MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Talvekvartal

Go down 
+3
Kärolyn
Diana.
Maiu Laaneoja
7 posters
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime2/2/2009, 20:06

Fenomenaalne realiteet


Talvekvartal 2008/09
Hind: tasuta

Sisukord:
1. Avakõne
2. Kaelakohtuosakond
3. Intervjuu vampiiriga
4. Uus paik: Umbluumaa
5. Tegelikkus psühhoneuroloogiahaiglas
6. Vaimuvalgus
7. Arendusnurk
8. Koomuskid
9. Horoskoop




Avakõne


Tere!
Olen Maiu Laaneoja, "Fenomenaalse realiteedi" toimetaja, kirjastaja, ajakirjanik, veebihaldur, juhataja, omanik, mäned¾er ja palju muudki.
See on mul siiani esimene ajakiri, loodan, et väga aia taha ei lenda, monitor peaks seda siiski suutma piirata.
Nagu näete, on isegi üsna palju teemasid. Võtan mütsi maha nende ees, kes suudab sammu pidada sellise dementse mõttelaadi ja arutluskäiguga. Vastavalt nõudmistele võin ka teha teile teemad, kui ütlete ideid, millest kirjutada.
Ja peaks mainima, et materiaalsetel ja fantaasiavaestel inimestel siin meelepärast juttu ei ole. Teema võib neile liiga sürrealistlik tunduda.

Teie truu kirjanik,
Maiu Laaneoja.


Kaelakohtuosakond

Liikvel massimõrvar!


Taaskord oli käes reede õhtu, mil Robert läks kalale. Ta istus oma lahtikäiva tooli peale, võttis kätte õnge otsas oleva konksu ning teise käega kompas purgis, kust võttis välja ühe libeda sipleva roosa, mis pimeduses küll seda ei tundunud, vihmaussi ja surus julmalt tera otsa, mis hetke pärast liikumise lõpetas.
Vaikselt hakkas Robert üht viisi vilistama, mis tal juba aastakümnetega traditsiooniks oli saanud. Kala transportimiseks oli ta ämbri valmis seadnud. Üksikult vaatas ta vette, kus märkas üht kala. Peagi liikumine peatus ja Rob tundis tõmmet õnges. Vilin lõppes ja ta näole ilmus lai naeratus, kui õngeritv käes ta seda keris. Peagi tuli veest välja üks siplev kala, mille vanamees peagi oma ämbrisse pani, kust veel pikalt kala tõmblemisest lärmi kostus.
Robert võttis järgmise vihmaussi ja tõmbas selle konksu otsa, mille taas vette lennutas. Ta tampis oma järgmise vilistamise viisi peale jalga, kuni nägi üht suur kogu vees liikumas. Temast möödus parajasti üks külmem tuuleiil, mis ta särgivarrukast sisse ronis ja teiselt poolt välja, tekitades ta seljale külmavärinad. Pingutanud silmi, et vette paremini näha, oli see jälle läbipaistvam, selgem, kust kedagi näha ei olnud. Ta sirutas taas selga, naastes oma endisesse asendisse, kui pidi jälle silmad pärani ajama, kui suur kogu, kindlasti mitte kala, jäi tema õngekonksu juurde. See kord ta ei liikunud sealt eemale, vaid tuli veepinnale aina lähedamale. Robert eristas nüüd juba üht veetlevat näonaist, kui see paari sekundi pärast ka veest välja tuli. Lai naeratus näol. Pikad, tõenäoliselt heledad märjad kiharad mööda keha ainsa ihukattena rippumas, kui ta puusani veest välja tuli. Taat laskus tooli pealt põlvili maha, võttes peast oma väikse mütsi, mis paljastas ta vähesed, maha lõigatud hallid juuksed. Ta võinuks vanduda, et naisel ta ees on kosmeetika näkku pandud, ent ei leidnud loogilist seletust, kuidas see nii ilusti saab seal seista.
Neiu oli mehest nüüd nii meetri-paari kaugusel ja tõstis veest oma heledanahalise käe, mille nimetissõrmega kutsuvat liigutust tegi. Vanamehele tõi see rõõmsa ja õnneliku ilme näole, mille järel andis oma käe, neiule, kuna too seda ootas. Sekundiks oli senini seal noor naine, silmipimestavalt kaunis neiu läinud. Ta asemel oli must, tumedate juuste ning veidi, tähendab üsnagi läbinisti skeletistunud elav luukere. Roberti jahmatus näol suurenes, kui enne käe lahtitirimist oli ta koos nüüd taaskord imekauni naisega vette kadunud, kust teda pinnale tõusmas ei nähtud enam kordagi.



Vargus jõuluõhtul!


Kell lõi 18.00 ja Tarmo hakkas töö juures asju kokku panema. Tarmo oli keskealine lesestunud meesterahvas, kes elas üksinda ühetoalises korteris põlatuimas linnajaos. Ta oli viimased kolmteist aastat masendunud elu elanud, sest asjast saadik, kui ta naine hukkus teadmata asjaoludel.
Ta lahkus tööhoonest, selle enda järel lukustades, kuna oli oma vabast ajast seal käinud. Teised eelistasid jõule pere seltsis veeta nagu see ka põhiseaduse järgi töövabaks päevaks oli kehtestatud. Tarmo aga sammus rahulikult kodu poole, ignoreerides tühja kõhtu, mis ähvardavalt värises. Teda lihtsalt ei huvitanud see praegu. Lubas endale, et sööb, kui koju jõuab. Midagi ta ikka kapist leiab.
Jõudnud kõrgete kortermajade piirkonda, jalutas ta tuimalt enda ette jõllitades edasi. Tal oli külm, kuid ei teinud sellest välja, ainult paar tänavat veel edasi.
Lõpuks õige pilvelõhkuja juurde jõudnud, keeras ta alt ukse taskust võetud võtmega lahti ning hakkas trepist üles minema. Esimene, teine, kolmas, viies, üheksas, kolmeteistkümnes, kuueteistkümnes, seitsmeteistkümnes. Ta pööras tuimalt, endiselt rahulikult hingates paremale ning vasakule, jäädes seisma ühe vana tumedast puidust ukse ees. Ta sisestas võtme lukuauku ja keeras, ent tulutult. Mingit klõpsatust ei käinud ja ta pööras võtme tagasi vasakule ning tõmbas välja. Kulmu kergitades vajutas ta lingi alla, mille järel uks avanes. Ta astus tuppa sisse, viies pilgu elutoale ja seejärel kõrvale vaheseinaga eraldatud köögile. Esmalt märkas ta poriseid jalajälgi niigi mustal põrandal. Ta astus ettevaatlikult tuppa sisse ning tõmbas ukse enda järel kinni. Kingi jalast eemaldamata astus ta elutuppa edasi ning viis esimese asjana pilgu teisele seinale, mille taga köök peitus. Tema suureks ahastuseks laius seal tühjus. Pilk muutus hirmunuks, vihaseks, kurvaks, meeleheitlikuks. Ainus hinnaline asi, mis Tarmol veel alles oli, oli tema naise tehtud maal ning see oli kadunud. See oli olnud objekt, mille nimel ta elas, mis pani teda pingutama, kuid nüüd oli see läinud. Emotsioonitu näoga vajus ta mööda seina maha istuma, liigutamata edaspidi lihastki. Kõht korises, kuid ta ei teinud sellest välja. Suu kuivas, kui ta ei liikunud. Ta jäi sinna istuma, surma ootama, mis veepuudusest tingitult ka paari päeva jooksul saabus.






Intervjuu vampiiriga

1. Tervist, mis on teie nimi?
Tere! Bill.
2. Väga meeldiv tutvuda, Bill!
Samad sõnad. (itsitab)
3. Millest selline nimi?
Küsi seda mu emalt. Kui on vaja, võin ta kutsuda.
4. Ei, pole vaja. Sa oled siis vampiir?
Sellise liiginimega meid tuntakse tõepoolest.
5. Meid? Teid on siis rohkem?
(turtsatab) Aga muidugi! Kust nad siis tulevad? Jumala loodud olendid, kelle eesmärk paljuneda on?
6. (pahane pilk) Miks sa nõustusid tulema siia intervjuud avalikult andma?
Ma arvan, et me oleme piisavalt kaua peidus olnud. Nüüd on aeg Rock’n’rolliks! (naerab endamisi)
7. Sulle meeldib raskem muusika?
Kellele ei meeldiks?
8. Võin paljusid nimetada.
Ei pole vaja.
9. Kui vana sa oled?
Mm…kakssada….seitsekümmend… mis aasta meil praegu on? Ahjaa… kaheksa. Just. Kakssada seitsekümmend kaheksa. Veel. Varsti juba üheksa.
10. Kunas sünnipäev tulemas on?
Mais.
11. Sa ära ei ole tüdinud elamisest?
Kui aus olla, siis olen. Aga, ma vaatan elu paremat poolt. Ma olen üsna hea välimusega ja inimesed ei saa tihti arugi, et ma teistsugune olen. Kuigi tavaliselt ma ikka enne ütlen vahepeal.
12. Et pidev tegevus käib? (muigab)
Oojaa. Muidu ma siin enam ei oleks.
13. Kuidas sa siis üldse surma võid saada?
See on hea küsimus. Kui sa teada saad, anna mullegi teada.
14. Tera läbi südame?
(Hakkab valjult naerma) Oh teid inimesi küll. Raamatud, täpsemalt müüdid, on reaalsusest väga kaugel.
15. Ja mis arvamused meil veel valed on?
Väga paljud. Päikesevalgus, küüslauk, peegelpilt, fotod,
16. Kuid lapsed?
Tjah.. selle koha pealt on teil õigus. Neid me põlgame.
17. Ma mõtlesin rohkem, kas te ise ka neid saate?
Aaa. Seda. Jah. Sealt kohalt on teil jälle õigus.
18. Aga transformeerumine?
Sama palju kui teie.
19. Kas paljud teavad su olemusest?
Mu tutvusringkond, ehk jah.
20. Ja neil pole selle vastu midagi?
Ei.
21. Aga käituvad nad teistmoodi?
Ei.
22. Paluvad sult teeneid?
Vahel.
23. Aga sina nendelt?
Seoses millega?
24. Seda ütle sina mulle.
Ei.
25. Soovid sa veel midagi mainida?
Kui mind näete tänaval, võite tere ütelda. Ja ärge siis mu külmas südamest ära ehmatage.
26. Olete valmis kohe kedagi tapma siis?
Ei! (naerab) See oli mõeldud mu külmast vereringest. Mida mul ei ole.
27. Kuid tunned puudust?
Mitte eriti. Kuigi nüüd ei saa ma Foreigner’i „Hot Blooded“ lugu laulda.
28. Miks mitte?
Ma ei saa valetada.
29. Mitte üldse?
Sa ei mõista, mida ma räägin?!
20. Kõigest kontrolliks.
Sul on mingi probleem?!
21. Ei. Igaks juhuks ainult.
Ah, et sa kutsusid mind siia, et mu võimeid proovile panna? Seda sa tahtsidki? Sa jamad vale vampiiriga! (tõuseb hoiatavalt püsti ja ähvardab sõrmega)
22. Ma vannun, see ei olnud mu kavatsus!
Vampiirid võivad vanduda, kuna valetamise korral juhtub see, mille peale nad vandusid. Inimestel ei ole mingeid kohustusi oma lubadusi täita.
23. Kuid me võime siiski ka ausad olla.
See on väga kahtlusväärne. (liigub ajakirjanikule lähemale ja paljastab oma kihvad)
24. Ma arvasin, et teil ei ole kihvu.
Valesti arvasid. (naerab õelalt)
25. Selles suhtes on müüdid jällegi tõesed.
Kas sinu jaoks on see naljakas?!
26. Pigem koomiline.
(kergitab kulmu) Mis siin nii koomilist siis on?
27. Vampiirid on temperamentsed.
(uriseb) Sa ei taha minu vaenalaseks saada!
28. Kuid kui tahan?
(avab suu, silmad muutuvad tumedaks ning hammustab ajakirjanikku. Kostuvad karjed ja prantsatus, mille järel mõned tilgad ja neelatus) Sa olid päris maitsev. (kostuvad sammud)



Mainiks siis ära, et sinna läks ainus ajakirjanik, kes oli nõus Maiuga koostööd tegema. Sellepärast on tema jätkuvalt üksinda.


Uus paik: Umbluumaa!



Tooksin siis teieni värskeimad uudised meie Umbluumaast. Koht asub teie peas, mõtteis. Jah, fantaasiat läheb teil selle külastamiseks vaja.
Seal on kõik, mida te tahta võite: palmid, saared, odavad poed, suured villad, soe meri, uusimad riided, kuulsad inimesed, erinev aastaaeg erinevates paigus, elu vanematega või ilma – kuidas ise soovite!
Kuidas sinna saada, te küsite? See pole samuti mingi probleem. Tuleb ainult võtta sisse mugav asend, kuidas soovite, enimlevinud on pikali heitmine. Sulgege silmad, hingake rahulikult, sügavalt sisse ja välja ning mõtelge headest asjadest. Asjadest, mida te saada tahate. Pühkige peast kõik negatiivsed mõtted ning laske oma fantaasial lennata. Kui olete unistamisestaa¾is, siis mõtelge parooli peale. Sellega pääsete te sisse. Seal olles laske oma meeltel vabaneda ja instinktidel juhtida – tehke seda, mida süda või hing õigeks peab! Seal ei ole piire! Kuku sadade meetrite kõrguselt alla ja lahku sinikata! Uju vee all tundide kaupa hingamata! Proovi erinevaid riideid, jalatseid. Leia uusi raamatuid, võimeid, terariistu, mida hing ihaldab. Ja kõige selle saamiseks ainult üks asi – parool.
Ilusat nautimist!



Tegelikkus psühhoneuroloogiahaiglas

Eks me kõik ole tuttavad psühhoneuroloogiahaiglatega, kas siis sõnade või kogemuste kaudu. Ma käisin ühes, Spartalikus Drakoonilises Psühhoneuroloogiahaiglas, et uurida täpsemalt sealse õiguse ja korra kohta.
Esmamulje oli hea, kõik oli puhas, korras. Ukse peal teretasid mind kaks turvameest kumminuiade, käeraudade ja pipragaasiga, mis neil muidugi vööl rippusid. Kui olin külastusankeedi täitnud, kontrolliti mu käekott ja riided üle, et kontrollida ebaseaduslike või ohtlike asjade eest. Sellega lõpetatud, anti mulle kätte raadiosaatja, et sellega vajadusel abi kutsuda. Läksin siis sisse. Kaasas oli kaamera ja diktofon. Alustasin esmalt pildistamisega, tutvusin ümbruskonnaga. Seejärel suundusin haigete poole, et nendega rääkida. Kogunud veidi informatsiooni, jõudsin erinevatele järeldustele.
Paljudele meeldib seal, kuigi värve võiks rohkem olla nagu ka helisid ja erinevaid emotsioone. Kõik on kuidagi tuimad. Samuti ka arstid on kohati liiga karmid. Nad ei mõista seda, miks nendele tihti kallale tullakse. Justkui kõnnivad rahulikult mööda koridori ja siis peavad enesekaitseks teisi eemale tõukama. Samuti arvavad nad ka, et elektriga on seal majas probleemid. Ning nende jutt ajab pea ringi käima, et tihti ei mõisteta enam, mida nendelt tahetakse. Kuigi see pind seal väljas eriti viljakas just ei ole. Veekogud ei anna palju kalu ja mullas granaatõune ja banaanipuid ei kasva. Kuid ühe asjaga on nad rahul – peavari on olemas ja süüa saab korralikult. Oma tuba, oma luba, nagu ma paar korda kuulsin.
Üldiselt soovitavad nad neid kõigile – inimesed on ümberringi ja millegi pärast ise muretsema ei pea. Neid kuulatakse alati ja tehakse palju asju nende eest ära. Sobib laiskadele inimestele, eriti vanatüdrukutele. Mehed peaksid õppima ise hakkama saama. Ning nad märgiksid ära veel ühe boonuse – riiete pärast ei pea muretsema, need antakse ise.
Tooksin teile siis häid uudiseid – psühhoneuroloogiahaiglad ei ole sugugi nii halvad kohad, kui teile mulje jäänud on, võib-olla.


Viimati muutis seda Maiu Laaneoja (7/2/2009, 23:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime2/2/2009, 20:06

Vaimuvalgus

Sara sammus taaskord teatri poole. Kell lähenes viiele. Seljas olid tal mugavad riided, nagu alati, tumedad teksad, ülepõlve mustad kontsaga saapad, must triiksärk ja veripunane põlvini mantel. Pead kattis üsna väikene müts, käes olid punased nahkkindad. Kaela varjas hõbeda värvuseline õhuke siidisall.
Ta oli oma auto parkinud teatrihoone ees olevasse parklasse ja sammus sissekäigu poole, millest ta ka läbi jalutas. Tervitanud turvamehi ja teisi kaastöötajaid, läks ta riietusruumi, kus enda väljanägemist korrastama hakkas. Selga pidi ta panema uhked ja kohutavalt ebamugavad riided. Ta kehastas kaheksateistkümnenda sajandi aristokraadi naist. Abilised tulid ja hakkasid grimmi tegema. Samal ajal luges naine üht raamatut, päris huvitavat teist. Jõudnud paari peatükiga lõpetada, sai ta lamasklemisaeg otsa ja aeg oli riietevahetuseks. Ta ohkas rusutult ja võttis enda kostüümi, eemaldas seljas olevad kehakatted ja vaatas tüdinud pilguga kleiti. Sara võttis selle riidepuult ära ning sama tegi ka selle all olnud nahavärvi korsetiga. Üks abiline oli temaga samas ruumis ning kinnitas nöörid üsna tugevalt. Kuna Sara üpris kõhn oli, polnud see nii hull ja ta sai veel normaalselt hingata. Ta abiline tõi talle ühe kahtlase kujuga, ent kasuliku asja, mis hoiaks kleiti alt laiana. Seejärel ajas kleidi selga. Punane. Domineeriv värv. Muidugi oli lisatud palju kaunistusi ja asju, mis asja veel raskemaks tegid. Ta nägi väga uhke ja ülbe välja sellega. Abiline kinnitas ka selle ta seljas ilusti ära, mille järel võis Sara nüüd peaproovi veel minna.
Seal läks kõik hästi, sõnadega ei olnud tal kunagi probleeme tekkinud ja ka see kord ei olnud erinev. Ta läks tagasi oma ruumi, kus veel viimase lihvi andis, end kohendades ja paari kohta harjutades. Ta tundis, kuidas pea hakkab ringi käima, ent võttis sisse ühe tableti ja jõi vett peale. Pool tundi oli aega. Vaevaliselt sai ta ka ühele toolile istuda. Ta vaatas end peeglist ja märkas, et hakkab vaikselt näost õhetama. Teinud akna lahti, hingas ta sügavalt sisse, tundes karsket õhku. Minutid läksid, ta olid paljude inimestega kardinate taga, külgedel. Kujundus oli paigas, heli ei pidanudki olema. Rahvas plaksutas ning vaikis siis. Näitlejad läksid lavale, laususid oma read, tegid liigutusi nii, kuis pidid. Varsti oli Sara kord lavale minna.
"Preili Craft! Mida Te siin teete?" küsis tema nii-öelda teenijanna.
"Laura, tulin kontrollima, kas Teil on kõik korras, ma kuulsin hääli," sõnas Sara lõbusalt lehvikuga endale tuult tehes vastu. Seejärel viis ta pilgu 'ruumis' teistele sealolijatele. Tema isa, härra Craft oli seal. Kahekesti Lauraga.
"Laura. Mida Sina siin teed?"märkas ta alles nüüd küsida, kui nägi, et lauapealne tühjaks lükatud oli. Ta kergitas küsivalt kulmu ja vaatas kordamööda isale ja teenijannale otsa.
"Rosmalie... Kas ma saaksin sinuga rääkida?" vastas talle tema isa, kes pilguga Laurale vihjas, et too ruumist lahkuks. Neiu tegi seda meeleldi, kuna tal oli liiga piinlik. Rosmalie jäi seisma oma kohale, kuigi käsi hakkas tuult aina aeglasemalt tegema, vaadates huvitunult isale otsa ja tema laua vastasotsa poole liikuma hakates.
"Asi ei olnud üldse nii nagu see paistis," hakkas too seletama ning Sara teadis, et ta pidi sellele kuidagi vastama, aga mida? See oli tal meelest läinud. Kummaliselt kiiresti. Nägu muutus kahvatuks ja hingetõmbed aina lühikesemaks, kuid siiski rohkema õhu järele ahmides. Ta proovis midagi ütelda, tuletades meelde mis see olema pidi, kuid pilt muutus ähmasemaks. Ta kukkus äkitselt teadvusetult maha. Näitlejad tegid improviseerides etendust edasi, proovides naist võimalikult peatselt lava taha saada, et kiirabiga ära viia, ent selle aja peale oli ka viimane hingetõmme lõppenud. [/center]




Arendusnurk

1. Mis värvi on keisri valge hobune?
2. Mis kell väljub bussijaamast kelle kahene buss?
3. Kui aias kasvab tamm, millel on 4 ploomi, 9 õuna, 2 banaani, 3 pirni, 6 kreekerit ja 1 mandariin, siis mitu vilja puu annab?
4. Aednikul on 18 lammast. Aga need kõik peale kaheksa saavad surma. Mitu lammast veel seisavad?
5. Sul on ainult üks tikk, kui sa sisened pimedasse, külma ruumi. Su ees on õlilamp, õlisoojendi ja küünal. Mille sa esimesena süütad?
6. Kui puuleht kukub metsas maha, aga keegi ei kuule seda, kas see teeb müra?
7. Kukk muneb tuulisel päeval katusele muna. Kummale poole see veereb?
8. Kui paljudes kuudes on 28 päeva?
9. Kui sa möödud jooksuvõistlusel teise koha omanikust, mitmendaks sa saad?
10. Aga kui sa möödud viimasest?

Koomuskid

Üks huligaan peksab öösel aknaid segi. Klirinaid kuuleb mis kole ja killud ka igal pool. Üks mees korteri 3.korrusel hõikab: "Kuule mees, lase teistel magada, vaata mis kell on! Pean mendid kutsuma või?" Mees ise, Linuxi silt rinnas, vastab: "I hate Windows!!!"

SMS-tekst:
Rsk Vello krt kyll tapsemalt vt meilboksist

Kolm Hiinlast nimega Chu, Bu ja Fu otsustasid kolida Ameerikasse, kui nad jõutsid sinna muutsid nad oma nimed rohkem Ameerika nimede sarnaseks.
Chu'st sai Chuck, Bu'st sai Buck Ja Fu Kolis tagasi Hiina.

Mees läheb apteeki. “Tere, mul tõukukk on vist haigeks jäänud - tundub selline apaatne. Äkki saab midagi ette võtta?" Apteeker: "Jah, saab ikka, aga kas teil retsepti ka on?" Mees: “Ee-ei ole..” Apteeker: “ Noh kirjutage siis üles: 2 liitrit vett, 1 porgand, 3 kartulit, 1 sibul..."

Tunnis küsib õpetaja lastelt, kelleks nad tahavad tulevikus saada. Martin: „Mina tahan arstiks.” Toivo: „Aga mina – autojuhiks.” Mann: „Aga minust saab ema!” Juku: „Aga mina aitan Mannil selleks saada!”

Küsimus: Kes on selle aasta vaeseim mees?
Vastus: A.Aak, sest tal pole mu**igi

Küsimus: Mis on ainuke positiivne asi etiooplaste juures?
Vastus: H.I.V.

Üle kõige vihkan ma kaht asja: rassismi ja neegreid.

Onu Aadul ärandati 70 000 krooni maksev vargakindel uks.

Lennuk lendas üle hullumaja ning kaptenile tuli muie suule.
"Mis siin naljakat on?" küsis stjuardess.
"Ei tea, kas nad on ka märganud, et üks on kadunud."

Ameerikas mõõdeti orkaan "Gustavi" kiiruseks 300km/t.See ei lähe kahjuks rekordina kinnitamisele, kuna puhus lubatust tugevam taganttuul...


Kvartali lolcat!
Talvekvartal Funny-pictures-there-is-a-snowman-killer-afoot

Kvartali tsitaat: Demons are scary, but girls… girls are Really terrifying!

Kvartali pilt:
Talvekvartal LOL

Kvartali ahelkiri:

Atipedeooopias kannatab üks väike laps kõhuviiruse pärast. Ta vajab hädasti abi! Ta vanemad surid kolm päeva tagasi ära, nagu ka kõik teised sugulased. Tal ei ole enam mitte kedagi ja iga päevaga läheb ta näljasemaks. Ebay.com koostöös USA parlamendiga oli nõus iga ringi eest, mil see jõuab kõikidest riikidest läbi käia, anda 0,01$. Kas sa ei tahaks olla see tore lüli ja edasi saata?
Kui sa seda ei tee: Häda sinuga! Ma mõtlesin samuti alguses, et eiran seda, kuid siis tuli tänaval mulle väike neegripoiss vastu ja võttis mul 0,01$ ära! Mina ei taha enam sellisele kaotusele osaks saada ja jooksin kiiresti koju, kui olin koolikoti tänavale maha visanud, et otsida kiri üles ja edasi saata. Seda teinud, läksin südamerahus kooli tagasi, korjates tee pealt koti üles. Koolis vaatasin, et see sama 0,01$ on tagasi tekkinud!
SEE EI OLE NALI!
Järgmine kord, kui ma selle sain, mõtlesin, et 2. kord seda ei juhtu. Läks teine päev mööda ja ma ei leidnud hommikul aluspükse üles!
SA PEAD SELLE VÄHEMALT KOLMEKÜMNE SEITSMELE INIMESELE SAATA! Sa ju ei taha, et sind sama õnnetus tabaks, mis mind! Aega on sul 66sekundit! LÄKS!

PEA MEELES, Väike poiss Antipedeooopias vajab SINU abi!!!!!!!!!!!!!




Horoskoop

Jäär: Oma põikpäisusega võid sa teistele ikka nii keerata, et pole imestada, kui sind kritiseeritakse. Sellegipoolest jätka oma tegemisi ja sa võid lõpetada hullemas p****s, kui sa praegu arvad.

Sõnn: Pole mõtet hakatagi andeks paluma teistelt oma sita eest, mis sa teinud oled, nad ei andesta niikuinii. Aga vaata elu positiivset külge: sa ei pea kellegi pärast muretsema (mitte, et sa seda niikuinii ei teinud)

Kaksikud: Ela oma energia kusagil mujal välja, inimesed on juba üsna tüdinud su jamast ja rääkimisest. Saa aru: KEDAGI EI HUVITA!

Vähk: Kui sa käid koolis – lõpeta see ära, kui mitte, väga hea, otsi endale laupäevaõhtusest Woodstockist üks mees ja hakka koduperenaiseks.

Lõvi: Mine pidutse, kuidas jaksad, see võib su viimaseks jääda.

Neitsi: Võta lõpuks end kokku ja ütle oma mehele/naisele, et sa pole temast kunagi hoolinud ja too võib ära minna oma korterist, see on ühine vara, mis nüüd sinule kuulub.

Kaalud: Sa võid ju mõtelda, kas teha midagi tarka või mitte, aga lõpetad ikkagi sellega, et passid õhtul arvutis ja mõtled, kas peaks magama minema või mitte.

Skorpion: Teised eelistaksid, et sa oleksid ennem vait, kui nendega räägiksid. Ehk: mana näole lõbus ilme ja liimi superatackiga hambad kokku, sul neid lahti ei ole niikuinii vaja teha.

Ambur: Lõpeta haletsemine ja mõtle reaalselt, kui sa seda suudad. Sa ei ole nii hale, kui arvad ja mõtle teistele ka. Nad on tüdinenud sulle komplimentide tegemisest, kui sa nendest õppust ei võta ja ikkagi ennast paksuks ja koledaks sõimad.

Kaljukits: Vaata asjades ka teiste perspektiive ning proovi olla empaatilisem. Nüüd oleks õige aeg minna kööki kokkama, kuna toit väheneb sealt üllataval kiirusel.

Veevalaja: Selle kuu moto: Räägi! Teised ei tea, mida sa mõtled, kuna sa EI ÜTLE seda. Ja ära kiru teisi oma vigade pärast! Lase nendel ka elada.

Kalad: Õige aeg sukelduma minemiseks. Võid kuulda pidevaid soovitusi teha seda siis, kui on tugevad miinuskraadid ja jääauk kiiresti kinni jäätuda võib. Kuula sõbra soovitust!







Esimene ajakiri sai sellega läbi. Tänud kõigile, kes viitsisid lugeda (ja oodata) ning tahaks palju arvamusi ning ettepanekuid, millest võiksin edaspidigi kirjutada.

Aitäh!
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime3/2/2009, 14:36

Kommenteerin oma horoskoopi:
Peaks tõesti enesehaletsemine lõpetama Very Happy
Mida Iganes!
Kommenteerin su ajakirja numbrit:
Põnev. Koomuskite juures pidin end haigeks naerma Very Happy Tõsiselt.
Aga no huvitavalt kirjutad.
Huviga jään järgmist numbrit ootama !
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime3/2/2009, 18:00

Tsiteerin: :
6. Kui puuleht kukub metsas maha, aga keegi ei kuule seda, kas see teeb müra?

See on see.. If a tree falls down in a forest, and no one is around to hear it, does it make a sound? Ainult et sul oli puuleht..

Siis.. osadele naljadele ei saanud ma pihta. Very Happy Blondiin nagu ma olen. Very Happy

Minu horoskoop läks jahmatavalt täppi. Kaksik olen. Very Happy Kõigil on tõesti kopp ees juba mu jahumisest.. Ja siis..

Hea oli. Ma osasid jutte ei viitsinud läbi lugeda, hetkel nati tegemist ka. Very Happy Aga siiski, väga hea.

Ootan huviga uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime3/2/2009, 20:20

ma otsisingi, panin kokku. ma mõtlesin, et see oli leaf, aga järelikult tree. ups Very Happy

aga aitäh, aitäh Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime3/2/2009, 22:17

su ajakiri on 5+
Ausalt nohhh!
Väga hea...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime3/2/2009, 22:20

aww. aitäh! Very Happy
aga... liiga morbiidne ei olnud? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime6/2/2009, 20:40

Mulle meeldib. Muiata sai janii... intervjuu vampiiriga oli päris hea.. nagu ka see kaanepilt, mul oli nagu wtf Very Happy
igatahes, (Y)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime7/2/2009, 21:21

Väga hea flower
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime7/2/2009, 23:58

kaanepilt? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime9/2/2009, 20:50

ah, no see Kvartali pilt Very Happy see tsikiga Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime11/2/2009, 14:05

xD see oli üsna haige Very Happy ühel võttis see mingi pool mintsa aega, enne kui ta pildi pointi nägi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime6/3/2009, 12:51

guud, veriguud. Very Happy

need koomuskid olid guud, Very Happy

ja pildid ka, Very Happy

keepgoin. (A)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime10/3/2009, 21:00

aprillis või mais tuleb järgmine Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime11/3/2009, 10:24

jeei, Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime23/3/2009, 20:17

hEA.
Aga see N*ksiga tüdruk..Very Happy
UUT NUMBRIT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime1/4/2009, 18:09

Ootan paaniliselt Kevadelehte ;D
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime1/4/2009, 22:24

XD kui veab, siis tuleb selle kuu lõpus :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Talvekvartal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Talvekvartal   Talvekvartal Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Talvekvartal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: Fenomenaalne realiteet-
Hüppa: