MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!

Go down 
AutorTeade
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime25/1/2009, 03:06

Olgu kui ma kustutada ei saa siis ma kirjutan natuke...

böööö Very Happy okeyokey, eks ma hakkan uut juttu kirjutama :)

Tsau


Viimati muutis seda LikeNoOther (30/1/2009, 12:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime29/1/2009, 15:15

Ma tahtsingi teada et kas olete lugenud seda, aga nüüd siis tean et olete Wink Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime29/1/2009, 15:42

Heh, ma olen seda kunagi lugenud..vist kaks korda isegi, teist osa ka Very Happy
Aga jh...mulle meeldis see raamat Cool
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime29/1/2009, 15:58

Hea raamat on tõesti,
aga nüüd siuke värk et kuidas seda kustutada:P Razz
Help Please Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime29/1/2009, 16:11

Seda peab vist admini või mode käest küsima Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime29/1/2009, 16:32

heh, ja kust ma nemad leian ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime29/1/2009, 16:43

Griffu ja Pingu vms nende käest minu arvates, nad peaksid siin need tegelased olema Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!   pole - Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ulmeeee, see pole jutt, see oli... oijah, ma ei oska midagi öelda !!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Ulme (vanemad)-
Hüppa: