michael vabanduse vastu võttis? Ja kuidas nende suhe püsima jäi? Aga eks sellest ole järjes kuulda.

Hinne: 9/10


Viimati muutis seda Kärolyn (18/4/2009, 18:49). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Cabot mitte Cabbot.. Isegi hästi, arvestades seda, et ma oma ajusopist selle nime võtsin. Lootes, et täppi läheb. :D)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Kärolyni võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kärolyni võistlus   Kärolyni võistlus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kärolyni võistlus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2010 :: Kärolyn-
Hüppa: