MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sandra . =)

Go down 
3 posters
AutorTeade
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime19/2/2009, 16:14

Sandra .
1. osa
“T¹au Merit!” Hüüdsin kui olin klassi jõudnud. Õigemini olen Sandra, hüütakse Sannu. Olen 15 ja käin üheksandas c-ees. Mu elu pole meelakkumine, mitte väga. Oleme küll rikkad, ja mul on olemas kõik mida tahan, aga poissi pole. Jah, kõik poisid ihaldavad mind, aga mina neid mitte, tahan ilusat, blondide juuste, roheliste või sinikate silmadega, umbes meter 80 pikk, sale ja sõbralik. Ta võiks ka naeratada, oma särava naeratuse, kui ma saaks talle nime panna, oleks see Karel või Kaarel või Karl. Need ju nii nunnud nimed. Ei ole viga, kui tal mõni muu nimi on. Meie koolis käib vastastikune mu kirjeldusele Karl-Eerik. Ta on täiesti paks, lühike, pruunide silmadega, mustade juustega ülbe ja egoist. Ok siis. “T¹au Sannu, kus olid nädal aega, telefoni vastu ei võtnud, msnis ei vastanud, kodus ka sind polnud?” Küsis Merit õhinaga, ta on alati minu pärast mures.”Liina juures, kuigi lahe seal polnud, aga kuna Liina ema ja minu ema läksid teatrisse, viis ema mu sinna, sest muidu tuleb Liina mintsa ja ei lähe ära. Siis juhtus nii, et ema plaanis veel reisile minna. Ikka mina selle Liina juures.Täiesti vastik no.”Kell helises just. Selle poolaasta esimene tund, ikka ja jälle füüsika. Selle lühikese, halide juuste, hallikas rohekate silmadega vanamees. Paks või peenike – seda mai oska öelda, mõnikord oli paks, siis aga jälle peenike.” Istuge! Näidake oma tööd ette palun.” Mis tööd?” Mis tööd Merru?” Sosistasin pinginaabrile, ehk Meritile. “Mina ei tea.” Vastas ta.Kõik sosistasid omavahel, et mis tööd. “Ah, kergeusklikud, vaevalt teile ma esimesel nädalal koolitöid jätan. Teeme nädala kerge, et saada vunksi sisse ja siis assume kodutööde kallale. Direktor otsustas, et esimesel nädalal ei anna kunagi enam kodutöid. Niiet, teie rõõmuks lapsed.” Mis asja? Ei anta esimesel nädalal kodutöid? Wow, küll ikka veab, eriti essal klassil, nod ei pea KAKSTEIST AASTAT ESIMESEL NÄDALAL KODUTÖID TEGEMA!Nii karjusin mõtteis. Oeh, tund sai lõpuks läbi. Niimoodi, täna vaid 3 tundi? Vatta hekk. Läksin siis geosse. Nii, tunnid läbi.” Liisuuuu!” Karjusin kui nägin Liisut, ehk oma naabrit koolist väljumas ja bussijaama poole minemas.” T¹aooo Sannu, kus olid eelmine nädal?” Küsis, omg mitmes ta on kes seda küsib. “ Liina juures, ema käsul, mul veab et Liina minu juurde ei tulnud ju.” Vastasin, just sel hetkel tuli ka buss. Liisu noogutas.Kui sisse läksime, koperdasin maha. Vaatasin üless ja... Ja seal oli üks blondide juustega, umbes meter 80 pikk, peenike, sinikas roheliste silmadega, kauni naeratusega poiss.
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime19/2/2009, 16:18

et shiis, kiire tempo jeah

ja arusaamatud kohad ja vead



kindlasti on nii :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime19/2/2009, 18:36

Mm... seda küll. Very Happy
Lõike oleks vaja, see teeks asjalood paremaks. Wink
Aga ootan uut. Wink
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime20/2/2009, 14:06

asi selles, et ma pole mingi kirjanik....

mai oska lihtsalt kirjutada nii, et miski arusaadav oleks....

ma omaarust kirjutan hästi, aeglaselt jne.... kui loen jääb kõik arusaamatuks :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime20/2/2009, 14:35

Küll sa arened. Wink
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime11/4/2009, 08:59

mai saa juttu edasi kirjutada, mõtted otsas ja see mis oli varem wordis oli mu kuradi venna poolt kustutatud sest see pidi olema üks jura, ja lihtsalt võtab mahtu.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime11/4/2009, 12:03

Suht norm :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime12/4/2009, 20:41

ma kirjutan uut juttu, ja üritan toda lõpulke viia Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime12/4/2009, 21:35

Mm, sooviks uut, siis saaks rohkem öelda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sandra - Sandra . =) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sandra . =)   Sandra - Sandra . =) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sandra . =)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: